forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Lalita's Diary (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/lalitas-diary-802.html)

lalita 25 iun 2009 23:26:25

Lalita's Diary
 
buna slabutelor si aproape slabutelor! ;;)am decis sa tin si eu acest jurnal,sperand ca imi va da o mana de ajutor,si voi lafel! ;;) poate asa ma voi putea organiza mai bine,si sa incep iar dieta! pt ca incep deja sa ma deprim daca mai continui sa mananc normal,si sa vad iar cum iau toate kg inapoi! x-(dupa cate eforturi am facut,m-am saturat sa fie totul mereu inutil!! uneori sunt asa dezamagita de mine.. dar in fine :( ..nu renunt!! cine e pofticioas poate sa intealaga cat de greu este..ufiiii!!! oricum,sa speram ca de maine imi revin la realitate(adica ca nu pot manca tot ceea ce vreau,si cat vreau.nu am decat sa visez!)
puuuupici! :-*

Extasssy 25 iun 2009 23:40:46

Re: Lalita's Diary
 
Buna Lalita,

Bine ai venit in randul viitoarelor slabute cu jurnal...
Din ce am inteles tu nu esti la prima slabire... Eh foarte bine inseamna ca deja stii ce presupune si cu ce se mananca...
Legat de pofticiosi, te inteleg perfect ca si eu sunt la fel... Dar intr-o luna jumatate de cand sunt membra a acestui forum, am invatat sa imi infranez mare parte din pofte... cam 90%, ce nu s-a putut, mai scap cate un pic dintr-o delicatesa (in cazul meu inghetata) cam 1 data la o saptamana, sau chiar o saptamana jumate... Dar in nici un caz nu dau iama...
Asa sa faci si tu... si stai linistita ca o gurita de ceva bun din cand in cand nu dauneaza asa de mult, asta atat timp cat compensezi si cu miscare...

Te las acum! Dar mai vorbim...
SPOR LA SLABIT!

lalita 25 iun 2009 23:52:19

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Extasssy (Post 13383)
Buna Lalita,

Bine ai venit in randul viitoarelor slabute cu jurnal...
Din ce am inteles tu nu esti la prima slabire... Eh foarte bine inseamna ca deja stii ce presupune si cu ce se mananca...
Legat de pofticiosi, te inteleg perfect ca si eu sunt la fel... Dar intr-o luna jumatate de cand sunt membra a acestui forum, am invatat sa imi infranez mare parte din pofte... cam 90%, ce nu s-a putut, mai scap cate un pic dintr-o delicatesa (in cazul meu inghetata) cam 1 data la o saptamana, sau chiar o saptamana jumate... Dar in nici un caz nu dau iama...
Asa sa faci si tu... si stai linistita ca o gurita de ceva bun din cand in cand nu dauneaza asa de mult, asta atat timp cat compensezi si cu miscare...

Te las acum! Dar mai vorbim...
SPOR LA SLABIT!

mersi mult!! :)exact,nu sunt la prima slabire..hehe.. sunt obisnuita deja:D oricum,si eu duminica sa zicem,am decis ca pot manca ceva dulce,sau ma rog,pizza sau paste. pt ca oricum pur si simplu organismul meu simt ca cere mai tarziu sau mai devreme ceva mai consistent,si ceva dulce. asa ca nu are rost sa ma chinui,si asa sunt mereu stresata cand stau la dieta,si m-as cantari in fiecare ora!! iti dai seama deci ca e grav!! :P si da,trebuie sa incep iar aerobica neaparat!!! m-a ajutat mult,slabeam cam jumate de kg pe zi asa,chiar daca nu mereu,dar aproape.
mult succes si tie,mai vb bineinteles ;;)

Extasssy 25 iun 2009 23:56:43

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de lalita (Post 13385)
mersi mult!! :)exact,nu sunt la prima slabire..hehe.. sunt obisnuita deja:D oricum,si eu duminica sa zicem,am decis ca pot manca ceva dulce,sau ma rog,pizza sau paste. pt ca oricum pur si simplu organismul meu simt ca cere mai tarziu sau mai devreme ceva mai consistent,si ceva dulce. asa ca nu are rost sa ma chinui,si asa sunt mereu stresata cand stau la dieta,si m-as cantari in fiecare ora!! iti dai seama deci ca e grav!! :P si da,trebuie sa incep iar aerobica neaparat!!! m-a ajutat mult,slabeam cam jumate de kg pe zi asa,chiar daca nu mereu,dar aproape.
mult succes si tie,mai vb bineinteles ;;)

Am observat ca foarte multe fete au o zi in care "isi fac de cap" papa chestii care in restul timpului sunt interzise... Eu nu am facut asa si nu simt lipsa la nimic... Totusi cand am simtit ca imi e super pofta de o inghtata am papat...
Ieri imi era pofta de un corn cu unt ca cumparasera ai mei... si am gustat si eu din unu cat sa-mi treaca pofta....

Hai ca eu ma retrag ca trebuie sa trec la gimnastica ...
Pa pa si SPOR LA SLABIT!!!

lalita 26 iun 2009 00:03:59

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Extasssy (Post 13386)
Am observat ca foarte multe fete au o zi in care "isi fac de cap" papa chestii care in restul timpului sunt interzise... Eu nu am facut asa si nu simt lipsa la nimic... Totusi cand am simtit ca imi e super pofta de o inghtata am papat...
Ieri imi era pofta de un corn cu unt ca cumparasera ai mei... si am gustat si eu din unu cat sa-mi treaca pofta....

Hai ca eu ma retrag ca trebuie sa trec la gimnastica ...
Pa pa si SPOR LA SLABIT!!!

pai daca de obicei nu simti lipsa atunci e chiar bine,iti va fi mai simplu asa. eu defapt ziceam sa ''imi fac de cap'' :P duminica,dar dupa ce ajung la greutatea dorita,nu inainte. dar nu stiu daca voi reusi mai mult de o luna.. vom vedea! spor la gimnastica! ;) pa pa

ianna 26 iun 2009 03:20:19

Re: Lalita's Diary
 
[*48*][*48*] Bine ai venit printre noi [*48*] [*48*]

ce dieta tzi?

parerea mea pur personala

cand ai pofta de ceva ...daca nu e in exces...o data pe luna o inghetzata sau ciocolata ...nu strica...nu trebuie sa fim asa stricte cu noi...pana la urma dieta trebuie luata ca un mod de viata sanatos si un drum catre atingerea unui tzel...nu trebuie sa ingreunam perioada asta "pedepsindu-ne"...nu de alta dar e demoralizator...plus ca un rasfatz te impinge si mai mult la slabit ..."auoleu am papat inghetzata tre sa fac 30 min in plus de aerobic";). PLUS ca dupa dieta ...mentzinerea va fi aproximativ la fel cu dieta...si atunci ce facem? nu mai mancam niciodata inghetzata sau ciocolata ?:))

Succes la slabit !>:D<

Adella 26 iun 2009 08:30:50

Re: Lalita's Diary
 
[*6*][*61*] Bun venit in lumea jurnalelor!!!

lalita 26 iun 2009 12:01:39

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 13394)
[*48*][*48*] Bine ai venit printre noi [*48*] [*48*]

ce dieta tzi?

parerea mea pur personala

cand ai pofta de ceva ...daca nu e in exces...o data pe luna o inghetzata sau ciocolata ...nu strica...nu trebuie sa fim asa stricte cu noi...pana la urma dieta trebuie luata ca un mod de viata sanatos si un drum catre atingerea unui tzel...nu trebuie sa ingreunam perioada asta "pedepsindu-ne"...nu de alta dar e demoralizator...plus ca un rasfatz te impinge si mai mult la slabit ..."auoleu am papat inghetzata tre sa fac 30 min in plus de aerobic";). PLUS ca dupa dieta ...mentzinerea va fi aproximativ la fel cu dieta...si atunci ce facem? nu mai mancam niciodata inghetzata sau ciocolata ?:))

Succes la slabit !>:D<

pai am vazut aici acea dieta ''12 kg intr-o luna'', o stiam deja de ceva timp,de cateva luni. si mi se pare mai simpla,plus ca imi place ca nu se mananca seara :D adika mananc doar fructe.am mancat f multe cirese de ex si pepene. Asa reusesc sa slabesc usor,daca nu mananc consistent seara. Pap doar la pranz,si ajunge.:D cum am mai zis, am incercat sa o tin exact cum scrie acolo,dar eu cu cat incerc sa fac asa,cu atat nu reusesc,adika o personalizez eu sa zicem. :P dar as vrea sa incerc sa o tin cum trebuie,sa vad exact ce rezultate da.
oricum o data pe luna da bineinteles ca se poate manca ceva bun;;)problema la mine e ca daca si gust ceva,apoi nu stiu e ceva mental mai mult,exagerez,pt ca mi se pare ca am stricat toata dieta.. ehh complicat!!
mersi si succes si tie!!
:-*>:D<>:D<

lalita 26 iun 2009 12:03:31

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 13398)
[*6*][*61*] Bun venit in lumea jurnalelor!!!

mersi Adella!! [*10*][*4*]bine v-am gasit! :D

lalita 26 iun 2009 12:20:43

Re: Lalita's Diary
 
ufii si azi m-am trezit tarziu,pt ca ma culc la 4!!! trebuie sa ma dezobisnuiesc sa tot fac asa in vacante.. si nici macar nu pot sa iau micu dejun asa(chiar daca il luam maxim cu un ceai de obicei).. si bineinteles nu mai am 62,9 dar mai mult pt ca am intrerupt dieta de 4 zile!! si am burtica plina acum!:-s x-(astept sa revin iar la 63,sper cat mai curand..ufiii

in fine.. azi voi manca niste salata verde cu 30 kg de mozzarella(acum nu am light,dar de obicei da),si un ou fiert(dar fara galbenus pt ca nu il suport bleah!!) si orikum albusul are cele mai multe proteine:D
apoi seara voi manca piersici(iaurt nu mai am azi)

lalita 26 iun 2009 12:22:26

Re: Lalita's Diary
 
ah si bineinteles ceai verde,am niste pliculete cu un fel de praf,care se ia doar o data pe zi pt ca este concentrat. si nu este nevoie sa fierbi apa,se bea si rece.:Dasa nu mai stau sa tot fierb apa de 3 ori pe zi.

Adella 26 iun 2009 12:34:35

Re: Lalita's Diary
 
Dau de baut ,dar dupa dieta:))[*26*]....eu obisnuiesc sa beau "silueta perfecta" e un ceai diuretic bun ,si nu ma doare prea tare burta ..am incercat ceai antiadipos chinezec si am innebunit de dureri:(
Eu acum ma gandeam sa ma apuc de dans ,niste Zumba ,macar 20 de min ,spor la citit :-*

Adella 26 iun 2009 12:37:01

Re: Lalita's Diary
 
YouTube - Zumba (Zumbando con Kellogg's)
YouTube - zumba especial k calentamiento

Zumba salsa
http://www.youtube.com/watch?v=XxmDZ95vvc8

Zumba calypso
http://www.youtube.com/watch?v=znFnbzc8bIk

Zumba hip-hop
http://www.youtube.com/watch?v=k70q3WXhyfI

Zumba pt fund
http://www.youtube.com/watch?v=MHRCKK5OKq8

Zumba brate si talie
http://www.youtube.com/watch?v=aDTnSapH-eI

Zumba beli dancing tradicional
http://www.youtube.com/watch?v=6741ivvxFcw

Zumba brate si talie, beli dancing Israeli
http://www.youtube.com/watch?v=7X_8I6IxLNw

Zumba intinderi-relaxare
http://www.youtube.com/watch?v=NpXOrPeZUVc

Zumba Tango
http://www.youtube.com/watch?v=5GQE_ZYomD4

Astea le am de la Luna
In caz de te intereseaza;;)

lalita 26 iun 2009 12:46:22

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 13421)
Dau de baut ,dar dupa dieta:))[*26*]....eu obisnuiesc sa beau "silueta perfecta" e un ceai diuretic bun ,si nu ma doare prea tare burta ..am incercat ceai antiadipos chinezec si am innebunit de dureri:(
Eu acum ma gandeam sa ma apuc de dans ,niste Zumba ,macar 20 de min ,spor la citit :-*

ok mersi!!! spor si tie la ''zumba''!! :D ihihi m-am uitat si imi plac si mie,poate ma apuc si eu ehehe

lalita 26 iun 2009 13:10:44

Re: Lalita's Diary
 
ah,si am mai uitat sa zic. nu stiu voi,dar eu stiu ca e bine sa folosesti in timpul unei diete,si creme pt piept de ex,(dar nu numai) ca sa arate tot bine si sa nu se lase etc(cand e vb mai ales de f multe kg de pierdut). Eu folosesc,dar numai ca nu dau atat de des cum trebuie,adica dim si seara!! uffii nu sunt deloc organizata=((

Adella 26 iun 2009 13:11:02

Re: Lalita's Diary
 
Da ,e dieta Nicoletei Luciu ,doar ca nu am tinut-o intocami ,sper de luni ,ca in weekend plec la socrii ..deci nu am incotro,si azi o voi respecta cu stritetie ptr ca nu-mi place ca stagnez la 50,6 ..bine au fost si musafirii ..si plus ca am avut probleme si cu tranzitul ..uof se mai intampla ..mi se terminase ceaiul:(( ..eu sunt foarte sensibila din nastere cu tranzitul asta si mereu tre sa beau ceva ca sa pot avea un tranzit normal..de aceea sunt si predispusa la ingrasare de la constipatie:-s
Am terminat si 20 de min de zumba ..am transpirat rau:))e bun dansul asta ..simti toate cele desi caloric nu e cine stie ce ..dar mie imi place cum ma simt dupa:):)
__________________

Adella 26 iun 2009 13:12:41

Re: Lalita's Diary
 
Si eu ma tot dau cu creme ..ma infofolesc cu folie alimentara cand fac bicicleta si curg apele de pe mine dupa ce am aplicat crema ..iar aia de bust numai zic ..abia daca imi amintesc ...bine ca mi-ai zis ca ma pun la masat:>:))

lalita 26 iun 2009 13:14:50

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 13432)
Da ,e dieta Nicoletei Luciu ,doar ca nu am tinut-o intocami ,sper de luni ,ca in weekend plec la socrii ..deci nu am incotro,si azi o voi respecta cu stritetie ptr ca nu-mi place ca stagnez la 50,6 ..bine au fost si musafirii ..si plus ca am avut probleme si cu tranzitul ..uof se mai intampla ..mi se terminase ceaiul:(( ..eu sunt foarte sensibila din nastere cu tranzitul asta si mereu tre sa beau ceva ca sa pot avea un tranzit normal..de aceea sunt si predispusa la ingrasare de la constipatie:-s
Am terminat si 20 de min de zumba ..am transpirat rau:))e bun dansul asta ..simti toate cele desi caloric nu e cine stie ce ..dar mie imi place cum ma simt dupa:):)
__________________

exact! si eu am aceeasi problema!! noroc cu ceaiul verde..daca nu..:-s

lalita 26 iun 2009 13:15:56

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 13433)
Si eu ma tot dau cu creme ..ma infofolesc cu folie alimentara cand fac bicicleta si curg apele de pe mine dupa ce am aplicat crema ..iar aia de bust numai zic ..abia daca imi amintesc ...bine ca mi-ai zis ca ma pun la masat:>:))

ahahahha :)) bravo! si eu imediat!! b-)

Adella 26 iun 2009 13:20:10

Re: Lalita's Diary
 
Incearca si tu sa te infasori cu folie alimentara dupa ce aplici o crema anticelulitica mai ales daca mai are si rolul sa se incalzeasca ...si apoi sa faci sport sau treaba prin casa ..eu asa fac :)si da rezultate ..burta nici nu se mai vede iar celulita de pe picioare s-a diminuat considerabil:P

lalita 26 iun 2009 13:27:07

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 13436)
Incearca si tu sa te infasori cu folie alimentara dupa ce aplici o crema anticelulitica mai ales daca mai are si rolul sa se incalzeasca ...si apoi sa faci sport sau treaba prin casa ..eu asa fac :)si da rezultate ..burta nici nu se mai vede iar celulita de pe picioare s-a diminuat considerabil:P

dap mersi pt sfat,am sa incerc. am si namol anticelulitic cu alge marine,si trebuie aplicata folie apoi :D

lalita 26 iun 2009 17:22:48

Re: Lalita's Diary
 
bineinteles,mi-a venit o foame..si nu am respectat nici azi dieta!!!!!!x-( ce nervi! eu doar daca e luni pot incepe o dieta.incredibil!!!!x-(prrr m-as lua la bataie singura!!!

Slabuta 26 iun 2009 18:35:42

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de lalita (Post 13382)
buna slabutelor si aproape slabutelor! ;;)am decis sa tin si eu acest jurnal,sperand ca imi va da o mana de ajutor,si voi lafel! ;;) poate asa ma voi putea organiza mai bine,si sa incep iar dieta! pt ca incep deja sa ma deprim daca mai continui sa mananc normal,si sa vad iar cum iau toate kg inapoi! x-(dupa cate eforturi am facut,m-am saturat sa fie totul mereu inutil!! uneori sunt asa dezamagita de mine.. dar in fine :( ..nu renunt!! cine e pofticioas poate sa intealaga cat de greu este..ufiiii!!! oricum,sa speram ca de maine imi revin la realitate(adica ca nu pot manca tot ceea ce vreau,si cat vreau.nu am decat sa visez!)
puuuupici! :-*


Buna Lalita, vad ca ai si tu casuta. Sper sa iti aduc noroc in slabit. :)

Noi jucam un rol, dar totusi foarte mult depinde si de tine. :) Daca esti decisa si vrei cu adevarat sa slabesti, lupta pana la capat. :) Noi iti vom fi alaturi >:D<

Iti aduc floricele de casa noua si trifoi care sa iti poarte noroc. :)
Multa bafta in drumul tau catre slabuta din tine. :)

http://www.ziedilatvija.lv/flowers/f...D7OD0n_27a.jpg

http://www.funonline.ro/content/feli...itare_5543.jpg

lalita 26 iun 2009 18:55:28

Re: Lalita's Diary
 
mersi frumos pt superbele flori!!! :):-*:-*:-* si pt calduroasa primire!!! :-*:-*:-*:-*[*10*][*10*][*10*]

Extasssy 27 iun 2009 10:04:28

Re: Lalita's Diary
 
Buna Lalita,

Am trecut sa-ti las cafeaua
http://4.bp.blogspot.com/_-NEv829FeL...ur-coffee2.jpg

lalita 27 iun 2009 10:59:18

Re: Lalita's Diary
 
1 ataşament(e)
Ataşament 561



buna Anca! mesi pt cafeluta! ;;) uite si tie una(care abia se vede):P

lalita 27 iun 2009 11:26:15

Re: Lalita's Diary
 
azi la mic dejun-un ceai si un fruct,o piersica adika :D si apoi lubenita yam yam!!

Extasssy 27 iun 2009 11:38:01

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de lalita (Post 13561)
Ataşament 561



buna Anca! mesi pt cafeluta! ;;) uite si tie una(care abia se vede):P

Multumesc, multumesc, mica da buna :P

ianna 27 iun 2009 13:41:26

Re: Lalita's Diary
 
lalita tu cand te cantaresti? o data pe sapt? cum reusesti?

lalita 27 iun 2009 13:48:58

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de lalita (Post 13562)
azi la mic dejun-un ceai si un fruct,o piersica adika :D si apoi lubenita yam yam!!

Citat:

Anterior postat de ianna (Post 13594)
lalita tu cand te cantaresti? o data pe sapt? cum reusesti?

heheh bine ar fiiii!! cand eram intradevar la dieta ma cantaream in fiecare dimineata! acum ma mentin asa deocamdata.adika cred ca am 1 kg in plus pt ca am burtica plina:P tot zic ca de maine,de maine incep iar dieta cum trebuie si cu sport.e greu pt ca de o saptamana m-am obisnuit iar sa mananc si ce nu face parte din dieta,si acum e greu pana incep iar. nush..sper de luni..pt ca daca continui asa pun kg pe mine intradevar.

ianna 27 iun 2009 14:03:22

Re: Lalita's Diary
 
pai hai o data ! ca vreau sa vad si eu la semnatura ta cum se plimba kilogramele pe scala in jos:D

lalita 27 iun 2009 14:08:06

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 13603)
pai hai o data ! ca vreau sa vad si eu la semnatura ta cum se plimba kilogramele pe scala in jos:D

pai n-ai idee cat as vrea si eu. la mine acum defapt se cam plimba in sus :))

ianna 27 iun 2009 14:10:52

Re: Lalita's Diary
 
ceva sport...dans... urcat si coborat vreo 100 de scari nu faci?

lalita 27 iun 2009 14:14:15

Re: Lalita's Diary
 
la mine daca nu stau si la dieta,(adika nemancata sau aproape)nu merge nici tot sportu din lume. trebuie sa combin. si culmea eu cand nu stau la dieta nu am chef nici de sport!! :)) mai rau de atat..:)) ah bine ca mai alerg pisicu prin casa..:)))

ianna 27 iun 2009 14:20:27

Re: Lalita's Diary
 
:x:x:xiubesc pisicile...in romania aveam 4 ! ...bine am avut si 12 cand a fatat pisica ...dar cand am plecat erau doar 4...mi-e asa dor de ele:((

pai poate dieta ta nu e una reusita... sa stii ca organismul la dieta drastica si brusca se slabeste ...si poti avea stari de somnolenta...plictiseala... sictir. Eu nu am trecut imediat la dieta...am luat-o usor..intai am taiat painea...dulciuri apoi a doua sapt am zis stop la sucuri, inghetzate si ciocolata ...apoi sapt urmatoare am inceput sa las in farfurie mancare:D...si tot asa. dar am inceput intai cu mers pe jos mult pana am trecut la chestii mai grele sa zicem - cardio

lalita 27 iun 2009 14:25:29

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 13611)
:x:x:xiubesc pisicile...in romania aveam 4 ! ...bine am avut si 12 cand a fatat pisica ...dar cand am plecat erau doar 4...mi-e asa dor de ele:((

pai poate dieta ta nu e una reusita... sa stii ca organismul la dieta drastica si brusca se slabeste ...si poti avea stari de somnolenta...plictiseala... sictir. Eu nu am trecut imediat la dieta...am luat-o usor..intai am taiat painea...dulciuri apoi a doua sapt am zis stop la sucuri, inghetzate si ciocolata ...apoi sapt urmatoare am inceput sa las in farfurie mancare:D...si tot asa. dar am inceput intai cu mers pe jos mult pana am trecut la chestii mai grele sa zicem - cardio

mie imi ziciiii!! si eu ador pisicile!! :x:x:x:x uite am si pus poze cu el,o sa fac un album sa vezi cat de pufos e!! :-*:-* are vreo 7-8 kg :)) mai bine il pun si pe el la dieta,ii fac ticker :))

oricum cum ai procedat tu cu dieta e cel mai bine. eu ma simteam bine in timpul dietei,doar ca am renuntat pt ca aveam pofta de dulciuri si paste,paine. dar acum m-am saturat sa fiu sincera.. :P mi-am facut de cap destul

ianna 27 iun 2009 14:28:25

Re: Lalita's Diary
 
si Shumudica...motanu meu iubit are +8 kilo...si nu e decat de rasa "vagabond" ...a zis veterinaru ca e obez saracu:((:))

pai vezi ca sunt diete in care ai voie si paste...bine cu anumite limite:D..eu am papat o zi doar paste ...atat si nimic altceva... a doua zi deja cantaru arata cu cateva grame mai putzin;)

Citat:

Anterior postat de lalita (Post 13612)
mie imi ziciiii!! si eu ador pisicile!! :x:x:x:x uite am si pus poze cu el,o sa fac un album sa vezi cat de pufos e!! :-*:-* are vreo 7-8 kg :)) mai bine il pun si pe el la dieta,ii fac ticker :))

oricum cum ai procedat tu cu dieta e cel mai bine. eu ma simteam bine in timpul dietei,doar ca am renuntat pt ca aveam pofta de dulciuri si paste,paine. dar acum m-am saturat sa fiu sincera.. :P mi-am facut de cap destul


lalita 27 iun 2009 14:34:39

Re: Lalita's Diary
 
dap.. pai la cate diete exista.. sunt si unele in care tre sa mananci cica numa dulciuri ahahaha ce tampenie :)) ah sa te uiti la album :x

Slabuta 27 iun 2009 22:32:43

Re: Lalita's Diary
 
Buna Lalita. :)
Am trecut sa vad ce faci, cum iti mai merge? :D

Legat de motanelul tau un pic grasuliu, am creat o sectiune speciala aici :D Alimentatie si Sport animale de companie
M-am gandit ca si favoritii nostri au nevoie de niste diete. :D

Iti doresc noapte buna si vise frumoase. Multi pupicei :-*>:D<

lalita 28 iun 2009 02:09:35

Re: Lalita's Diary
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 13668)
Buna Lalita. :)
Am trecut sa vad ce faci, cum iti mai merge? :D

Legat de motanelul tau un pic grasuliu, am creat o sectiune speciala aici :D Alimentatie si Sport animale de companie
M-am gandit ca si favoritii nostri au nevoie de niste diete. :D

Iti doresc noapte buna si vise frumoase. Multi pupicei :-*>:D<

buna slabuta! ;;)pai mai bine,incep sa-mi intru din nou in ritm cu dieta :D sper de sapt viitoare sa pot modifica si eu tickeru in sf :D :>b-)
In legatura cu sectiunea,f frumos din partea ta :-* chiar au nevoie si animalutele noastre de ajutor;;) pisu iti multumeste!! ihihih :-*
Noapte buna si tie,somn usor:-*:-*:-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:05:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO