forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-ambitie-fier-buterfly89-3559.html)

lovemyself 27 apr 2010 08:48:35

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 166618)
>:D<>:D<neata pufoaselor.abia m,am trezit si m-am urcat tzup pe cantar..am slabit am 61 d kg..pffff..macar 60 de aveam da tot e bine..sunt ffffff fericita\:d/..va poop dulce si o zi cat mai energica:*:*

Ai slabit 3 kilograme..bv..ce mai vrei:P
Tine-o tot asa ca vad ca iti merge bine cu dieta asta:-*

O zi frumoasa sa ai fluturasule>:D<

Sibel H 27 apr 2010 20:36:48

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
..O, seara placuta sa ai....>:D<

anqutz 27 apr 2010 20:38:53

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 166618)
>:D<>:D<neata pufoaselor.abia m,am trezit si m-am urcat tzup pe cantar..am slabit am 61 d kg..pffff..macar 60 de aveam da tot e bine..sunt ffffff fericita\:d/..va poop dulce si o zi cat mai energica:*:*

Felicitari! >:D< E suficient, nu vrei sa te alegi cu vergeturi. ;) Si vrei sa slabesti sanatos, nu vrei sa se intoarca kg. :P

lovemyself 27 apr 2010 21:09:51

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Somn usor fluturasule:-*

Sibel H 28 apr 2010 08:41:38

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
...:x ..Buna dimineata!..sa ,ai o zi frumoasa si fara nori...[*72*] ...ce mai faci?...cum te descurci? ....:-*

lovemyself 28 apr 2010 09:59:55

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna dimineatza la amiaza:P
Multumesc pentru urare fluturas dragalash>:D<
Bv ca te tii de treaba..asa te vreau:-*
O zi frumoasa>:D<

LicuriciColorat 28 apr 2010 15:21:37

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 166618)
>:D<>:D<neata pufoaselor.abia m,am trezit si m-am urcat tzup pe cantar..am slabit am 61 d kg..pffff..macar 60 de aveam da tot e bine..sunt ffffff fericita\:d/..va poop dulce si o zi cat mai energica:*:*


bravo>:D<E foarte bine,atata timp cat acul cantarului merge in jos trebuie sa fii multumita.Ma bucur pt tine fluturasule:-*:-*
Ce mai faci?
Pooopa:-*

bruneta88 28 apr 2010 15:28:19

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Hello!Felicitari!Inseamna k esti pe drumul cel bun ;)Mergi inainte!;;)

lovemyself 28 apr 2010 21:02:39

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Vise pufoase fluturash>:D<

Sibel H 28 apr 2010 21:57:30

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
:D...o,noapte de vis sa ai fluturas zglobiu..am impresia ca esti suparata...ma insel? ...:x ....>:D<

LicuriciColorat 29 apr 2010 15:34:07

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna fluturasule>:D<
Pe unde zbori tu?
Ce mai faci?
Te asteptam la povesti;;):-*:-*

buterfly89 30 apr 2010 09:15:31

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
neatza pufoasele mele..scuzati,ma ca nu am mai putut intra insa am avut treaba cu facultatea si acolo nu mergea netu la matusa mea..eu sunt fffff bine..tot asa cum ma stiti ..alerg in fiecare zi pap regimu ala..nu am cedat..voi c mai faceti??va poop dulce>:D<

buterfly89 30 apr 2010 09:29:07

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
pufoasele mele eu plec la spital ma simt atat de rau...nu stiu de ce dar knd m,am trezit...am ochii cat cepele..si m,am speriat ingrozitor..vb cand ma intorc..pwp>:D<

Sibel H 30 apr 2010 09:34:20

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
...:D ..Buna dimineata!...Fluturas zglobiu...pe ,unde ai umblat?....cum te mai simti?...ce ai mai facut?....si mie mi-a fost dor de tine....>:D< ....:x ...:-*

lovemyself 30 apr 2010 13:04:23

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 171143)
pufoasele mele eu plec la spital ma simt atat de rau...nu stiu de ce dar knd m,am trezit...am ochii cat cepele..si m,am speriat ingrozitor..vb cand ma intorc..pwp>:D<



:-s..ce ai patit fluturasule?nu ma speria:-s
Cand poti vino si da repede raportul ca sa ma linistesti>:D<
Take care:-*

buterfly89 30 apr 2010 15:31:15

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
offf...mi,am luat ieri de la magazin o crema de baie cu ulei de masline si alta de piersica..si dupa c am vnit de la alergat am facut baitza si m,am dat cu aia..si am dat si un pic pe fata ca o curatasem bine si am zis pana ma demachiez uleiul de masline e bun pt hidratare..si ghiciti m,am trezit cu ochii cat cepele:))))nu e nimic grav..insa am fost la dentist trebuie sa,mi scot urgent prin operatie molarul ca risc sa raman cu gura stramba imi face probleme imi este tare frica da trebuie..voi ce faceti pufoasele mele???

buterfly89 30 apr 2010 15:36:21

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
nu am facut nimic nou..sport facultate si acasa..ma simt mai bine numai cedez asa cum cedam sa fiu trista si mai nou e ca nu am cedat cu dulciurile..si sport in fiecare zi..loomea imi zice sa ma opresc ca am slabit fff mult si k nu imi sta bine DA NU O ASCULT..VREAU 50:))NUS NEBUNA..\:D/
>:D<va iubesc buey:*si va doresc multa ambitie..impreuna reusim tot ce ne propunem>:D<

amazing 30 apr 2010 16:12:23

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
frumoasa mea bravo ca ai o vointa de fir esti de admirat tine`o tot asa si sa nu te lasi pana nu obtii ceea ce iti doresti atat de mult:X:X: pupici:*:*:*

LicuriciColorat 30 apr 2010 16:42:19

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 171498)
nu am facut nimic nou..sport facultate si acasa..ma simt mai bine numai cedez asa cum cedam sa fiu trista si mai nou e ca nu am cedat cu dulciurile..si sport in fiecare zi..loomea imi zice sa ma opresc ca am slabit fff mult si k nu imi sta bine DA NU O ASCULT..VREAU 50:))NUS NEBUNA..\:D/
>:D<va iubesc buey:*si va doresc multa ambitie..impreuna reusim tot ce ne propunem>:D<


e foarte bine ca ai ambitie si esti perseverenta,si mie lumea imi zice ca arat bine,si ca am slabit muult,dar cum i-am zis unei colege azi:da cu hainele pe mine arat bine,dar in costum de baie e jale:)).......asa ca noi stim mai bine,Sa fie cat mai multe kg date jos
:-*

lovemyself 30 apr 2010 21:43:44

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 171484)
offf...mi,am luat ieri de la magazin o crema de baie cu ulei de masline si alta de piersica..si dupa c am vnit de la alergat am facut baitza si m,am dat cu aia..si am dat si un pic pe fata ca o curatasem bine si am zis pana ma demachiez uleiul de masline e bun pt hidratare..si ghiciti m,am trezit cu ochii cat cepele:))))nu e nimic grav..insa am fost la dentist trebuie sa,mi scot urgent prin operatie molarul ca risc sa raman cu gura stramba imi face probleme imi este tare frica da trebuie..voi ce faceti pufoasele mele???

Ma bucur ca esti bine..ma speriasei:P
Somn usor si bv pt ambitie>:D<

buterfly89 02 mai 2010 09:54:44

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
neatza pufoaselor...ieri a fost 1 mai si parca mai bine nu era..am calcat stramb:(:(stiti k am o dieta ff stricta fara alt aliment..ee..am calcat stramb cu seminte multe am spart ffff multe ..4 bomboane d menta si un energizant:(:(sigur mi s.a dus dieta:(:(:(voi c credeti?

buterfly89 02 mai 2010 09:57:42

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
shi nici nu am mai alergat..pff...nici nu mai stiu ce sa mai cred:(:(

LicuriciColorat 02 mai 2010 10:04:23

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 172639)
neatza pufoaselor...ieri a fost 1 mai si parca mai bine nu era..am calcat stramb:(:(stiti k am o dieta ff stricta fara alt aliment..ee..am calcat stramb cu seminte multe am spart ffff multe ..4 bomboane d menta si un energizant:(:(sigur mi s.a dus dieta:(:(:(voi c credeti?


stai linistita ca nu ti sa dus dieta,important e ca azi sa papi sanatos>:D<,indiferent daca calci stramb o zi tu trebuie sa continui si sa mergi mai departe cu dieta in continuare,hai ca o sa fie bine>:D<

LicuriciColorat 02 mai 2010 10:04:58

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 172642)
shi nici nu am mai alergat..pff...nici nu mai stiu ce sa mai cred:(:(


nu-i nimic daca n-ai alegat,mergi azi la alergat si gata recuperezi si pe maine>:D<

buterfly89 02 mai 2010 10:07:06

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
da asta ziceam si eu..dar nu stiu..sper sa slabesc in continuare..off..era atat de naspa..toata loomea manca..macar semninte am zis sa pap si eu:(:(da asta e..da ai dreptate..o sa o tin ..da nu stiuc sa zic:D

Sibel H 02 mai 2010 11:15:10

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
....:D ...Salut!...sa, ai si tu o Duminica placuta...da maine ma cantaresc si ma masor .....am emotii..si inca cum....despre, micile abateri de la dieta ce sa-ti zic ?....vei ,vedea cand te cantaresti...asta este....mergem, inainte....pana ,obtinem un rezultat, constant s-au pozitiv.....>:D< ....:-*

Sibel H 02 mai 2010 15:29:13

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
..:D..Vad..ca, azi esti activa pe forum...ce ai mai facut?....cum ti-a trecut ziua de azi...?......:-/

Sibel H 02 mai 2010 17:55:48

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
...Tu,chiar crezi tot ce, citesti.?...eu,deja am vazut pe sutiene ca imi sant putin c-am lejere si ma ,ingrijoreaza.....ele ,au si cate 30 sau 40 de kg de dat jos si vrei sa zici ca nu exzista repercusiuni asupra pieli sau corpuli?...hai, sa fim serioase...numai noi santem ,femei.?..si la 20 de ani santem ,Batrane?....gandestete.......;;)

buterfly89 02 mai 2010 21:48:02

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
somnic pufos pufoasele mele..pwp>:D<

Sibel H 02 mai 2010 22:26:46

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 173166)
somnic pufos pufoasele mele..pwp>:D<

..:D...Noapte buna!...Fluturas...sa ai vise frumoase si un somn ...lin..:-*..sa, te gandesti la mine ca, cantarul sa-mi, fie bun prieten pe maine....;;) ....>:D<

lovemyself 03 mai 2010 08:19:20

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 172639)
neatza pufoaselor...ieri a fost 1 mai si parca mai bine nu era..am calcat stramb:(:(stiti k am o dieta ff stricta fara alt aliment..ee..am calcat stramb cu seminte multe am spart ffff multe ..4 bomboane d menta si un energizant:(:(sigur mi s.a dus dieta:(:(:(voi c credeti?


neatza fluturashule>:D<
Nu iti mai fa atatea probleme..se mai intampla sa mai si gresesti..important e ca de maine sa spui punct si sa continui treaba;)
Azi m-ai stagnezi pste o spatamana dai jos..peste alta dai inapoi..si tot asa..
DAR noi nu ne lasam..da fluturasule?:D
Sa ai o zi splendida:-*

Un Pai Roz 03 mai 2010 08:22:29

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
http://i192.photobucket.com/albums/z...ba8a99copy.jpg

Sibel H 03 mai 2010 14:56:56

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
....Salut!Fluturasule...nu ai aparut...inca...iti, doresc o zi frumoasa...te pup...:-*

LicuriciColorat 03 mai 2010 15:32:53

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
>:D<Buna
pe unde zbori fluturasule?
cum a fost inceputul de saptamana?:-*

buterfly89 03 mai 2010 17:49:53

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
buna pufoasele mele..acum am venit de la alergat..pff..nu am putut intra deoarece am fost la facultate..astept sa intru la energia mea mik sa vad cat a slabit:X:X:X:X:X:>:D<

buterfly89 03 mai 2010 18:01:41

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
maine si eu ma cantaresc da fara niciun chef pt ca stiu ca dieta mea nu mai functioneaza calumea da na..sa vedem..macar 59 sa am desi nu cred:Dva poop dulce:(>:D<

Sibel H 03 mai 2010 18:37:13

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 173991)
maine si eu ma cantaresc da fara niciun chef pt ca stiu ca dieta mea nu mai functioneaza calumea da na..sa vedem..macar 59 sa am desi nu cred:Dva poop dulce:(>:D<

..:D..Salut!,...multumesc, Fluturas zglobiu,ca esti alaturi de mine...da,am slabit...si sant ,tare fericita....[*65*] ....in centimetri am, avut locuri unde numai cate 5mm...am ,scazut...asta, este...da,r mai am,de slabit....bine, ar fi tot asa usor sa-mi, fie....iti ,tin pumni...ca cantarul tau maine sa fie cu multe kg.minus...ai muncit constant..ca sa ai rezultate pozitive....:x ...cu examenele cum te-ai descurcat..situatia este optima......?.....:-*

LicuriciColorat 03 mai 2010 18:58:04

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 173991)
maine si eu ma cantaresc da fara niciun chef pt ca stiu ca dieta mea nu mai functioneaza calumea da na..sa vedem..macar 59 sa am desi nu cred:Dva poop dulce:(>:D<


iti urez succes si iti tin pumni....sa fie 59......sti tu incet da sigur>:D<
sa ne spui maine cat iti arata cantarul:-*

Sibel H 03 mai 2010 21:16:24

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
....:)....Noapte buna!...sa ai vise frumoase....:-*....maine, iti afisezi kg.pierdute....>:D<

lovemyself 04 mai 2010 07:33:41

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna dimineatza sweet buterfly89:-*

O zi frumoasa sa ai>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:53:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO