forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu medeeams (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-medeeams-3557.html)

medeeams 25 apr 2010 14:35:03

re: Jurnalul meu medeeams
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 164421)
Buna dimineatza>:D<O zi superba sa ai:-*

Ms licurici!!Si tie iti doresc sa iti petreci timpul cat mai placut!!Pupici!!>:D<>:D<>:D<

medeeams 25 apr 2010 14:43:42

re: Jurnalul meu medeeams
 
Sa va impartasesc ceva:Imi pare atat de bine ca mi-am fct noi prietene....sunt atat de entuziasmata,mai ales ca impartasim acelasi obicei alimentar..ca de cum ajung acasa de la serv sau..orice as face hop putin si pe la voi sa vad ce faceti..Imi pare bine ca va am alaturi chiar si virtual..si va doresc sanatate maxima,reusite multe,sa va bucurati de orice va aduce zambetul pe buze si..sa iertati acolo unde este cazul>:D<

Astazi am reusit sa ajung pe la DD(asa cum spune fiimea,adica la biserica)...si am ajuns acasa incarcata de o energie...mi se intampla destul de des asta si merg cu mare drag ACOLO.:D

VAmedeea 25 apr 2010 16:06:47

re: Jurnalul meu medeeams
 
Medeea, si eu simt la fel cand ma duc pe la Biserica, parca ma intorc acasa mai usoara si cu inima mai mare. Pe aici nu am unde sa ma duc...
Mamica model pt ca ai o fetita pe care o cresti mare, pt ca esti sotie si pt ca esti femeie.:)

LicuriciColorat 25 apr 2010 16:51:02

re: Jurnalul meu medeeams
 
Citat:

Anterior postat de medeeams (Post 164703)
Sa va impartasesc ceva:Imi pare atat de bine ca mi-am fct noi prietene....sunt atat de entuziasmata,mai ales ca impartasim acelasi obicei alimentar..ca de cum ajung acasa de la serv sau..orice as face hop putin si pe la voi sa vad ce faceti..Imi pare bine ca va am alaturi chiar si virtual..si va doresc sanatate maxima,reusite multe,sa va bucurati de orice va aduce zambetul pe buze si..sa iertati acolo unde este cazul>:D<

Astazi am reusit sa ajung pe la DD(asa cum spune fiimea,adica la biserica)...si am ajuns acasa incarcata de o energie...mi se intampla destul de des asta si merg cu mare drag ACOLO.:D



Felicitari,chiar ca esti o mamica model cum zicea si cealalta slabuta.
Desi recunosc ca merg destul de rar la Biserica,si eu ma simt plina de energie pozitiva si mai ales simt ca Dumnezeu e peste tot.
Si eu ma bucur ca am gasit comunitatea slabutelor,aici e o mare familie,sfaturi,ajutor,sprijin,alinare,fericire,ga sesti tot ce vrei>:D<

medeeams 25 apr 2010 20:56:32

re: Jurnalul meu medeeams
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 164777)
Medeea, si eu simt la fel cand ma duc pe la Biserica, parca ma intorc acasa mai usoara si cu inima mai mare. Pe aici nu am unde sa ma duc...
Mamica model pt ca ai o fetita pe care o cresti mare, pt ca esti sotie si pt ca esti femeie.:)

Ms,sunt vorbe frumoase..sper sa te bucuri si tu la fel ca mine si sa ajungi sa cunosti iubirea infinita asa..cum e atunci cand ai un fiu,o fiica.pupici si imbratisari>:D<:-*

medeeams 25 apr 2010 20:59:38

re: Jurnalul meu medeeams
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 164805)
Felicitari,chiar ca esti o mamica model cum zicea si cealalta slabuta.
Desi recunosc ca merg destul de rar la Biserica,si eu ma simt plina de energie pozitiva si mai ales simt ca Dumnezeu e peste tot.
Si eu ma bucur ca am gasit comunitatea slabutelor,aici e o mare familie,sfaturi,ajutor,sprijin,alinare,fericire,ga sesti tot ce vrei>:D<

Ms de aprecieri..eu una asa ma simt bine..ducandu-ma ACOLO,imi place..asta nu inseamna ca ceilalti care nu merg nu cred in EL,important e sa fie acolo in piept.
Te poop>:D<>:D<

medeeams 25 apr 2010 21:00:09

re: Jurnalul meu medeeams
 
Hy again!
meniul pe azi 25 .04.2010
09:lapte0% ,biscuiti conform,dulceata c.
13:30 ciorba de gaina c.,salata(spanac,salata v,feta,castarveti,ridichi,UM)
17:30 10 prune uscate si ceai plante
20:00 peste la abur si salata de ridichi

Apa plata cu lamaie,ceai plante
Plimbat pe jos de la 5.30-la 8.

O seara buna,somnic odihnitor!


LicuriciColorat 25 apr 2010 21:09:18

re: Jurnalul meu medeeams
 
Citat:

Anterior postat de medeeams (Post 165090)
Hy again!
meniul pe azi 25 .04.2010
09:lapte0% ,biscuiti conform,dulceata c.
13:30 ciorba de gaina c.,salata(spanac,salata v,feta,castarveti,ridichi,UM)
17:30 10 prune uscate si ceai plante
20:00 peste la abur si salata de ridichi

Apa plata cu lamaie,ceai plante
Plimbat pe jos de la 5.30-la 8.

O seara buna,somnic odihnitor!



uuu frumos meniul tau de azi>:D
Noapte buna ,un somn linistit sa ai tu si puiutul tau;;)

LoLy 25 apr 2010 22:14:20

re: Jurnalul meu medeeams
 
Ciao Alina!
In care parte a It ai fost? Nu ti-a placut aici? :)

LoLy 25 apr 2010 22:20:45

re: Jurnalul meu medeeams
 
Citat:

Anterior postat de medeeams (Post 160836)
Ciuperci taiate marunt,piept de curcan afumat taiat marunt,naut fiert,branza rasa,4 oua,2lg.tarate,,sare,piper,putin usturoi. Se amesteca toate si se pun in tava, peste care pui branza rasa. Se tine in cuptor cca 40 min.
http://i174.photobucket.com/albums/w...E/DROBTREI.jpg

sursa: jenyk-meniurimontignace-jenyk.blogspot.com

Arata bine.As face-o si eu,dar mor ca aici in It nu gasesc tarate nicaieri :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:32:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO