forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 08 iul 2012 22:12:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1087063)
Trista ca nu reusesc sa ma mobilizez. In rest, recunosc, nu am niciun motiv sa ma plang. Si asta ma deranjeaza - nu am nicio grija, la munca invat, in rest ma intorc acasa si nu am nicio treaba si tot nu sunt serioasa. Poate maine ma mobilizez si fac si sport, va tin la curent :)

Poate facem un concurs?

Ma duc la culcare, mai discutam maine! Pupici!>:D<

da, poate avem nevoie de un concurs...de o gura de aer, de...un glont in cap pentru mine:))
somn usor, colega de suferinta!adormi cu speranta la o zi mai buna!eu nu adorm azi:)

Creatsa 08 iul 2012 22:13:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 1087066)
NU???:-o.io nu zic tare da' s-au dus 2kile in 2 saptamini:D

Nu Elluta mea draga:(

Creatsa 08 iul 2012 22:15:00

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ar fi bun un concurs:(
Dar eu in 3 saptamani plec ...si nu mai intru o perioada:-<

ella 78 08 iul 2012 22:15:43

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1087065)


stii care e treaba, Ellut?Si mie imi place ce fac, sincer, dar subconstientul meu se gandeste la altceva, creierasul meu se gandeste ca as fi putut fi un P.R bun, un om bun in ale jurnalismului, altceva....si ies la suprafata lucrurile astea. repet, si aici imi place ce fac, dar uneori ma sfarsesc treburile si nebunia de aici. desi ai spune ca, ah, e simplu, e receptionera, ce mare branza..nu e asa....eu de cateva saptamani am parte de alergatura aici, de bataie de joc si altele, am niste bataturi in talpi care nu imi mai dau voie s amerg cum trebuie, serios, schiopatez tot mai mult, ma dor si cand stau pe loc, cred ca am sa ajung la cutitul medicilor cu ele...din cauza ca e nebunie aici, din cauza ca toti sunt sefi iar noi, astia de jos cum ne vad ei, trebuie sa slugarim. dar per total si mie imi place, desi da, as vrea ceva mai sus, mai bun, mai frumos.....

Màài..ce inseamna sa nu fii pregatit..cu scoala multa..sa nu fiu inteleasa gresit...am vrut sa-nvat si eram chiar buna..dar erau timpuri ciudate..si ai mei nu mai lucrau..si erau locuri de munca pt cei ca mine tineri...si eram cea mai mare din copii...acum insa..vezi tu..eu sunt''limitata'' intr-un fel...ca stiu ca atita pot..cu cita pregatire am....:">=((

ella 78 08 iul 2012 22:17:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1087068)


da, poate avem nevoie de un concurs...de o gura de aer, de...un glont in cap pentru mine:))
somn usor, colega de suferinta!adormi cu speranta la o zi mai buna!eu nu adorm azi:)

Da' de chisioare la poponeata n-ai nevoie????Hai ,hai ca tare mai erai amatoare sa te dai la mine:D:>..etee cum se-ntoarce roata:D>:)>:)>:)

happygirldiana 08 iul 2012 22:19:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 1087073)
Màài..ce inseamna sa nu fii pregatit..cu scoala multa..sa nu fiu inteleasa gresit...am vrut sa-nvat si eram chiar buna..dar erau timpuri ciudate..si ai mei nu mai lucrau..si erau locuri de munca pt cei ca mine tineri...si eram cea mai mare din copii...acum insa..vezi tu..eu sunt''limitata'' intr-un fel...ca stiu ca atita pot..cu cita pregatire am....:">=((

eu cred ca inca mai sunt pregatita. adica am invatat niste lucruri foarte interesante si utile in facultate si visul meu a fost sa le pun in practica dar..nu se poate. sunt limitata cand vine vorba de asta. deja m-am conformat ca nu voi reusi sa fac nimic in domeniu. niciodata! si da, acum veti spune ca daca eu vreau schimbare, se poate, ca e usor sa plec in alt oras, etc, dar nu..nu se poate. sunt chestii de-ale mele la mijloc. cert e ca nu se poate si ca sunt limitata. atat:)

happygirldiana 08 iul 2012 22:19:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 1087077)
Da' de chisioare la poponeata n-ai nevoie????Hai ,hai ca tare mai erai amatoare sa te dai la mine:D:>..etee cum se-ntoarce roata:D>:)>:)>:)

ohooo, si nu zic nu!eu am dat ca aveai nevoie, nu ca eram rea!acum da, se intoarce roata!:)

ella 78 08 iul 2012 22:22:46

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1087080)


eu cred ca inca mai sunt pregatita. adica am invatat niste lucruri foarte interesante si utile in facultate si visul meu a fost sa le pun in practica dar..nu se poate. sunt limitata cand vine vorba de asta. deja m-am conformat ca nu voi reusi sa fac nimic in domeniu. niciodata! si da, acum veti spune ca daca eu vreau schimbare, se poate, ca e usor sa plec in alt oras, etc, dar nu..nu se poate. sunt chestii de-ale mele la mijloc. cert e ca nu se poate si ca sunt limitata. atat:)

Stii cum mi te-am imaginat acum?????
[*fluturas*]
Prins in mrejele unei societati de rahat....care limitaeza tineri ca tine..si ca multe fete cu pregatire ca tine...eu una..asta mi-a viata..mai visez si eu..dar mai mult pt fiica mea:">

ella 78 08 iul 2012 22:24:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1087083)


ohooo, si nu zic nu!eu am dat ca aveai nevoie, nu ca eram rea!acum da, se intoarce roata!:)

Nu esti tu rea,si stiu asta...altfel nu aveai loc la mine-n inima,auzi?????>:D<

happygirldiana 08 iul 2012 22:25:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 1087090)
Stii cum mi te-am imaginat acum?????
[*fluturas*]
Prins in mrejele unei societati de rahat....care limitaeza tineri ca tine..si ca multe fete cu pregatire ca tine...eu una..asta mi-a viata..mai visez si eu..dar mai mult pt fiica mea:">

cred ca in curand o sa ma opresc si din visat.....e cazul:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:56:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO