forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu..Lidiuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-lidiuta-6630.html)

lidiuta 19 iul 2020 17:33:56

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Am avut o săptămână bună, cu sport de 3 ori, mers pe jos cât am putut și meniuri net mai bune ca până acum. Durează însă până voi avea obiceiuri sănătoase zilnice. Ieri am mâncat până în prânz o cupă de înghețată, ceea ce mi-a declanșat pofta de dulce. Aveam acasă plăcintă cu brânză fără zahăr, am mâncat o bucată, apoi biscuiți cu cioco. E drept că am făcut apoi curățenie în casă două ore, dar nu cred că am topit așa caloriile rele. Oricum, per total sunt progrese, ar trebui să fiu mulțumită și momentan să nu cer mai mult de de la mine.
O seară plăcută tuturor!

lidiuta 20 iul 2020 08:15:35

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Azi
o felie graham cu unt si gem, alta cu telemea, o cana lapte
pepene galben cam 240 gr
ciorba de pui, un ciocanel
doua iaurturi mici
diseara cred macrou la cuptor cu legume şi eventual cioco neagră
O zi frumoasă să avem!

lidiuta 21 iul 2020 07:13:10

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Aseara am mancat fasole batuta cu castraveti acri, telemea si doua cuburi cioco neagra. Dimineata am vazut un 80 curat, dupa ce cantarul mi/a indicat mai multe zile peste 81, probabil retentie de apa.
O zi frumoasa tuturor!>:D<

happygirldiana 21 iul 2020 09:25:47

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Si la mine fluctueaza cantarul, vai de lume! Imi vin cateodata niste draci pe el ;;):)) Dar no...musai sa dam inainte!
Sa ai o zi buna!

adinico 21 iul 2020 09:28:34

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1451406)
Si la mine fluctueaza cantarul, vai de lume! Imi vin cateodata niste draci pe el ;;):)) Dar no...musai sa dam inainte!
Sa ai o zi buna!

:)):)):)):)):)) subscriu ...no dara musai ca de voie buna sa merem :) si numa 'nainte
>:D<

lidiuta 21 iul 2020 09:31:10

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Da, fetelor, trebuie să mergem înainte!

lidiuta 21 iul 2020 11:53:16

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
1 ataşament(e)
Să mai şi râdem:

lidiuta 22 iul 2020 09:17:30

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Nu ştiu dacă aţi încercat vreodată să beţi cacao cu apă caldă, doar atât, dar eu, da. Şi îmi place. Ba ieri am combinat şi cu cafea, a ieşit ceva interesant.
Aseară la cină mai multişor: o felie pâine cu icre, brânzeturi, roşie, brocoli la abur, macrou la cuptor, o bucată, chefir,o cană, plus două cuburi cioco neagră. Plus 3 caise, de ele uitasem...:">
Azi
fulgi ovăz, lapte de soia, seminţe şi ceva fructe uscate, o banană
două mere
3 cartofi copţi cu brocoli, măsline, roşie
15 migdale
diseară tot ceva mai light.
Zi frumoasă!

lidiuta 22 iul 2020 12:55:09

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
Mişcare ieri 7500 paşi, 20 min ex coloană, 20 min bicicletă.

lidiuta 23 iul 2020 08:52:29

Re: Jurnalul meu..Lidiuta
 
1 ataşament(e)
Iata cafeaua de joi, sa ne faca oameni...noi!
O zi frumoasa tuturor!>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:07:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO