forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-ambitie-fier-buterfly89-3559.html)

anqutz 24 apr 2010 10:29:11

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Ti-am citit jurnalul si iti urez spor si sa iti pastrezi toata ambitia! E ft stricta dieta ta, dar iti zic un lucru, ai grija, este o dieta low carb, dupa ce termini cu ea sa nu scapi in dulciuri ca o sa pui rau de tot pe tine. Vb din experienta, sunt adepta dietelor low carb si de fiecare data cand am scapat in ceva cu multi carbo am pus pe mine. :(

Nu am inteles exact, mai esti sau nu cu baiatul ala?! Ce ti-a zis el e ceva care m-ar fi facut sa nici nu ma mai uit la el si daca se intorcea plangand la mine scotea tot ce e mai sadic din mine. >:)

O ulitima rugaminte am, sa respecti normele limbii cand scrii, e obositor de citit.

lovemyself 24 apr 2010 11:01:03

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Neatza fluturas>:D<
Ai grija de tine ce si cum mananci si nu uita de sport:D

O zi superba iti urez si aici:-*

buterfly89 24 apr 2010 12:57:25

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
azi ma simt super naspa..nu stiu ce e cu mine..park zici k sunt un robotel teleghidat ...abia am reusit sa fac curatenie..nu stiu..pfff..am facut prea mult sport..da nu ma las..:(sa nu clachez..m,am trezit visand k pap ciocolata si apoi am arunkto k dieta mea:(((((

anqutz 24 apr 2010 13:23:25

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna! :P Am vazut mesajul tau din cartea de osapeti. Deci el nu e fostul, sa inteleg, e actualul? Nu faci bine ce faci, daca nu te-a respectat o data nu o s-o faca in veci. ;) Vb din experienta, sa iti pov ce mi-a facut mie fostul...

Eu am stat 4 ani si 4 luni cu un tip. Primii 2 ani si jumatate a fost mare dragoste intre noi, dar am inceput sa ne certam. Asa ca la scurt timp dupa ce am facut 3 ani i-am dat papucii si de ciuda m-am cuplat cu altul, cu care am stat o luna. Dupa o luna m-am impacat cu el si el cica incerca sa treaca peste ce i-am facut. Desi a avut mare parte din vina pt despartire asta, se purta cam urat cu mine. Buuun, si cam pe cand aveam noi 3 ani si jumatate, aproape 4 de relatie, a inceput sa vb de o tipa, colega de-a lui de fac, cica prietena lui cea mai buna (dar pe care eu nu o vazusem in veci la fata). Si imi zicea de ea ce buna e, ce nu stiu ce, ce i-ar face daca nu as fi eu in peisaj. La inceput am zis ca vrea sa se razbune, pt ca am fost cu altcineva, si am ingnorat ce zicea. Dupa ce am facut 4 ani de rel lucrurile s-au intetit, iesea fara sa imi zica, aflam a 2-a zi ca se scapa, in fine, am inceput sa ma enervez, sa fiu rea si uracioasa.

Pe tipa am cunoscut-o de ziua mea, intr-o cafenea. Nu era nici de departe cum o descia el, e chiar uratica la fata, cu sani lasati si cocosata. Macar de avea gusturi mai bune...

Intr-o seara, cand era in oras cu niste colegi si cu ea (pe mine nu ma invita niciodata) i-am dat un ultimatum, i-am zis eu ori ea. Si el a zis ca nu are cum sa aleaga, ca eu sunt iubita cu care vrea o fam si ea e prietena care il sfatuieste. Si i-am dat papucii. Normal, 2 zile mai tarziu, ne-am impacat. Era cu coada intre picioare, imi tot zicea ca ma iubeste si ca nu vrea sa ma piarda, ca el incerca sa ma faca geloasa pt ca nu ii acord atentie (sunt o pers rece, nu prea pupacioasa sau lipicioasa). Doua sapt mai tariu iar m-a enervat, i-am dat un ultimatum si a inceput sa ma injure la tel cu amicii lui langa el (era beat) si mi-am bagat si eu ceva in ma-sa si am rupt-o de tot cu el. A mai incercat el sa ne impacam, dar e vb aia pe care o aplic "in genunchi ma-ntorc la tine. Nici pe branci nu te primesc".

Ti-am scris o diati povestea, sper sa ai rabdare s-o citesti.

Sa iau pufoaso de bine? :P

LicuriciColorat 24 apr 2010 13:23:29

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 163833)
azi ma simt super naspa..nu stiu ce e cu mine..park zici k sunt un robotel teleghidat ...abia am reusit sa fac curatenie..nu stiu..pfff..am facut prea mult sport..da nu ma las..:(sa nu clachez..m,am trezit visand k pap ciocolata si apoi am arunkto k dieta mea:(((((


Toate avem zile din astea,mai ales cand suntem la dieta,dar nu te lasa indusa in eroare,pshicul tau incerca sa te preseze sa cedezi in fata dulciurilor(si eu am mai cedat si imi pare rau dar asta e:-s),incerca sa iti crezii o stare de bine,asculta melodiile preferate,fa o baitza relaxanta,citeste niste bancuri,stai la povesti cu o prietena sau orice altceva iti face placere,daca e vreme faina dute si plimbate un pic>:D<In ceea ce priveste visele,lasa-le,nu le lua in seama,uita de ele,te vei obisnui.:-*:-*

buterfly89 24 apr 2010 14:17:32

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
nu nu e vb d asta..m,ai facut sa plang..e trista rau povestea ta..da la mine s,a purtat k in ultimul hal,nu stiu ce am facut k sa il merit..am fost oarba,legata la ochii..nu stiu..i,am suportat prea multe..nu numai suntem impreuna./i,am dat papucii..poate si d aia ma simt asa..stau numai in casa..vad numai facultate..e greu tare sa uiti..il urasc da nu stiu ..eu imi doresc altceva d la un baiat..vreau sa ma opresc la unul..stiu k la 21 d ani e devreme..dar nu vreau o armata..vreau unul si bun..atata;;)..oricum e ff greu sa mai am incredere in baieti..:(va multumesc mult fetelor..nu stiu ..da ma ajutati mult..sper sa fiu si eu lg voi in momentele grele":*

anqutz 24 apr 2010 14:31:24

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 163920)
nu nu e vb d asta..m,ai facut sa plang..e trista rau povestea ta..da la mine s,a purtat k in ultimul hal,nu stiu ce am facut k sa il merit..am fost oarba,legata la ochii..nu stiu..i,am suportat prea multe..nu numai suntem impreuna./i,am dat papucii..poate si d aia ma simt asa..stau numai in casa..vad numai facultate..e greu tare sa uiti..il urasc da nu stiu ..eu imi doresc altceva d la un baiat..vreau sa ma opresc la unul..stiu k la 21 d ani e devreme..dar nu vreau o armata..vreau unul si bun..atata;;)..oricum e ff greu sa mai am incredere in baieti..:(va multumesc mult fetelor..nu stiu ..da ma ajutati mult..sper sa fiu si eu lg voi in momentele grele":*

Imi pare rau ca te-am intristat. Eu cand am scapt de el am avut un sentiment de eliberare. Si nu am suferit mult dupa el pt ca am avut prieteni aproape. Plus ca a 3-a zi dupa ce i-am dat papucii l-am cunoscut pe actualul si mi-a picat cu tronc si m-a facut sa nu ma mai gandesc la fostul si la greselile lui.

Acum lasa-ti timp de vindecare si de reflectie si vezi si tu unde ai gresit ca sa nu mai repeti experientele negative din trecut. Si o sa gasesti ul EL cand te astepti sau vrei mai putin. ;) >:D<

LicuriciColorat 24 apr 2010 14:35:21

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 163920)
nu nu e vb d asta..m,ai facut sa plang..e trista rau povestea ta..da la mine s,a purtat k in ultimul hal,nu stiu ce am facut k sa il merit..am fost oarba,legata la ochii..nu stiu..i,am suportat prea multe..nu numai suntem impreuna./i,am dat papucii..poate si d aia ma simt asa..stau numai in casa..vad numai facultate..e greu tare sa uiti..il urasc da nu stiu ..eu imi doresc altceva d la un baiat..vreau sa ma opresc la unul..stiu k la 21 d ani e devreme..dar nu vreau o armata..vreau unul si bun..atata;;)..oricum e ff greu sa mai am incredere in baieti..:(va multumesc mult fetelor..nu stiu ..da ma ajutati mult..sper sa fiu si eu lg voi in momentele grele":*


Las draga mea ca toate trec,si eu am dat peste fel si fel de baieti,dar asta eu,eu din toate relatiile(putine cei drept) si din toti baieti cunoscuti incerc sa invat cate ceva,si i-au doar partea buna,noi suntem fete faine si meritam un baiat pe masura,eu sper si stiu ca totul o sa fie bine,asa va fii si la tine>:D<

buterfly89 24 apr 2010 17:48:35

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
6 km pufoaselor am facut acum,.,sunt fericita..6 km wow:))m,am intrecut p mine:D:D:DD:\:d/ c fericita sunt..apa apa apa apa si iar apa..NU SUFAR DUPA EL..MA SIMT LIBERA..DA STITI A RAMAS CHESTIA :IMI PLACEA INTRE 2 FAMILII:x:x:x:x:x:xSI AVEA CINE SA MA ALINTE ATATA....:d:dd::dORICUM BAIETZI SUNT VA PWP DULCE>:D<>:D<>:D<

anqutz 24 apr 2010 18:11:25

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164083)
6 km pufoaselor am facut acum,.,sunt fericita..6 km wow:))m,am intrecut p mine:D:D:DD:\:d/ c fericita sunt..apa apa apa apa si iar apa..NU SUFAR DUPA EL..MA SIMT LIBERA..DA STITI A RAMAS CHESTIA :IMI PLACEA INTRE 2 FAMILII:x:x:x:x:x:xSI AVEA CINE SA MA ALINTE ATATA....:d:dd::dORICUM BAIETZI SUNT VA PWP DULCE>:D<>:D<>:D<

Ca ala de care zici tu sunt la toate drumurile. ;))

Sibel H 25 apr 2010 07:39:59

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 163833)
azi ma simt super naspa..nu stiu ce e cu mine..park zici k sunt un robotel teleghidat ...abia am reusit sa fac curatenie..nu stiu..pfff..am facut prea mult sport..da nu ma las..:(sa nu clachez..m,am trezit visand k pap ciocolata si apoi am arunkto k dieta mea:(((((

[*55*] Buna dimineata!Fluturas zglobiu...eu,ti-am zis zilele trecute ia mai usor lucrurile...si la sport fa-ti un program pe timpul ,dietei de o ora de sport ca sa ,poti practica zilnic acele exerciti sau program ca sa le faci consecutiv...imi pare,rau ca te simti rau..pe azi iti doresc ..sa ai o Duminica plina de soare.[*72*]...si sa radiezi de energie pozitiva...:-*

lovemyself 25 apr 2010 08:27:50

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de Sibel H (Post 164328)
[*55*] Buna dimineata!Fluturas zglobiu...eu,ti-am zis zilele trecute ia mai usor lucrurile...si la sport fa-ti un program pe timpul ,dietei de o ora de sport ca sa ,poti practica zilnic acele exerciti sau program ca sa le faci consecutiv...imi pare,rau ca te simti rau..pe azi iti doresc ..sa ai o Duminica plina de soare.[*72*]...si sa radiezi de energie pozitiva...:-*

Nu pot decat sa fiu intru totul de acord cu ce a zis Sibel.
Draga mea tot ce in exces strica.
Sportul in exces NU E BUN[*interzis*]
Ai geija..cate putin in fiecare zi si evettual poti sa ai o zi doua pe saptamana in care faci o activitate mai solicitanta..dar nu in fiecare zi.
Hai nu fi suparici..o zi frumoasa si capul sus:-*

LicuriciColorat 25 apr 2010 09:54:41

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna dimi fluturasule>:D<
Ce mai faci tu?
Azi iti e mai bine?
Sa ai o zi plina de soare si fericire>:D<

anqutz 25 apr 2010 09:57:45

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Neata! Ce planuri ai pt azi?

buterfly89 25 apr 2010 10:46:45

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
neatza pufulicele mele\:d/..cu toate k e o zi km urata..am multa energie ,..\:d/...nu stiu credca azi o lenevesc si o sa merg diseara sa mai fac 6 km(nu ma certati da nu ma las)..deja loomea a inceput sa,mi zica k am slabit..mie nu,mi vine sa cred sincer pt k tzin dieta d 5 zile..thoamne au trecut 5 zile..si am mancat super bine si sanatos\:D/..abia astept marti..numai pot:D:D:D:D\:d/..sa aveti o zi superba plina d zambete multe\:D/ \:d/:x:">>:D<

Sibel H 25 apr 2010 10:52:38

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164459)
neatza pufulicele mele\:d/..cu toate k e o zi km urata..am multa energie ,..\:d/...nu stiu credca azi o lenevesc si o sa merg diseara sa mai fac 6 km(nu ma certati da nu ma las)..deja loomea a inceput sa,mi zica k am slabit..mie nu,mi vine sa cred sincer pt k tzin dieta d 5 zile..thoamne au trecut 5 zile..si am mancat super bine si sanatos\:D/..abia astept marti..numai pot:D:D:D:D\:d/..sa aveti o zi superba plina d zambete multe\:D/ \:d/:x:">>:D<

:)Salut!...Fluturasule..iti doresc ,succes pe marti la cantar...daca ,cei din jur iti zic ca ai slabit...poate, fi si adevarat..dar vei vedea, marti la cantar...munca depusa...>:D<

buterfly89 25 apr 2010 10:56:26

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
va iubesc buey:*::*:*:*:*:*:))stiu k pare km ciudat..da asta e adv ..fara voi pufoasele mele nua s fi avut atata ambitie..vb ff serios..va multumesc din tot sufletul:*

LicuriciColorat 25 apr 2010 10:58:46

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164468)
va iubesc buey:*::*:*:*:*:*:))stiu k pare km ciudat..da asta e adv ..fara voi pufoasele mele nua s fi avut atata ambitie..vb ff serios..va multumesc din tot sufletul:*


:))nu pare ciudat,esti o persoana care se ataseaza foarte usor de alte persoane chiar si virtual,ma bucur ca te simti bine printre noi,si ca ne putem ajuta reciproc>:D<>:D<

anqutz 25 apr 2010 11:01:19

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Eu nu cred ca exagerezi cu sportul. Ca doar nu faci 5 ore/zi. :)

Sibel H 25 apr 2010 11:31:04

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164468)
va iubesc buey:*::*:*:*:*:*:))stiu k pare km ciudat..da asta e adv ..fara voi pufoasele mele nua s fi avut atata ambitie..vb ff serios..va multumesc din tot sufletul:*

:)...Si eu,noi...Fluturas zglobiu te >:D< iubim...si tu la randul tau ne sprijini pe noi....pupicei marunti...:-*

buterfly89 25 apr 2010 18:03:38

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
a fost km naspa ziua asta..nu stiu dc nu aveam nicio putere ..credca imi trebuiesc niste vitamine..insa nu m,am lasat si am fost sa alerg..am facut 4 km..poate dak am timp bag si 1000 d ture la coarda..da nu stiu..am luat niste guma d aia fara zahar cu gist d pepene si am mestecat altfel nu aveam deloc energie,....da iata,ma..pff e greu :(:(da dak asc muzik si fac altceva ma simt ok..poate k nici nu am dormit klumea si m,am trezit si d dimi..ma simt eu k am mai slabit da nu stiu..cantarul face totul:D:D:D:D..o seara cat mai frumoasa sa aveti pufoaselor>:D<

LicuriciColorat 25 apr 2010 18:39:23

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164872)
a fost km naspa ziua asta..nu stiu dc nu aveam nicio putere ..credca imi trebuiesc niste vitamine..insa nu m,am lasat si am fost sa alerg..am facut 4 km..poate dak am timp bag si 1000 d ture la coarda..da nu stiu..am luat niste guma d aia fara zahar cu gist d pepene si am mestecat altfel nu aveam deloc energie,....da iata,ma..pff e greu :(:(da dak asc muzik si fac altceva ma simt ok..poate k nici nu am dormit klumea si m,am trezit si d dimi..ma simt eu k am mai slabit da nu stiu..cantarul face totul:D:D:D:D..o seara cat mai frumoasa sa aveti pufoaselor>:D<

hey nu te da batuta,daca esti foarte obosita dormi de amiz 1h,eu asa am facut la inceput,sportul ma dobora nu aveam putere cum zici tu,asa ca profitam si dormeam 1h p zi asta a fost prima saptamana,ca apoi m-am obisnuit cu ritmul asta:D.Hai ca o sa fie bine,o sa vezi ce incantata vei fii cand cantarul va arata mai putin>:D<

lovemyself 25 apr 2010 20:16:32

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164872)
a fost km naspa ziua asta..nu stiu dc nu aveam nicio putere ..credca imi trebuiesc niste vitamine..insa nu m,am lasat si am fost sa alerg..am facut 4 km..poate dak am timp bag si 1000 d ture la coarda..da nu stiu..am luat niste guma d aia fara zahar cu gist d pepene si am mestecat altfel nu aveam deloc energie,....da iata,ma..pff e greu :(:(da dak asc muzik si fac altceva ma simt ok..poate k nici nu am dormit klumea si m,am trezit si d dimi..ma simt eu k am mai slabit da nu stiu..cantarul face totul:D:D:D:D..o seara cat mai frumoasa sa aveti pufoaselor>:D<

Cand esti prea obosita m-ai bine ti-ailasa organismul sa se odihneasca..trebuie sa invatam sa ne ascultam pe noi insane in primul rand..daca continui in stilul asta o sa ajungi sa clachezi si te lasi de treaba..tot ce e prea mult strica..nu uita..cum am mai zis..chiar si in sport!

O seara frumaosa fluturasule si ai grija de tine pls:-*

Sibel H 25 apr 2010 21:25:08

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164872)
a fost km naspa ziua asta..nu stiu dc nu aveam nicio putere ..credca imi trebuiesc niste vitamine..insa nu m,am lasat si am fost sa alerg..am facut 4 km..poate dak am timp bag si 1000 d ture la coarda..da nu stiu..am luat niste guma d aia fara zahar cu gist d pepene si am mestecat altfel nu aveam deloc energie,....da iata,ma..pff e greu :(:(da dak asc muzik si fac altceva ma simt ok..poate k nici nu am dormit klumea si m,am trezit si d dimi..ma simt eu k am mai slabit da nu stiu..cantarul face totul:D:D:D:D..o seara cat mai frumoasa sa aveti pufoaselor>:D<

:) ...Fluturas...vad ,ca ti-ai uzat putin aripile...eu ,mici sfaturi ti-am dat dar nu asculti cate mese pe zi ai.?..fa-ti ,un program mai scurt pe timpul dietei de sport...sa ai o noapte plina de vise frumoase...Noapte buna!...>:D<

ianna 26 apr 2010 04:19:58

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 164872)
a fost km naspa ziua asta..nu stiu dc nu aveam nicio putere ..credca imi trebuiesc niste vitamine..insa nu m,am lasat si am fost sa alerg..am facut 4 km..poate dak am timp bag si 1000 d ture la coarda..da nu stiu..am luat niste guma d aia fara zahar cu gist d pepene si am mestecat altfel nu aveam deloc energie,....da iata,ma..pff e greu :(:(da dak asc muzik si fac altceva ma simt ok..poate k nici nu am dormit klumea si m,am trezit si d dimi..ma simt eu k am mai slabit da nu stiu..cantarul face totul:D:D:D:D..o seara cat mai frumoasa sa aveti pufoaselor>:D<


probabil papi prea putin in comparatie cu cat consumi....mult prea putin. Poate si de acolo estenuarea. Daca continua starea, e cazul sa maresti nr caloriilor.

Un Pai Roz 26 apr 2010 07:56:51

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
http://i226.photobucket.com/albums/d...isel6/bear.jpg

lovemyself 26 apr 2010 08:22:21

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna dimi fluturasule:-*
Cum ai dormit?cum te mai simti?
O saptamana frumoasa sa ai>:D<

Sibel H 26 apr 2010 08:27:00

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
:-*....Buna dimineata!Fluturas zglobiu...care este starea ta de fapt,pe astazi?...Cum te mai simnti?....sa ai o zi plina de bucuri...>:D<

buterfly89 26 apr 2010 08:59:37

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
neatza pufulicele mele..fff bine ma simt..cu toate k ma dor oasele..poi ...imi lipseste ciokolata d aia nu am energie:))))))))))))))))))))maine ma cantaresc..nu nu ma las..si da nu prea am dormit zilele astea...da am recuperat de aseara d la 9 pana azi la 9..e bine..ma simt energik..eu pap knd imi este foame...adik nu am o regula 3 mese pe zi:D:D:D:da e ok..ma salveaza guma de pepene:))))):*

lovemyself 26 apr 2010 09:23:55

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 165455)
neatza pufulicele mele..fff bine ma simt..cu toate k ma dor oasele..poi ...imi lipseste ciokolata d aia nu am energie:))))))))))))))))))))maine ma cantaresc..nu nu ma las..si da nu prea am dormit zilele astea...da am recuperat de aseara d la 9 pana azi la 9..e bine..ma simt energik..eu pap knd imi este foame...adik nu am o regula 3 mese pe zi:D:D:D:da e ok..ma salveaza guma de pepene:))))):*


Ai si tu grija cu guma aia..ca si aia irita stomacul..si inca cum:-s
O saptamana de vis si succes pe maine la cantar>:D<

Sibel H 26 apr 2010 10:17:19

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
:D...Fluturas Zglobiu...Multumesc, de felicitari si de sustinere,...si pentru ca te bucuri alaturi de mine...sant Fericita,fericita,...[*65*]...fericita....Yes!...[*47*] ....multumesc ,>:D<inca o data...pupici...:-* ....

buterfly89 26 apr 2010 18:25:57

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
zbackk,,ink 4 sau 5 km..dak va zic fetelor ce am patit o sa radeti de mine:)))))da va zic ca e prea tare:))))stadionul d casa mea e la aproximativ 500 de metrii...si inainte sa plec mi,am pus si eu punga de la sani spre picioare..am transpirat k in draci spre surprinderea mea:Dinsa pana sa plec mi,am dat punga jos deoarece mi,a curs jos adica pe funduletz..si in fata si in spate..si ghiciti ..am plekt asa park zici k facusem pe mine atat de uda eram..ce penal a fost tot drumul,.,noroc k a fost mami cu mine k altfel nu stiu ce ma faceam..nu am mai mancat d la 3 da nu imi este foame..apap apa apa.,,,thoamne ce penal ..shi se mai uitau si baietzii la mine..penal rau :))>:D<o seara cat mai placuta

Slabuta 26 apr 2010 18:30:05

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
buterfly incearca sa scrii cu mai putine abrevieri, cuvinte de tip mess, "k" in loc de "c". :) http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...html#post29897

Conform regulamentului voi fi nevoita sa iti sterg viitoarele mesajele care nu respecta aceste reguli de scriere.

buterfly89 26 apr 2010 19:23:55

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
off..scuza.ma o sa incerc sa scriu normal..dar uit de atatea ori..e ffoarte greu m,am obisnuit asa..promit sa scriu corect de acum incolo..;;)

Sibel H 26 apr 2010 19:52:00

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
>:D< ...Fluturas Zglobiu,ce mai faci,? ..cum ti-a trecut ziua de azi?....cum te simti?..ai emoti pe maine la cantarit si masuratori...iti tin pumni...sa, ai o seara placuta....:-*

LicuriciColorat 26 apr 2010 19:58:08

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 166191)
zbackk,,ink 4 sau 5 km..dak va zic fetelor ce am patit o sa radeti de mine:)))))da va zic ca e prea tare:))))stadionul d casa mea e la aproximativ 500 de metrii...si inainte sa plec mi,am pus si eu punga de la sani spre picioare..am transpirat k in draci spre surprinderea mea:Dinsa pana sa plec mi,am dat punga jos deoarece mi,a curs jos adica pe funduletz..si in fata si in spate..si ghiciti ..am plekt asa park zici k facusem pe mine atat de uda eram..ce penal a fost tot drumul,.,noroc k a fost mami cu mine k altfel nu stiu ce ma faceam..nu am mai mancat d la 3 da nu imi este foame..apap apa apa.,,,thoamne ce penal ..shi se mai uitau si baietzii la mine..penal rau :))>:D<o seara cat mai placuta


foarte amuzanta patania ta,dar asta e,se mai intampla:)),oricum erai imbracata ca de alergat si se observa ca ai facut sport(eu una asa zic),oricum ma bucur ca faci sport,felicitari pt ambitie>:D<

lovemyself 26 apr 2010 21:34:42

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Noapte buna fluturas zapacit;))
Pe maine:-*

buterfly89 27 apr 2010 07:27:29

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
>:D<>:D<neata pufoaselor.abia m,am trezit si m-am urcat tzup pe cantar..am slabit am 61 d kg..pffff..macar 60 de aveam da tot e bine..sunt ffffff fericita\:d/..va poop dulce si o zi cat mai energica:*:*

buterfly89 27 apr 2010 07:31:45

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
fericita..fericita..fericita la maxim\:d/>:D<>:D<

Sibel H 27 apr 2010 07:33:19

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 166618)
>:D<>:D<neata pufoaselor.abia m,am trezit si m-am urcat tzup pe cantar..am slabit am 61 d kg..pffff..macar 60 de aveam da tot e bine..sunt ffffff fericita\:d/..va poop dulce si o zi cat mai energica:*:*

...:D ... Buna dimineata!..felicitari pt.kg. minus...dar, de masurat te-ai masurat....3 kg.pe saptamana esti super...mai ai putin si gata....Bravo!....[*18*] ...ma bucur pentru tine..nu dansezi si tu prin forum..ca mine ieri....:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:37:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO