forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul fericirii... LOREDANA99 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-fericirii-loredana99-11089.html)

LOREDANA99 15 feb 2012 19:45:18

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 940235)
Hei! :) Vad ca ti-ai facut si tu jurnal. Am trecut si eu sa te salut!
O seara faina! Mult spor la slabit! :D

Bunaaaa!!! Ce mai faci? Merci pentru vizita si te mai astept:-*

marya mary 15 feb 2012 19:52:30

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
buna lori?ce faci?e cam pustiu pe aici:-scum iti merge cu dieta?:-*

LOREDANA99 15 feb 2012 20:02:38

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de marya mary (Post 940343)
buna lori?ce faci?e cam pustiu pe aici:-scum iti merge cu dieta?:-*

Buna iubita...merge, mananc doar alimente "permise" si astept rezultatele...o sa ma cantaresc saptamana viitoare...oricum nu mai sunt atat de stresata sa slabesc...o iau usor asa...tu ce faci? cum iti merge?

sandra24 15 feb 2012 21:35:17

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Buna!!!Tot SouTH Beach??ce faza?...nu m-am mai cantarit ca sa nu mi se faca rau..sapt.asta..sper sa-mi revin..maine ma duk la cumparat alt costum de fitness ca le aveam improvizate,o bustiera de colo,clanti de colo sau sort,adidasi la fel, asa ca maine le schimb..poate ma voi motiva altfel:D..bine ca nici nu prea am avut timp se sport saptamana asta si trecuta..si se vede:((

LOREDANA99 16 feb 2012 08:21:25

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 940488)
Buna!!!Tot SouTH Beach??ce faza?...nu m-am mai cantarit ca sa nu mi se faca rau..sapt.asta..sper sa-mi revin..maine ma duk la cumparat alt costum de fitness ca le aveam improvizate,o bustiera de colo,clanti de colo sau sort,adidasi la fel, asa ca maine le schimb..poate ma voi motiva altfel:D..bine ca nici nu prea am avut timp se sport saptamana asta si trecuta..si se vede:((

SB faza 1...cica...ca incepusem sa ma ingras...daca nu vrei sa tii si tu cu mine, ce sa ti fac;))...oricum, tu compensezi prin sport...pe mine ma amuza, chiar tre sa ti iei costum special de sport, ma gandeam ca poti face in orice trening:D

Niculae Roxana 16 feb 2012 15:22:30

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
http://www.goodlightscraps.com/conte...ood-day-91.gif

Prapadeala 16 feb 2012 15:25:51

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 940708)
SB faza 1...cica...ca incepusem sa ma ingras...daca nu vrei sa tii si tu cu mine, ce sa ti fac;))...oricum, tu compensezi prin sport...pe mine ma amuza, chiar tre sa ti iei costum special de sport, ma gandeam ca poti face in orice trening:D


Loredana, tu nu faci sport? De ce nu incerci si tu sa faci sport?

Eu fac sport in orice trening si e ok :)

sandra24 16 feb 2012 17:04:05

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
nu chiar asa..de exemplu imi place sa fie sort si bustiera sau maieut care sa imi sustina sanii,nu ca ar fii lasati sau ceva,tocmai k sa evit acest lucru:D,nu imi place sa fie ceva gros pe mine ca simt ca nu am aer.cu cat vad mai multa piele..cu atat ma motivez si mai mult ca vad muschii cum lucreaza..cel putin la mine merge faza:D,ca sa nu mai zic de incaltari ,care au un rol foarte mare cand faci sport,ai alta mobilitate,te misti altfel,nu risti sa faci cine stie ce la picioare daca faci vreo miscare mai brusca:D

LOREDANA99 16 feb 2012 18:11:34

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 941561)

:-* Olla Roxi!

LOREDANA99 16 feb 2012 18:12:32

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 941566)


Loredana, tu nu faci sport? De ce nu incerci si tu sa faci sport?

Eu fac sport in orice trening si e ok :)

nu prea....:)...tot zic ca ma apuc


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:07:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO