forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Lalita's Diary (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/lalitas-diary-802.html)

ianna 10 aug 2009 13:34:08

Re: Lalita's Diary
 
imi place de tine ...deja gandesti mult mai pozitiv..bravo...asa ai sa slabesti sigur:-*
Citat:

Anterior postat de lalita (Post 18179)
pt mine a fost bun timpu pt slabit cand erau ciresele.si pepenele acum deja nu mai imi place asa mult:D orikum m-am mentinut,adika vad la haine. cand nu am cantaru e mai bine,nu mai stau asa stresata si nu mai ma enervez,deci mananc mai putin :D nu am mai mancat dulciuri asa multe,pe mine astea ma ingrasa,in rest am mancat mereu paine,carne. dar totusi sunt curioasa sa vad cat am,si apoi il pun la loc in garaj:))


Adella 10 aug 2009 13:34:45

Re: Lalita's Diary
 
Ce faci scumpa?Sarbatoresti ah? Si eu am avut un weekend plin ,azi iesim la un suc cu alti prieteni si maine vine prietena mea cea mai buna la mine, :Dbine eu nu voi bea suc ,poate o apa minerala cel mult;)
Nici mie nu-mi vine sa ma urc pe cantar dupa asa weekend:))

lalita 10 aug 2009 13:43:01

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 18184)
imi place de tine ...deja gandesti mult mai pozitiv..bravo...asa ai sa slabesti sigur:-*

hihi;;) da..pai cu cat stai mai stresat,toata ziua pe cantar,cu atat e mai greu. nu vreau sa devina asta tot sensu in viata mea.si unicu scop,ca parca asa devenise si e tare trist. mai ales ca deja ma simt bine si asa,adika na am forme:)) problema e ca as vrea sa slabesc doar la solduri si picioare,la pulpe adika. dar nu se poate,slabesc peste tot. si asta nu imi place.. acum ma simt bine asa daca ma imbrac in pantaloni,dar nu mai port o fusta scurta de cand eram mica:( si ca sa imi placa cum imi sta ar trebui sa am 10 kg mai putin..uf

nicol30 10 aug 2009 13:49:58

Re: Lalita's Diary
 
Incearca fustele lungi, ca e vara doar

lalita 10 aug 2009 13:53:18

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 18200)
Incearca fustele lungi, ca e vara doar

lungi lungi nu port,adika nu imi plac. pana la genunchi da as purta,dar nu prea am gasit ceva sa imi placa. voi mai cauta:D

Slabuta 10 aug 2009 13:57:57

Re: Lalita's Diary
 
Felicitari Lalita pentru inelus :)

lalita 10 aug 2009 13:59:53

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 18212)
Felicitari Lalita pentru inelus :)

mersi slabuta:-*

Adella 12 aug 2009 10:36:39

Re: Lalita's Diary
 
Neatza Lali ,ce mai faci ?Esti intr-o veselie cred:D;;)
Te pup si sa ne auzim cu vesti bune;)>:D<>:D<>:D<

lalita 13 aug 2009 23:27:50

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 18521)
Neatza Lali ,ce mai faci ?Esti intr-o veselie cred:D;;)
Te pup si sa ne auzim cu vesti bune;)>:D<>:D<>:D<

buna adellutza>:D<>:D< pai sunt bine:D am tot iesit zilele astea,sunt cam obosita,dar bine ca e iubi cu mine:x
te pup si eu:-* pe curand

Adella 14 aug 2009 09:39:50

Re: Lalita's Diary
 
Ma bucur mult pentru tine,eu voi pleca zilele astea ,ne vedem duminica seara,te pup scumpa sa ai un weekend superb>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:07:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO