forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Le journal d'Anca (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/le-journal-danca-920.html)

mika_me 18 oct 2009 12:28:31

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 41456)
Neata tuturor!:-s

am avut o noapte agitata...mi-a venit mensul, m-a durut burtica de moarte azi noapte pe la trei...m-am trezit din cosmaruri toata transpirata si cu senzatia ca mi se rupe ceva in mine...m-am tarat pana la baie si inapoi si mi-am luat o pastila de-aia de noapte care m-a ajutat sa dorm pana la 8 jumate....acuma sunt ca drogata, ma dor capu si ochii, ma simt extrem de obosita insa trece, asta e singura consolare cu mensul, ca nu dureaza mult durerile...nu stiam eu de ce aseara imi venea sa golesc toate dulapurile, am mancat pana si biscuiti:-o ceea ce nu am facut de mai mult de vreo 2 ani, insa...desi mi-am propus sa mananc popcorn si inghetata, nu am putut pt ca m-am simtit prea vinovata:(( sa bag atatea calorii in mine...

a venit si puiucul meu drag acasa, ce bine e cu el din nou:x

durerile astea sunt criminale..de ce oare trebuie sa mai induram si asta, pe langa faptul ca se petrece "fenomenul" care se petrece, nu stiu:((...
dar ma bucur ca ti-a venit puiul acasa si esti mai linistita si te simti mai in siguranta..cel putin eu asa simt cand e cu mine...:)
o zi frumoasa..impreuna;)

Adella 19 oct 2009 08:08:25

Re: Le journal d'Anca
 
Neatza;;)
http://severinnatalia.files.wordpres...01/cafea-1.jpg

nicol30 19 oct 2009 08:16:58

Re: Le journal d'Anca
 
buna dimineata!

ti-am citit interviul pe nerasuflate .....m-ai lasat masca ....m-a impresionat!.....fara cuvinte! :">:">:">

bravooooo!!!!!!!!!!!!!!

sa ai o zi superba >:D<>:D<>:D<

nicol30 19 oct 2009 09:20:49

Re: Le journal d'Anca
 
trezireaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

[*4*][*4*][*4*][*9*][*9*][*9*][*hug*][*fluiera*][*19*]

meapasarica 19 oct 2009 09:53:12

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 41581)
trezireaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

[*4*][*4*][*4*][*9*][*9*][*9*][*hug*][*fluiera*][*19*]

hhhmmm....neata Nicol!

Cam tarziu cu trezirea la mine, ca sunt treaza exact de la ora 01.12 si nu am mai inchis un ochi de atunci...sunt la servi de la 7, am avut lectii si mai am azi ca suplinesc pe cineva...am numa clase de-alea de groaza, dar na, banii astia#:-s

Sarumana ca mi-ai citit interviul...sper ca ai vazut pe cine am citat acolo...si sper ca te-am impresionat in mod placut, nu am facut decat sa fiu eu asa cum sunt de obicei!

Sunt obosita de numa, imi vajaie capu si tre sa stau la servi pana la 4, dar trece si ziua de azi si apoi maine sunt acasa.

Ploua la mine dar s-a mai dus frigu, e un pic mai acceptabil.

Ce ai mai facut in weeekend Nicol? toate bune?

nicol30 19 oct 2009 09:53:27

Re: Le journal d'Anca
 
gata te-ai trezit....te-am vazut.....:)):)):))

buna dimineata!!!!!!!!!!!!!!!

meapasarica 19 oct 2009 09:55:09

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 41606)
gata te-ai trezit....te-am vazut.....:)):)):))

buna dimineata!!!!!!!!!!!!!!!

Uita-te ca ti-am scris mai sus;;)

mika_me 19 oct 2009 09:57:55

Re: Le journal d'Anca
 
neata, anca!

nicol30 19 oct 2009 10:02:03

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 41605)
hhhmmm....neata Nicol!

Cam tarziu cu trezirea la mine, ca sunt treaza exact de la ora 01.12 si nu am mai inchis un ochi de atunci...sunt la servi de la 7, am avut lectii si mai am azi ca suplinesc pe cineva...am numa clase de-alea de groaza, dar na, banii astia#:-s

Sarumana ca mi-ai citit interviul...sper ca ai vazut pe cine am citat acolo...si sper ca te-am impresionat in mod placut, nu am facut decat sa fiu eu asa cum sunt de obicei!

Sunt obosita de numa, imi vajaie capu si tre sa stau la servi pana la 4, dar trece si ziua de azi si apoi maine sunt acasa.

Ploua la mine dar s-a mai dus frigu, e un pic mai acceptabil.

Ce ai mai facut in weeekend Nicol? toate bune?

sincer iti spun ca m-ai impresionat foarte mult...mi se lacrimasera ochii si parul mi se zbarlise....nu ma asteptam la asa ceva

zic si eu ca esti obosita daca te-ai trezit la ora aia....dar incearca o cana de ceai poate iti mai revii un pic ca te secatuiesc copilasii....ce nu facem pentru bani

toate bune...program administrativ ca de obicei si ca a dat frigul asta m-am pus pe impletit ....am un plouvaras de terminat si as vrea sa-l termin mai repede ca-mi place si culoare si modelul ales....:)):)):))....creatii proprii

dieta ...asa si asa ca a fost weenkend, cu tigarile mai pai cu lasatul....amestecate rau...azi m-a pus domnul cica sa-i fac gris cu lapte....auzi tu!....eu nu mananc nici gris cu lapte nici orez sau fidea cu lapte....ce pofte are omul....cica sa ma

meapasarica 19 oct 2009 10:05:20

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 41612)
sincer iti spun ca m-ai impresionat foarte mult...mi se lacrimasera ochii si parul mi se zbarlise....nu ma asteptam la asa ceva

zic si eu ca esti obosita daca te-ai trezit la ora aia....dar incearca o cana de ceai poate iti mai revii un pic ca te secatuiesc copilasii....ce nu facem pentru bani

toate bune...program administrativ ca de obicei si ca a dat frigul asta m-am pus pe impletit ....am un plouvaras de terminat si as vrea sa-l termin mai repede ca-mi place si culoare si modelul ales....:)):)):))....creatii proprii

dieta ...asa si asa ca a fost weenkend, cu tigarile mai pai cu lasatul....amestecate rau...azi m-a pus domnul cica sa-i fac gris cu lapte....auzi tu!....eu nu mananc nici gris cu lapte nici orez sau fidea cu lapte....ce pofte are omul....cica sa ma

Nicol...chiar beau ceai, pe bune:D

Si cafea si vitamine am luat, numa ca sa ma tin pe picioare azi.

Nici mie nu imi plac nici una din astea:-s, niciodata nu mi-au placut, ce bine ca al meu nu are pofte d-astea ca nici macar nu stiu sa fac:D, dar ce nu facem noi pentru iubitii nostri...

Acuma cu tigarile tale, ce sa mai zic, le lasi tu cand crezi de cuviinta, macar sport sa faci ca sa compensezi pe partea asta ce strici cu tigarile


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:23:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO