forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-viitoare-slabute-nicolleta-6532.html)

zuzi 24 oct 2010 19:03:28

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
buna nicolleta>:D<,daca esti hotarata sa tii ziua de fructe sant sigura ca o sa-ti faca bine:),eu am luat si ceva suplimente alimentare naturiste ca sa nu ma simt rau si pot sa spun ca m-am simtit excelent.bafta si o saptamana usoara.:-*

nicolleta 24 oct 2010 19:15:37

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Multumesc ,Zuzi !Da o sa tin,am vazut si cum ai mancat tu!Incerc si asta!Te pup!Bafta>:D<>:D<

Alina82 24 oct 2010 21:13:34

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Buna Nicoleta!!!
Am venit si eu in vizita oficiala:)
Felicitari pt kg pierdute si mult succes in lupta cu cele ramase:)
Pupici:-*

rodica2010 25 oct 2010 12:39:19

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Ce faci draga?Ce mai zice cantarul la tine ca la mine de 3 zile tot la fel arata.Adevarul e ca sunt pe stop si probabil din cauza asta.:-/In rest nu am facut mari abateri deci...Sper ca dupa,sa inceapa s-o ia la vale iar,ceea ce-ti doresc si tie!:-*>:D<

nicolleta 25 oct 2010 17:03:37

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 378921)
Buna Nicoleta!!!
Am venit si eu in vizita oficiala:)
Felicitari pt kg pierdute si mult succes in lupta cu cele ramase:)
Pupici:-*

Salutare,Alina,multumesc ca ai ajuns si in casuta mea modesta:).Mi-a placut mult entuziasmul tau si e normal cand ai asa rezultate!
Eu nu prea am dat multe kg jos,dar nu mi-am pierdut de tot speranta!Uite tu esti un exemplu de perseverenta!Bravo!Mai vino pe la mine!pup:-*>:D<

Sand 25 oct 2010 17:14:50

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 379909)
Eu nu prea am dat multe kg jos,dar nu mi-am pierdut de tot speranta!

Salut, uite vin si eu in casuta ta ca nu am fost.

Nu te lasa, acum la sfarsit sa-ti pierzi entuziasmul, nu e pacat? Daca ai zis de tot inseamna ca ai inca speranta. E bine! Totusi mai ai doar cateva Kg. si presupun ca astea se vor duce cel mai greu. Fa ce poti sa continui dar nu te demoraliza. Iti tin pumnii!>:D<

nicolleta 25 oct 2010 17:19:43

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 379502)
Ce faci draga?Ce mai zice cantarul la tine ca la mine de 3 zile tot la fel arata.Adevarul e ca sunt pe stop si probabil din cauza asta.:-/In rest nu am facut mari abateri deci...Sper ca dupa,sa inceapa s-o ia la vale iar,ceea ce-ti doresc si tie!:-*>:D<

Salutare,Rodi,ce faci?Dar,inainte, ai avut rezultate bune,nu ?(cantarul)Da,in perioada asta si eu am observat ca, greutatea creste!Eu am avut ieri o zi naspa rau!Parca nimic nu mergea cum trebuie.Cantarul a luat-o in sus,sotul meu a plecat pentru o saptamana in Germania cu serviciul!Bine sunt cu fata,dar ea e cu scoala ,cu ale ei si parca e mai goala casa...La serviciu toate mergeau pe dos. Asta e!Mi-am mai revenit acum.Astazi tin o zi de fructe:md-1-mar
g -1-para
p -1-mar,2-struguri
g -1-mar
c -1 kiwi,1-para
g -1-mar
Atat si multa apa... Ce o fi o fi...maine dimineata ma cantaresc!:DPupici!

nicolleta 25 oct 2010 17:24:01

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 379921)
Salut, uite vin si eu in casuta ta ca nu am fost.

Nu te lasa, acum la sfarsit sa-ti pierzi entuziasmul, nu e pacat? Daca ai zis de tot inseamna ca ai inca speranta. E bine! Totusi mai ai doar cateva Kg. si presupun ca astea se vor duce cel mai greu. Fa ce poti sa continui dar nu te demoraliza. Iti tin pumnii!>:D<

Multumesc,esti tare draguta!Stii tu kg astea s-au asezat de vreo 14 ani cred!Mi-as dori sa nu le dau jos in tot atata timp:D.Ma bucur ca ai venit la mine!Tu cum mai esti cu noua dieta?:)

Sand 25 oct 2010 17:34:56

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 379933)
Stii tu kg astea s-au asezat de vreo 14 ani cred!Mi-as dori sa nu le dau jos in tot atata timp:D.Ma bucur ca ai venit la mine!Tu cum mai esti cu noua dieta?:)

Ei chiar in 14 ani sa slabesti, nici chiar asa.:D

Sunt bine, mananc foarte curat, adica ce trebuie, doar paine neagra, doar paste (rar) integrale, doar orez negru, doar cartofi dulci care cica se recomanda in diete, fara sucuri dulci...nici macar naturale (am mai baut pe ici pe colo niste suc de portocale natural dar era in frighider si nu puteam sa-l arunc aiurea asa). Acum gata si cu el.

Mananc salate o gramada, foarte multe legume verzi (fasole, broccoli), fasole uscata fara sare cu tot felul de condimente, produse din soia, multe ciuperci, fructe mai usurel doar de padure si citrice. Am mancat niste struguri intr-o zi dar doar in una.

E in regula per total, nu am mai slabit deloc :( dar am inceput sa fac sport mai tare si presupun ca sunt in faza in care stagnez ca mi se reface muschiul. Asta este.

Nu mai am rabdare sa-mi scriu meniul zilnic, trebuie sa-l notez ca uit si mereu imi aduc aminte seara ca nu l-am notat din timpul zilei. O sa incerc sa-l mai scriu in jurnal macar din cand in cand.

Cam asta este. As vrea si eu sa am vreo 70 de Kg. ca tine acum, deja la 70 arat normal, chiar spre subtire. Da' mai am destul...

In orice caz tinem legatura, te >:D< cu drag.

rodica2010 25 oct 2010 18:52:36

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 379927)
Salutare,Rodi,ce faci?Dar,inainte, ai avut rezultate bune,nu ?(cantarul)Da,in perioada asta si eu am observat ca, greutatea creste!Eu am avut ieri o zi naspa rau!Parca nimic nu mergea cum trebuie.Cantarul a luat-o in sus,sotul meu a plecat pentru o saptamana in Germania cu serviciul!Bine sunt cu fata,dar ea e cu scoala ,cu ale ei si parca e mai goala casa...La serviciu toate mergeau pe dos. Asta e!Mi-am mai revenit acum.Astazi tin o zi de fructe:md-1-mar
g -1-para
p -1-mar,2-struguri
g -1-mar
c -1 kiwi,1-para
g -1-mar
Atat si multa apa... Ce o fi o fi...maine dimineata ma cantaresc!:DPupici!

Precis maine vei avea mai putine kg,dar apoi ce faci,cand revii la mancare?Mai bine incearca sa fi mai calma caci stresul ingrasa!Eu,cand vreau sa-i mai dau un branci cantarului,fac un bum caloric(cu cateva calorii mai mult la meniu) si apoi incep sa mananc iar cum trebuie.;)La mine tine,nu stiu cum se comporta alt organism.Si fa miscare.;):-*

nicolleta 25 oct 2010 19:01:22

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 380001)
Precis maine vei avea mai putine kg,dar apoi ce faci,cand revii la mancare?Mai bine incearca sa fi mai calma caci stresul ingrasa!Eu,cand vreau sa-i mai dau un branci cantarului,fac un bum caloric(cu cateva calorii mai mult la meniu) si apoi incep sa mananc iar cum trebuie.;)La mine tine,nu stiu cum se comporta alt organism.Si fa miscare.;):-*

Pai de maine o sa revin...Nu stiu incerc si eu...DA la sport am lasat-o mai moale in ultima vreme,cam 40 min bici...atat!:D:-*

rodica2010 25 oct 2010 19:38:32

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 380014)
Pai de maine o sa revin...Nu stiu incerc si eu...DA la sport am lasat-o mai moale in ultima vreme,cam 40 min bici...atat!:D:-*

Tot e bine!Incearca si programul de start walking.E usor si eficient.;)

nicoleta100 25 oct 2010 21:06:33

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Salutare!
Iti doresc o seara minunata alaturi de cei dragi!

http://www.academy-florists.com/imag...lrg/Web590.jpg

zuzi 26 oct 2010 12:59:40

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
ciao nicolleta>:D<,cum arata cantarul in dimineata asta?,am uitat sa-ti spun sa te cantaresti dimineata la prima ora.mai nou acum am renunta la fructul de la pranz ca am citit un articol pe care l-a scris slabuta si zice ca nu e bn sa se consume fructe in combinatie cu proteine si carbohidrati.e greu cand cineva din familie pleaca mai departe de casa sa munceasca,dar, ai fetita langa tine.pupici :-* si sa auzim numai de bine

rodica2010 26 oct 2010 14:35:28

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 380757)
ciao nicolleta>:D<,cum arata cantarul in dimineata asta?,am uitat sa-ti spun sa te cantaresti dimineata la prima ora.mai nou acum am renunta la fructul de la pranz ca am citit un articol pe care l-a scris slabuta si zice ca nu e bn sa se consume fructe in combinatie cu proteine si carbohidrati.e greu cand cineva din familie pleaca mai departe de casa sa munceasca,dar, ai fetita langa tine.pupici :-* si sa auzim numai de bine

Fructele trebuie consumate la 3 ore distanta de masa.Le iei ca si gustare.;)

rodica2010 26 oct 2010 14:39:13

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Nicolleta,hai sa-ti vand un pont.6 min. de sarit coarda consuma 77 cal.,pe cand start walking 40 min. doar 140 si ceva.:-o Mai bine sarim coarda!:))Eu deja m-am apucat de azi.;):))Oricum,e buna orice miscare,chiar si dansul.:-*

nicolleta 26 oct 2010 17:15:15

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 380757)
ciao nicolleta>:D<,cum arata cantarul in dimineata asta?,am uitat sa-ti spun sa te cantaresti dimineata la prima ora.mai nou acum am renunta la fructul de la pranz ca am citit un articol pe care l-a scris slabuta si zice ca nu e bn sa se consume fructe in combinatie cu proteine si carbohidrati.e greu cand cineva din familie pleaca mai departe de casa sa munceasca,dar, ai fetita langa tine.pupici :-* si sa auzim numai de bine

M-am cantarit-super cantarul asta al meu ,nebunaticul a aratat 68.6kg.Ce sa spun sunt bucuroasa dar astept sa mai treca 2-3 zile sa vad daca raman la ele.Parca n-as crede ca sunt reale...Pupici:-*Tu cum mai esti?Bine?>:D<

nicolleta 26 oct 2010 17:21:00

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 380876)
Nicolleta,hai sa-ti vand un pont.6 min. de sarit coarda consuma 77 cal.,pe cand start walking 40 min. doar 140 si ceva.:-o Mai bine sarim coarda!:))Eu deja m-am apucat de azi.;):))Oricum,e buna orice miscare,chiar si dansul.:-*

Buna,Rodica!Auzi ,daca sar coarda o sa spuna vecinii ca au avut dreptate ucrainienii cu previziunile despre cutremur:)).Am o vecina dedesupt ca iti vine sa mori...la cel mai mic zgomot bate in calorifer...Nici snitele nu poti sa faci...Ferice de cei ce nu stau la bloc:D!Bravo pt .miscare!:-*

Sand 26 oct 2010 17:21:48

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 381012)
M-am cantarit-super cantarul asta al meu ,nebunaticul a aratat 68.6kg.Ce sa spun sunt bucuroasa dar astept sa mai treca 2-3 zile sa vad daca raman la ele.Parca n-as crede ca sunt reale...

Bravo tie! Tot asa sa mearga, in jos.>:D<

nicolleta 26 oct 2010 17:33:13

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 381021)
Bravo tie! Tot asa sa mearga, in jos.>:D<

Multumesc,Sand dar ti-am spus ca sunt putin sceptica...:D.

rodica2010 26 oct 2010 18:22:00

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 381018)
Buna,Rodica!Auzi ,daca sar coarda o sa spuna vecinii ca au avut dreptate ucrainienii cu previziunile despre cutremur:)).Am o vecina dedesupt ca iti vine sa mori...la cel mai mic zgomot bate in calorifer...Nici snitele nu poti sa faci...Ferice de cei ce nu stau la bloc:D!Bravo pt .miscare!:-*

Si ce-ti pasa?! Vezi-ti de treaba ta! Eu am noroc,stau la curte.;)Si oricum,cand fac eu, tata nu-i acasa sa vada ca se misca lustra.:)):))(camera lui e dedesubt;))

nicolleta 26 oct 2010 18:31:51

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 381081)
Si ce-ti pasa?! Vezi-ti de treaba ta! Eu am noroc,stau la curte.;)Si oricum,cand fac eu, tata nu-i acasa sa vada ca se misca lustra.:)):))(camera lui e dedesubt;))

Imi place la nebunie tonusul tau...E bine prinsa lustra:)):))Bravo,cred ca ai dreptate...sa-mi vad de treaba mea!Bravo:-*

zuzi 26 oct 2010 19:21:32

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 381012)
M-am cantarit-super cantarul asta al meu ,nebunaticul a aratat 68.6kg.Ce sa spun sunt bucuroasa dar astept sa mai treca 2-3 zile sa vad daca raman la ele.Parca n-as crede ca sunt reale...Pupici:-*Tu cum mai esti?Bine?>:D<

FELICITARI!!! UN KILOGRAM DOUA SUTE DE GRAME?:-o,VEZI SA NU TI SE URCE LA CAP:)) SI AI GRIJA CE SI CAT MANANCI,FERICIT-O.PUPICI:-*,SA VISEZI FRUMOS;)(O SA-TI ZIC DUMINICA DIMINEATA DACA SANT BINE,CA PANA ATUNCI NU MA CANTARESC)

nicoleta100 26 oct 2010 19:27:44

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 381012)
M-am cantarit-super cantarul asta al meu ,nebunaticul a aratat 68.6kg.Ce sa spun sunt bucuroasa dar astept sa mai treca 2-3 zile sa vad daca raman la ele.Parca n-as crede ca sunt reale...Pupici:-*Tu cum mai esti?Bine?>:D<

Felicitari!!!

http://crouchflorist.net/images_shop...ATULATIONS.jpg

nicolleta 26 oct 2010 19:28:14

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 381130)
FELICITARI!!! UN KILOGRAM DOUA SUTE DE GRAME?:-o,VEZI SA NU TI SE URCE LA CAP:)) SI AI GRIJA CE SI CAT MANANCI,FERICIT-O.PUPICI:-*,SA VISEZI FRUMOS;)(O SA-TI ZIC DUMINICA DIMINEATA DACA SANT BINE,CA PANA ATUNCI NU MA CANTARESC)

Mult,mult noroc si sa fii cumintica ,da?:)Noapte buna:-*

nicolleta 26 oct 2010 19:30:23

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 381137)

Multumesc ,Nico,asemeni!:)Pupici:-*

Alina82 26 oct 2010 20:22:23

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 379909)
Salutare,Alina,multumesc ca ai ajuns si in casuta mea modesta:).Mi-a placut mult entuziasmul tau si e normal cand ai asa rezultate!
Eu nu prea am dat multe kg jos,dar nu mi-am pierdut de tot speranta!Uite tu esti un exemplu de perseverenta!Bravo!Mai vino pe la mine!pup:-*>:D<

Salve Nico!!!!
Eu asa sunt de fel...incerc mereu sa vad partea plina a paharului...si sa m bucur de lucrurile mic...pt k viata nu a fost foarte buna cu mine..asa k trebuia sa invat sa zambesc si sa gasesc motiv pt a zambi in chestiile mici....Fara sperantza nu ar trebui sa fie nimeni...dar cei drept si eu pana sa dau de cartea Mihaelei bilic si de slabute nici eu nu mai aveam speante...dar uite k akm nu doar k mi-am recapatat sperantza dar mi-am demonstrat mie insami k se poate slabi mancand:)Pupici si bafta in continuare:-*>:D<
Felicitari pt kg pierdut:-*

rodica2010 27 oct 2010 08:23:26

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Draga mea,am trecut pe la tine sa-ti spun ca am reusit,dupa 4 zile de stagnare!,sa scap de 300g.!:)Am reusit intr-o luna(27.09-27.10)sa dau jos 4,4kg.:).Imi propusesem 4,dar daca s-a nimerit asa.....:)):))Spor la slabit si tie!:-*>:D<

nicolleta 27 oct 2010 15:37:30

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 381652)
Draga mea,am trecut pe la tine sa-ti spun ca am reusit,dupa 4 zile de stagnare!,sa scap de 300g.!:)Am reusit intr-o luna(27.09-27.10)sa dau jos 4,4kg.:).Imi propusesem 4,dar daca s-a nimerit asa.....:)):))Spor la slabit si tie!:-*>:D<

Doamne ,Rodica esti foarte tare!4.4kg intr-o luna e BINEEEEE!BRAVO!Nu te lasa deloc,sa o tii tot asa si pana la Craciun o sa fii o slabuta !:)Bafta:-*>:D<

nicolleta 27 oct 2010 15:41:40

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Si eu m-am cantarit din nou astazi si cantarul arata la fel 68.6kg:)):)).O sa schimb tickerul nu mai astept ...:(.

rodica2010 27 oct 2010 18:12:35

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 382099)
Si eu m-am cantarit din nou astazi si cantarul arata la fel 68.6kg:)):)).O sa schimb tickerul nu mai astept ...:(.

Bravo si tie!:-* Dac-o tinem tot asa,pana la vara vom fi niste slabute!:">;;)Doamne,abia astept!:-*>:D<

zuzi 27 oct 2010 19:22:12

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 382099)
Si eu m-am cantarit din nou astazi si cantarul arata la fel 68.6kg:)):)).O sa schimb tickerul nu mai astept ...:(.

hei, nico, esti tare fericita!:))va sa zica functioneaza bine ziua de fructe?;)maine e joi ,deeeci o sa mananc numai fructe,dar de cantarit ma cantaresc doar duminica:>,pupici:-*si-o seara buna>:D<

nicolleta 27 oct 2010 20:05:23

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 382380)
hei, nico, esti tare fericita!:))va sa zica functioneaza bine ziua de fructe?;)maine e joi ,deeeci o sa mananc numai fructe,dar de cantarit ma cantaresc doar duminica:>,pupici:-*si-o seara buna>:D<

Noroc,Zuzi,sa dea Domnul sa fie bine,ca de aceea ne omoram atata sa se vada si rezultatele!#:-sDa ,se pare ca a functionat:D:)),Doamne ajuta pe mai departe[-O<:)>-Pupici:-*

zuzi 29 oct 2010 09:08:02

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
buna dimineata nicolleta!>:D<,ce mai faci?pe unde umbli?iti urez o zi frumoasa,frumoasa,frumoasa:-*

nicolleta 30 oct 2010 09:39:12

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 384210)
buna dimineata nicolleta!>:D<,ce mai faci?pe unde umbli?iti urez o zi frumoasa,frumoasa,frumoasa:-*

Salutare,Zuzi!:DEu umblu creanga:D.Am fost la serviciu,in piata ,am cumparat de mancare!Am gatit ,ca aseara mi-a ajuns sotul acasa si l-am asteptat cum se cuvine...:P;;)Deci nu prea am avut timp sa intru pe forum,dar m -am gandit la voi!Pupici si weekend placut!:-*Maine te cantaresti?:-*

polyana 30 oct 2010 13:32:09

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Buna Nicoll, te-am vazut pe forum, pe ici, pe colo, si m-am gandit sa-ti fac o vizita;), ma primesti?:-/O zi minunata si cu rezultate frumoase la cantar!>:D<
http://images.paraorkut.com/img/pics...t_day-3777.gif

nicolleta 31 oct 2010 13:11:53

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Buna ,Polyana!Si eu te-am vazut si chiar imi face mare placere ca ai facut acest pas:">...Cum sa ma supar,dimpotriva ma bucur sa imi impartasesti impresiile tale:)
Din pacate cantarul nu a fost deloc generos cu mine...Adevarul este ca nu prea m-am odihnit in ultimul timp si cred ca asta a generat bulversarea metabolismului...Abia astept sa dorm astazi dupaamiaza!:DTe astept oricand...>:D<O zi frumoasa!

damo 31 oct 2010 16:05:07

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Buna Nicoletta,

Am vazut ca ai tu album, asa ca m-am gindit sa-ti "intorc" vizita:))...
Cum iti spuneam, acum ies sa-mi fac marshul de week-end, dar o sa mai intru sa te vizitez. Pupici si duminica placuta:)

zuzi 01 nov 2010 19:27:48

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
aha,daca imi aduc bine aminte azi a fost ziua ta de fructe;),cum a fost?:-/pe mine ma bate gandul sa tin doua zile de fructe pe saptamana:P,maine te cantaresti?:-*

nicolleta 02 nov 2010 11:06:55

Re: Jurnalul unei viitoare slabute - Nicolleta
 
Salutare!Bine ai venit,Zuzi>:D<!Da,a fost ziua de fructe ,insa rezultatul a fost mai slabut:68.3kg(ma rog arata mai mult cantarul inainte de ziua de fructe~69.2?).Tu ce mai faci?Esti bine?:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:40:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO