forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Le journal d'Anca (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/le-journal-danca-920.html)

nicol30 19 oct 2009 10:12:16

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 41615)
Nicol...chiar beau ceai, pe bune:D

Si cafea si vitamine am luat, numa ca sa ma tin pe picioare azi.

Nici mie nu imi plac nici una din astea:-s, niciodata nu mi-au placut, ce bine ca al meu nu are pofte d-astea ca nici macar nu stiu sa fac:D, dar ce nu facem noi pentru iubitii nostri...

Acuma cu tigarile tale, ce sa mai zic, le lasi tu cand crezi de cuviinta, macar sport sa faci ca sa compensezi pe partea asta ce strici cu tigarile

stai ca eu scriam intr-una dar nu se vedea nimic....mi s-au terminat bateriile :(( de la tastatura si le-am schimbat intre timp #:-s

asa si ce ziceam? ii fac ca de....are omul pofte si trebuie sa-i fac....>:)
tigarile....ma duc dupa amiaza la plafar si trebuie sa gasesc eu ceva pe acolo

meapasarica 19 oct 2009 10:16:21

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 41619)
stai ca eu scriam intr-una dar nu se vedea nimic....mi s-au terminat bateriile :(( de la tastatura si le-am schimbat intre timp #:-s

asa si ce ziceam? ii fac ca de....are omul pofte si trebuie sa-i fac....>:)
tigarile....ma duc dupa amiaza la plafar si trebuie sa gasesc eu ceva pe acolo


Ma bag la lectie revin mai tarziu...Nicol, aici exista ceva plasturi ce se pun pe mana, sau guma de mestecat impotriva fumatului..vezi nu gasesti la farmacie si asa ceva

meapasarica 19 oct 2009 11:32:16

Re: Le journal d'Anca
 
ma duc sa mananc fetelor-!>:D<
Pofta mare si voua, doar e amiaza;;)

nicol30 19 oct 2009 11:34:41

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 41621)
Ma bag la lectie revin mai tarziu...Nicol, aici exista ceva plasturi ce se pun pe mana, sau guma de mestecat impotriva fumatului..vezi nu gasesti la farmacie si asa ceva

sunt si la noi si sunt groaznice gumele....in primavara am luat una si era sa-mi dau si matele afara de la ea....brr....mi-am luat pedicuta ....m-am documentat si e cum zice Laura Rusu.....dupa amiaza gata trec la atac!

nicol30 19 oct 2009 11:35:42

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 41664)
ma duc sa mananc fetelor-!>:D<
Pofta mare si voua, doar e amiaza;;)

pofta mare sa ai si sa-ti fie de bine dupa aceea!....asa ca sa fiu prima care-ti zice...>:D<>:D<>:D<

meapasarica 19 oct 2009 12:08:07

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 41665)
sunt si la noi si sunt groaznice gumele....in primavara am luat una si era sa-mi dau si matele afara de la ea....brr....mi-am luat pedicuta ....m-am documentat si e cum zice Laura Rusu.....dupa amiaza gata trec la atac!

Bravo....asta da initiativa>:D<

nicol30 19 oct 2009 12:11:20

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 41704)
Bravo....asta da initiativa>:D<

gata de azi si de acum sunt nefumatoare [*14*][*14*][*14*]

mika_me 19 oct 2009 12:50:10

Re: Le journal d'Anca
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 41711)
gata de azi si de acum sunt nefumatoare [*14*][*14*][*14*]

da-o-ar Domnul:D

meapasarica 20 oct 2009 09:32:01

Re: Le journal d'Anca
 
Neata fetelor![*39*][*floare-tie*]

Dupa ziua de ieri plina de actiune: dormit insuficient, dureri de cap, ore suplimentare de suplinire, hemoragie, dureri reumatice din plin ...azi noapte a dormit si eu bine, ma simt in al noualea cer, refacuta si cu forte noi, chiar daca si azi noapte m-am trezit sa mai iau un calmant pentru burtica si genunchi. Azi fac si sport ca l-am sarit de cateva zile, cred ca niste zumba si bineinteles pilates

vin pe la voi cu o cafeluta sau gustarica, ca sa va dau din starea mea de bine>:D<


poop

Anca[*pasarica*]

mika_me 20 oct 2009 09:35:09

Re: Le journal d'Anca
 
Buna dimineata anca![*floare-tie*][*3*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:54:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO