forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

lonely 19 sep 2011 18:00:06

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795117)
Lasa pizza,alo,alo!Las-o!:P
Vezi ca turbo jam este la calculatorul de calorii consumate:PHip hop abs/turbo jam:>
Felicitari pentru sport!Ai baut si apa!Bravo!Eu pe ziua de azi am reusit sa beau doar o cana cu ceai:-s Nu mi-e sete:(( Si nici apa de-asta nu pot bea,miroase exact a...wc:-s II zic lui iubi sa imia duca astaseara de acasa:D
Bravo pentru ziua de azi,inca o zi conforma bifata in calendar:>

O las, o las....... mai ales ca nu ma duc s-o cumpar...... o fac eu acasa :)) iese o nebunie, blatul ca la pizzerie dar cu mai multe ingrediente..... nu trei paie aruncate acolo.... Am cumparat acum cativa ani o tava din praktiker cu gaurele..... iese grozav blatul. Asa ca n-am cum sa ma apuc sa fac....... pana framant si creste.... sigur m-apuca remuscarile.... asa ca mai bine nu ma apuc :)))

happygirldiana 19 sep 2011 18:03:47

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795124)
O las, o las....... mai ales ca nu ma duc s-o cumpar...... o fac eu acasa :)) iese o nebunie, blatul ca la pizzerie dar cu mai multe ingrediente..... nu trei paie aruncate acolo.... Am cumparat acum cativa ani o tava din praktiker cu gaurele..... iese grozav blatul. Asa ca n-am cum sa ma apuc sa fac....... pana framant si creste.... sigur m-apuca remuscarile.... asa ca mai bine nu ma apuc :)))

Pfuuu,ce ar trebui sa te bat!!As manca si eu o feliuta:">Mi-ai facut pofta de blatul ala bun:P De cand nu am mai mancat pizza8->

lonely 19 sep 2011 18:06:45

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795130)

Pfuuu,ce ar trebui sa te bat!!As manca si eu o feliuta:">Mi-ai facut pofta de blatul ala bun:P De cand nu am mai mancat pizza8->

:)) Nu trage dom' Semaca :)) Nu mai fac. Oricum.....
1. ca sa papi o feliuta tre' sa vii la Braila la mine
2. astea din comert nu-s bune..... is cah cah
3. nu-ti fac pana nu ajungi la greutatea pe care ti-o doresti :))
Asa ca............ da-i bice sa ajungi la target :)

happygirldiana 19 sep 2011 18:08:24

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795136)
:)) Nu trage dom' Semaca :)) Nu mai fac. Oricum.....
1. ca sa papi o feliuta tre' sa vii la Braila la mine
2. astea din comert nu-s bune..... is cah cah
3. nu-ti fac pana nu ajungi la greutatea pe care ti-o doresti :))
Asa ca............ da-i bice sa ajungi la target :)

Ma gandesc ca daca ajung la target,taras grapis,ma primesti la Braila,asa-i?Chiar si pentru o bucata de pizza:))
dar nu cred ca mai ajung la target.Nu vad prea bine viitorul:))

bebi 19 sep 2011 18:08:32

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795136)
:)) Nu trage dom' Semaca :)) Nu mai fac. Oricum.....
1. ca sa papi o feliuta tre' sa vii la Braila la mine
2. astea din comert nu-s bune..... is cah cah
3. nu-ti fac pana nu ajungi la greutatea pe care ti-o doresti :))
Asa ca............ da-i bice sa ajungi la target :)

Ce vad eu aici voi 2 planuiti adevarate dezmaturi cu pizza aia Fetelor ce e aia voi sunteti niste slabute ia sa va aud pizza=cah cah>:)

lonely 19 sep 2011 18:10:59

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795139)

Ma gandesc ca daca ajung la target,taras grapis,ma primesti la Braila,asa-i?Chiar si pentru o bucata de pizza:))
dar nu cred ca mai ajung la target.Nu vad prea bine viitorul:))

Alooooooo
Dau bataie la copchila :))
Cum sa nu-l vezi bine? Ia sunt curioasa maine dimineata ce-ti canta cantarul tau. Ceva vesel probabil..... adica mai putine kilograme. Mai ales ca s-a rezolvat si problema pe care-o aveai.
Te primeeeesc, fac o pizza sa miroasa in tot cartierul :)))

lonely 19 sep 2011 18:12:24

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 795140)
Ce vad eu aici voi 2 planuiti adevarate dezmaturi cu pizza aia Fetelor ce e aia voi sunteti niste slabute ia sa va aud pizza=cah cah>:)

Ne-ai prins :)) :">
Adevarul e ca alea-s slabute adevarate........ care vorbesc de lucruri interzise si nu se-ating de ele :)) Asa-i Daiana?

bebi 19 sep 2011 18:15:38

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795149)
Ne-ai prins :)) :">
Adevarul e ca alea-s slabute adevarate........ care vorbesc de lucruri interzise si nu se-ating de ele :)) Asa-i Daiana?

:)):)):))Daaa v-am prins in flagrant:DSi sa sti ca mi-ai facut si mie o pofta de pizza cred ca o sa ma rasfat peste 2 sapt cu o pizza8->8->

happygirldiana 19 sep 2011 18:15:42

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795149)
Ne-ai prins :)) :">
Adevarul e ca alea-s slabute adevarate........ care vorbesc de lucruri interzise si nu se-ating de ele :)) Asa-i Daiana?

Asa-i,asa-i!M-as simti prea vinovata sa mananc pizza,asa ca...Alexandra,pizza=cah,cah:))Multumita?:))
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795146)
Alooooooo
Dau bataie la copchila :))
Cum sa nu-l vezi bine? Ia sunt curioasa maine dimineata ce-ti canta cantarul tau. Ceva vesel probabil..... adica mai putine kilograme. Mai ales ca s-a rezolvat si problema pe care-o aveai.
Te primeeeesc, fac o pizza sa miroasa in tot cartierul :)))

Nu da bataie la copchila ca nu ai de ce...Nu maiinteleg cantarul.Sau organismul,nu stiu....Azidimineata cand m-am urcat,desi mersesem la baie,a aratat 68,5!!!De undeee?Nici chiar asa nesimtitia nu oi fi fost ,sa pun 2 kile pe mine.ZIc eu.Adevarul e ca m-am simtit foarte umflata de dimineata dar aveam burta destul de plata.Dar alaltaieri SEARA mi-a aratat 65,9.Ce sa cred??:D Cum sa vad bine viitorul,cand ma minte dl C intr-una?;;)

happygirldiana 19 sep 2011 18:17:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 795160)
:)):)):))Daaa v-am prins in flagrant:DSi sa sti ca mi-ai facut si mie o pofta de pizza cred ca o sa ma rasfat peste 2 sapt cu o pizza8->8->

Hopaaa!Pai tu ne zici sa stam departe de ea,sa mananci tu?:P:))

bebi 19 sep 2011 18:21:41

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795164)


Hopaaa!Pai tu ne zici sa stam departe de ea,sa mananci tu?:P:))

:)):)):))[*23*]Exact:D

lonely 19 sep 2011 18:22:28

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795161)
Asa-i,asa-i!M-as simti prea vinovata sa mananc pizza,asa ca...Alexandra,pizza=cah,cah:))Multumita?:))


Nu da bataie la copchila ca nu ai de ce...Nu maiinteleg cantarul.Sau organismul,nu stiu....Azidimineata cand m-am urcat,desi mersesem la baie,a aratat 68,5!!!De undeee?Nici chiar asa nesimtitia nu oi fi fost ,sa pun 2 kile pe mine.ZIc eu.Adevarul e ca m-am simtit foarte umflata de dimineata dar aveam burta destul de plata.Dar alaltaieri SEARA mi-a aratat 65,9.Ce sa cred??:D Cum sa vad bine viitorul,cand ma minte dl C intr-una?;;)

O fi fost o retentie de apa... nici eu nu pot sa cred in diferente asa uriase. Mai cantareste-te si maine.... sau poimaine mai bine dupa o zi de odihna

lonely 19 sep 2011 18:23:48

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 795168)
:)):)):))[*23*]Exact:D

Rusineeeeeeeeeee........ :)))))
Sa nu cumva sa papi pana cand n-ajungi si tu la target. Uite mi-ati dat o idee.... Cand ajung la 80 kg imi fac premiu asa ceva :)))
Daca n-oi uita intre timp ;))

happygirldiana 19 sep 2011 18:34:06

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795173)
Rusineeeeeeeeeee........ :)))))
Sa nu cumva sa papi pana cand n-ajungi si tu la target. Uite mi-ati dat o idee.... Cand ajung la 80 kg imi fac premiu asa ceva :)))
Daca n-oi uita intre timp ;))

ASa,asa,numai cand ajungi acolo.Mai devreme nu:D
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795169)
O fi fost o retentie de apa... nici eu nu pot sa cred in diferente asa uriase. Mai cantareste-te si maine.... sau poimaine mai bine dupa o zi de odihna

Probabil si retentie de apa,nu stiu.O sa ma cantaresc,sa vedem cum ma surprinde:D
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 795168)
:)):)):))[*23*]Exact:D

Bad girl,Alexandra,bad girl!:P

La mine au inceput sa apara turistii.Daca raspund greu,asta e cauza:D;;)Cazez:D

lonely 19 sep 2011 18:35:27

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795177)
ASa,asa,numai cand ajungi acolo.Mai devreme nu:D

Probabil si retentie de apa,nu stiu.O sa ma cantaresc,sa vedem cum ma surprinde:D


Bad girl,Alexandra,bad girl!:P

La mine au inceput sa apara turistii.Daca raspund greu,asta e cauza:D;;)Cazez:D

Stai linistita... fa-ti treaba ;)) Ca doar nu le-oi spune " Asteptati putin.. raspund intr-un forum" :)))

happygirldiana 19 sep 2011 18:36:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795178)
Stai linistita... fa-ti treaba ;)) Ca doar nu le-oi spune " Asteptati putin.. raspund intr-un forum" :)))

:)):)):))Iti dai seama ca a doua zi as zbura de aici?:))

lonely 19 sep 2011 18:39:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795179)

:)):)):))Iti dai seama ca a doua zi as zbura de aici?:))

Nu, nu ..... nu vrem asa ceva. E mare hotelul vostru? Are si restaurant si de toate?

happygirldiana 19 sep 2011 18:40:07

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795185)
Nu, nu ..... nu vrem asa ceva. E mare hotelul vostru? Are si restaurant si de toate?

Dap,e mare,e hotelul lui Gica Popescu:D;;)Sa ne mandrim si noi:))Se numeste Hotel Amfiteatru,poti da un search pe google sa vezi:>

lonely 19 sep 2011 18:41:23

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795188)

Dap,e mare,e hotelul lui Gica Popescu:D;;)Sa ne mandrim si noi:))Se numeste Hotel Amfiteatru,poti da un search pe google sa vezi:>

Pai si cu restaurant acolo tu-ti iei de mancare de-acasa? Adica macar atat lucru sa va asigure o masa nu se poate? Eeeeeeeeee.... ia sa propui la urmatoarea sedinta ;)))

lonely 19 sep 2011 18:46:41

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Moaaaaaaaa. aveti de toate. si sala de fitness. pai tu ar trebui sa fii prima beneficiara... Daca te intreaba cineva din conducere spui " Domnule. eu nu pot face reclama serviciilor noastre atat timp cat nu le-am incercat pe propria piele" :)) Nu ma mai jooooc.... Baga-te la sauna, la fitness. n-o fi foc, nu? ;))

happygirldiana 19 sep 2011 18:48:57

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795198)
Moaaaaaaaa. aveti de toate. si sala de fitness. pai tu ar trebui sa fii prima beneficiara... Daca te intreaba cineva din conducere spui " Domnule. eu nu pot face reclama serviciilor noastre atat timp cat nu le-am incercat pe propria piele" :)) Nu ma mai jooooc.... Baga-te la sauna, la fitness. n-o fi foc, nu? ;))

:))Avem di tati:))M-a batut gandul sa intreb daca am vreo reducere(totala)la abonamente la fitness si sauna dar mi-e jena sa intreb:))
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795191)
Pai si cu restaurant acolo tu-ti iei de mancare de-acasa? Adica macar atat lucru sa va asigure o masa nu se poate? Eeeeeeeeee.... ia sa propui la urmatoarea sedinta ;)))

Cat despre restaurant...pot manca aici dar la fel,mi-e aiurea sa merg sa cer pranzul sau cina.Asa ca prefer sa imi aduc eu de acasa ce cred ca e mai bun si mai sanatos.,Ca aici nu stiu eu cat ulei si ce mai pun in mancare:D

lonely 19 sep 2011 18:59:57

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795202)
:))Avem di tati:))M-a batut gandul sa intreb daca am vreo reducere(totala)la abonamente la fitness si sauna dar mi-e jena sa intreb:))


Cat despre restaurant...pot manca aici dar la fel,mi-e aiurea sa merg sa cer pranzul sau cina.Asa ca prefer sa imi aduc eu de acasa ce cred ca e mai bun si mai sanatos.,Ca aici nu stiu eu cat ulei si ce mai pun in mancare:D

Ei doamne fere, ce nu poti si tu vorbi cu bucatarul de-o friptura la gratar slaba?
Si la fitness.... cere relatii de la antrenor sau cine se ocupa...... Aveti si bazin, si daca stii sa inoti macar sa te lase de 2 ori pe saptamana seara cand nu-i trafic pe-acolo sa faci cateva ture de bazin. Ca doar nu le bei apa din bazin.....

happygirldiana 19 sep 2011 19:02:50

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795217)
Ei doamne fere, ce nu poti si tu vorbi cu bucatarul de-o friptura la gratar slaba?
Si la fitness.... cere relatii de la antrenor sau cine se ocupa...... Aveti si bazin, si daca stii sa inoti macar sa te lase de 2 ori pe saptamana seara cand nu-i trafic pe-acolo sa faci cateva ture de bazin. Ca doar nu le bei apa din bazin.....

:)):))Doamne fereste sa le-o beau:))
Poate cand o mai trece timp,o sa fac si chestiile astea.Sunt inca la inceput si parca mi-e jena.Mai vedem:)

Tocmai a venit un german sa ma intrebe cum se spune thank you in romana,si-a notat mozomesc in loc de multumesc:))

lonely 19 sep 2011 19:06:44

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795219)

:)):))Doamne fereste sa le-o beau:))
Poate cand o mai trece timp,o sa fac si chestiile astea.Sunt inca la inceput si parca mi-e jena.Mai vedem:)

Tocmai a venit un german sa ma intrebe cum se spune thank you in romana,si-a notat mozomesc in loc de multumesc:))

:)) Haios job. ai de-a face cu tot felul de oameni ;))
Mozomeeeesc :)) Asa spun de-acum :))

bebi 19 sep 2011 19:09:46

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795173)
Rusineeeeeeeeeee........ :)))))
Sa nu cumva sa papi pana cand n-ajungi si tu la target. Uite mi-ati dat o idee.... Cand ajung la 80 kg imi fac premiu asa ceva :)))
Daca n-oi uita intre timp ;))


:)):))La mine nu functioneaza asa ma recompensez o data pe saptamana la 2 sapt depinde cum am pofte ca altfel nu ar merge treaba:))

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795177)
Bad girl,Alexandra,bad girl!:P

La mine au inceput sa apara turistii.Daca raspund greu,asta e cauza:D;;)Cazez:D

Daaa bad girl rusine sa imi fie ca ramnesc aici la pizza aia,dar voi sunteti de vina ca imi faceti pofta cu ea nu eu ca ramnesc:D

lonely 19 sep 2011 19:11:23

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 795227)
:)):))La mine nu functioneaza asa ma recompensez o data pe saptamana la 2 sapt depinde cum am pofte ca altfel nu ar merge treaba:))



Daaa bad girl rusine sa imi fie ca ramnesc aici la pizza aia,dar voi sunteti de vina ca imi faceti pofta cu ea nu eu ca ramnesc:D

Aha, deci daca bagi in gura pizza noi sa ne ingrasam din cauza asta, da? :)))
Eu promit sa nu mai zic de pizza pana nu ajung sa mananc...... adica la 80. ;))

bebi 19 sep 2011 19:15:12

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795232)
Aha, deci daca bagi in gura pizza noi sa ne ingrasam din cauza asta, da? :)))
Eu promit sa nu mai zic de pizza pana nu ajung sa mananc...... adica la 80. ;))

Eee de la a pofti si pana a o devora mai e cale lunga si a ma ingrasa:DPizza[*interzis*] pana nu ajungi la 80 am inteles si pana atunci nu o sa te rasfeti cu nimic?:)

happygirldiana 19 sep 2011 19:27:47

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
ervenii si eu:d am rugat o colega sa se uite maine si la rezultatul meu de la master:D a venit si iubi si mi-a adus apa.acum iar sunt singura si parca vad ca pe la 9-10 incep sa vina turistii ca si cand s-ar fi spart vreo conducta cu turisti:))

lonely 19 sep 2011 19:43:16

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 795238)
Eee de la a pofti si pana a o devora mai e cale lunga si a ma ingrasa:DPizza[*interzis*] pana nu ajungi la 80 am inteles si pana atunci nu o sa te rasfeti cu nimic?:)

Nu promit nimic decat pentru saptamana asta ;))
Sigur sigur saptamana asta sunt cuminte....... Daca si cu cumintenie totala tot la 500 grame ma rezum........ nu stiu. Poate..... sau poate nu :))

lonely 19 sep 2011 19:43:55

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795246)
ervenii si eu:d am rugat o colega sa se uite maine si la rezultatul meu de la master:D a venit si iubi si mi-a adus apa.acum iar sunt singura si parca vad ca pe la 9-10 incep sa vina turistii ca si cand s-ar fi spart vreo conducta cu turisti:))

Pai se plimba toata ziua si cand se insereaza isi aduc aminte ca n-au unde sa doarma :))

happygirldiana 19 sep 2011 19:45:02

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795262)
Pai se plimba toata ziua si cand se insereaza isi aduc aminte ca n-au unde sa doarma :))

:))Cel mai probabil:D:)

lonely 19 sep 2011 19:47:30

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795265)

:))Cel mai probabil:D:)

Oricum greu job-ul de noapte..... Aici probabil mai stau fetele pana la un 12.... Dup-aia doar sa vezi un film. Sau un serial.... daca-ti plac. Sunt o grama de site-uri de profil. Ah..... ca mi-am adus aminte.... sa caut sa vad cand apare Dr. House ;))

happygirldiana 19 sep 2011 19:51:25

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795267)
Oricum greu job-ul de noapte..... Aici probabil mai stau fetele pana la un 12.... Dup-aia doar sa vezi un film. Sau un serial.... daca-ti plac. Sunt o grama de site-uri de profil. Ah..... ca mi-am adus aminte.... sa caut sa vad cand apare Dr. House ;))

da,clar,ma uit la filme pe hbo si la seriale,le ador:X stiu un site super calumea cu filme online si subtitrate(pentru cei ce lucreaza in tura de noapte si nu mai gandesc prea mult incat sa si traduca ce aud:)) )/Mie Dr House nu prea imi place:D:-s

lonely 19 sep 2011 19:53:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795273)

da,clar,ma uit la filme pe hbo si la seriale,le ador:X stiu un site super calumea cu filme online si subtitrate(pentru cei ce lucreaza in tura de noapte si nu mai gandesc prea mult incat sa si traduca ce aud:)) )/Mie Dr House nu prea imi place:D:-s

Eu sunt fan categoric!
Si tot asa mi-a placut Medium si Fetele Gilmore......sunt tare haioase :) Am tot zis sa ma apuc de Anatomia lui Grey dar n-am ajuns inca. House apare pe 4 oct.... mai am de asteptat ;))

happygirldiana 19 sep 2011 19:59:33

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795279)
Eu sunt fan categoric!
Si tot asa mi-a placut Medium si Fetele Gilmore......sunt tare haioase :) Am tot zis sa ma apuc de Anatomia lui Grey dar n-am ajuns inca. House apare pe 4 oct.... mai am de asteptat ;))

Gilmore girls si mie mi-au placut:D Supranatural rules,dupa parerea mea.Am adorat serialul asta la fel si Friends.De friends niciodata nu o sa ma satur.L-am vazut de 3 ori cap coada,de fiecare data am ras la fel de copios:))Prison break mi-a mai placut.Astea sunt serialele mele de suflet:D

lonely 19 sep 2011 20:02:20

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795285)

Gilmore girls si mie mi-au placut:D Supranatural rules,dupa parerea mea.Am adorat serialul asta la fel si Friends.De friends niciodata nu o sa ma satur.L-am vazut de 3 ori cap coada,de fiecare data am ras la fel de copios:))Prison break mi-a mai placut.Astea sunt serialele mele de suflet:D

Prison break.. am tot auzit de el de la diverse persoane care cautau pe net, descarcau si stateau cu noptile sa-l urmareasca ;)) Spre rusinea mea n-am vazut nici un episod. Si Friends mi-a placut...... nu l-am revazut decat accidental cand il prindeam pe vreun post tv...

Animis23 19 sep 2011 20:17:30

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Ah, deci daca se vorbeste despre seriale: eu 2 ani de zile asta am facut:teme, mancat si uitat la seriale, sedentara de mine.

Gilmore girls il stiu pe de rost, l-am vazut de vreo 5 ori cap-coada(daca imi plac ma uit la ele la infinit). Serialul de suflet al meu si al lui iubi este Frasier. Merita vazut, e considerat cel mai inteligent serial si chiar este. Trebuie in schimb sa stii engleza bine pentru ca nu exista subtitrari decat pentru primele cateva episoade.

Asta e un proiect de-al meu si de-al lui iubi, sa traducem tot Frasier ca lumea, cu tot cu jocuri de cuvinte si tot ce presupune asta.

Astazi v-am tot invadat jurnalele si am inceput sa vorbesc ca nebuna, sunt foarte mandra de mine pentru ca am slabit si ma simt super-slabuta si am senzatia ca daca am schimbat prefixul mi se cuvine orice :))

A, si e de bine daca vii la Braila pentru o pizza,Diana(desi asta spune multe despre dietele noastre =)) ) te intalnesti si cu Ionely si ma primesti si pe mine la pachet :D:D:D

happygirldiana 19 sep 2011 20:19:49

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 795291)
Prison break.. am tot auzit de el de la diverse persoane care cautau pe net, descarcau si stateau cu noptile sa-l urmareasca ;)) Spre rusinea mea n-am vazut nici un episod. Si Friends mi-a placut...... nu l-am revazut decat accidental cand il prindeam pe vreun post tv...

Daaa,cate nopti nedormite am avut din cauza serialului aluia:))In camin in special,cu una dintre colegele de camera:D
Eu zic sa tre uiti,e super!:)

happygirldiana 19 sep 2011 20:21:13

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Simi,cat mi-ar placea sa va intalnesc...8->Ar fi atat de frumos...Dar sunt slabe sansele sa ajung pe acolo:( Haideti voi pe la mine,sa vedeti Dunarea de aici;))Va cazez la hotel:))

Animis23 19 sep 2011 20:22:05

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 795310)
Simi,cat mi-ar placea sa va intalnesc...8->Ar fi atat de frumos...Dar sunt slabe sansele sa ajung pe acolo:( Haideti voi pe la mine,sa vedeti Dunarea de aici;))Va cazez la hotel:))

Gratis? Vin! :))

Ti-am zis, o sa vin. Nu stiu cand, dar o data si-o data sigur ne vedem in urmatorii 2 ani.


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:18:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO