forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-reusite-extasssy-alias-anca-602.html)

Extasssy 02 sep 2009 11:27:58

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 24258)
Doamne ..copii mai suntem :))mai acum sincer ..e minunat sa porti conversatii pline de profunzime sau uneori stupide ..dar ma face sa ma simt atat de bine cu mine de cand v-am descoperit >:D<

Sa stii ca asa e...
Si eu ma simt mult mai bine si mai impacata cu mine de cand pot vorbi cu cineva mai ales pe tema slabitului.. si a problemelor cu care ma confruntam...
Pana acum imi era asa rusine sa vorbesc despre astea si uneori chiar sa ma gandesc la asta...
Noroc cu voi si mai ales cu Slabuta si Vadmin ca au pus la punct acest loc minunat de intalnire...

nicol30 02 sep 2009 11:28:23

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
stiu vb. asta, ii zicea matusa mea cand era mica bunicii

si eu ma bucur ca exista un asemenea loc ca sa poti vb. de problema ta fara rusine....

Adella 02 sep 2009 11:30:12

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 24264)
stiu vb. asta, ii zicea matusa mea cand era mica bunicii

:)) stii de ce mereu ma amuz cand imi amintesc ..cat eram eu de nervoasa ca eu eram foarte sigura ca o sa fiu mai mare ca el si ca voi putea sa-l bat si el rade de nu mai putea :))

nicol30 02 sep 2009 11:33:24

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
intr-adevar, asa e....

hai,ca cica, mai trebuie sa mai si muncesc....off ...e inchidere de luna si in loc sa-mi fac treaba stau aici cu voi...

mai bag asa un ochisor cand si cand sa vad ce mai faceti.....

Extasssy 02 sep 2009 11:34:56

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 24268)
intr-adevar, asa e....

hai,ca cica, mai trebuie sa mai si muncesc....off ...e inchidere de luna si in loc sa-mi fac treaba stau aici cu voi...

mai bag asa un ochisor cand si cand sa vad ce mai faceti.....


Si eu fug sa iau o gustare ca parca ma roade un pic stomacul...
Vb mai incolo

PUPICI...

Extasssy 02 sep 2009 13:29:56

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
I'm back...
Am papat doi mici si o salatica mica...
Asa mai mult de pofta...

In schimb de cand am inceput sa vb cu voi beau apa in disperare...
Am ajuns deja la 2,1 l si cred ca mai incape inca pana pe la 2,7-3,0 l...
Domane dar eram deshidratata nu gluma...
Si sa nu va mai spun in timpul asta de cate ori am fost la toaleta... ca eu am pierdut numarul pe la 5... si de atunci am mai fost de cateva ori... Macar asa ma mai curat si eu ...

nicol30 02 sep 2009 13:32:46

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
hidrateaza-te ca sa nu ai probleme mai tarziu....

asa e foarte bine....apa curata

Extasssy 02 sep 2009 13:34:45

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 24321)
hidrateaza-te ca sa nu ai probleme mai tarziu....

asa e foarte bine....apa curata

exact asa m-am gandit si eu... ca apa... doar trece prin organism lasa ce are de lasat si e cu ea tot ce e daunator... apoi pa pa..

nicol30 02 sep 2009 13:36:01

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
ai papat mici ?....hmmmm.....am si eu sarmale....da doamne cand oi ajunge acasa sa nu dau iama in ele......

ai mai mult timp liber?

vezi ca e o pustoaica la mine in jurnal si nu mananca decat ....247 kcal....pe zi .....ia incearca si tu sa-i explici care e treaba....are 15 ani....sa nu o dea in altele ma gandesc....

Extasssy 02 sep 2009 13:37:30

Re: Jurnalul unei reusite - Extasssy alias Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 24324)
ai papat mici ?....hmmmm.....am si eu sarmale....da doamne cand oi ajunge acasa sa nu dau iama in ele......

As papa si eu eu niste sarmale si poate pe saptamana viitoare sa-mi fac cateva... dar fara orez... ca de... nu-i voie...
Iar eu am doua chestii pe care le-as manca pana as plesnii sarmalele si salata de vinete


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:59:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO