forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Adina14 12 iul 2012 21:03:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1090433)


sunt convinsa ca imi va fi bine dupa, dar inceputul e greu, mai ales ca simt ca imi cad picioarele:))

ah, cred ca am uitat sa iti spun: nu am avut cand sa ma uit la filmulet. acush, acush ii dau play:)

Da, asa e ...E greu sa te motivezi la inceput. Dar daca trec 10 min parca nu iti mai convine sa opresti apoi workout.ul :))

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1090440)
Tu,Adinutz, cata dreptate are tipa:))Am ras copios:))Dar chestia e ca spune adevarul: constiinciozitate, dieta, etc apoi foame, mancat, binge chiar, apoi...mustrari de constiinta si..iar mancare...:))

Da, si mie mi.a placut foarte mult :)) Exact asta patesc mereu. Incerci sa te convingi cat de yumyy sunt verziturile pe care le mananci si fix atunci apare cate o bomba calorica delicioasa careia nu.i poti rezista!
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1090472)
Fetelor, eu am iesit!Mai am un pic pana predau tura si trebuie sa imi pun astea la timp pe aici. Ne auzim maine, tot de la serviciu.
Va pup si va urez os eara frumoasa!
Iar mie spor la sport ca incerc sa ma misc un pic cand ajung acasa:)Macar bicicleta:D:D

Spor la sport >:D< Noapte buna! :-* Ne auzim maine! ;))

Rallara 12 iul 2012 21:45:49

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ceau Dienusha,

Uite ca am ajuns sa strabat in sfarsit si paginile jurnalului tau, saracuta, ba esti sus, ba esti jos... sper ca de data asta sa te tii pana la capat de treaba... si sa functioneze foarte bine planul tau, fara cantarire... eu cand nu imi contorizez caloriile, si mananc cat am pofta, asta cu toate ca le cantaresc, ajung sa mananc peste 2000 calorii. Cam pana in 2500. Daca as avea in schimb grija., cred ca as manca mai putin de 1250... de frica sa nu intrec masura... dar bine, la tine nu e cazul pentru ca deja stii tu cantitatile si cam cat sa papi.:-*
Ce sa zic, iti doresc succes in noua tactica abordata, si chiar ma bucur pentru ca nu te-ai lasat doborata de cantar si vestile lui... ai ajuns departe si ma bucur ca nu te lasi.>:D<

Te pup, somn usor ambitioasa noastra:-*

Geanynna 13 iul 2012 06:06:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata >:D<
O zi frumoasa frumoasa iti doresc !!

GCM 13 iul 2012 06:26:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
1 ataşament(e)
Buna dimineata!!!!

Creatsa 13 iul 2012 07:58:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://www.youlinkspace.com/good_mor...graphic_02.gif

happygirldiana 13 iul 2012 09:20:36

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1090672)
Ceau Dienusha,

Uite ca am ajuns sa strabat in sfarsit si paginile jurnalului tau, saracuta, ba esti sus, ba esti jos... sper ca de data asta sa te tii pana la capat de treaba... si sa functioneze foarte bine planul tau, fara cantarire... eu cand nu imi contorizez caloriile, si mananc cat am pofta, asta cu toate ca le cantaresc, ajung sa mananc peste 2000 calorii. Cam pana in 2500. Daca as avea in schimb grija., cred ca as manca mai putin de 1250... de frica sa nu intrec masura... dar bine, la tine nu e cazul pentru ca deja stii tu cantitatile si cam cat sa papi.:-*
Ce sa zic, iti doresc succes in noua tactica abordata, si chiar ma bucur pentru ca nu te-ai lasat doborata de cantar si vestile lui... ai ajuns departe si ma bucur ca nu te lasi.>:D<

Te pup, somn usor ambitioasa noastra:-*

Buna, Ralucel!
Doborata de cantar nu ma las, mai ales ca eram cu rusii cand m-am cantarit. Si acum sunt prezenti dar trebuie sa plece si cantarul a fost mai bland azidimineata.Da, m-am cantarit iar pentru ca mi-era greu sa cred ca am 73 iar:))
Deocamdata cred ca merge cu noua tactica:D:D
Te pup,scumpa mea, merci ca nu ma uiti:-*
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 1090726)
Neata >:D<
O zi frumoasa frumoasa iti doresc !!

Buna dimineata, Geany!Esti aici>:D<:-*
Sa ai o zi buna!
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1090735)
Buna dimineata!!!!

Buna dimineata, Cretulin!
Citat:

Anterior postat de Creatsa (Post 1090773)

Neata, Lavi!>:D<

happygirldiana 13 iul 2012 09:27:07

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!
Intru si eu abia acum sa va salut.
Aseara am ajuns acasa tabarata.Nu am facut sport dar am fost cuminte, am mancat cum a trebuit ieri, desi pranzul a fost si cina din cauza programului e la serviciu. Cand am ajuns acasa, pachete, dus si masaj anticelu si somn:)
Astazi de dimi alt masaj anticelu, special m-am trezit devreme, sa am timp pt el.
Acum sunt la munci, numai ce am terminat niste grafice si rapoarte si m-am gandit sa vin sa imi salut fetele:);))
Deseara sunt acasa, maine sunt schimb de noapte, sper sa fie o zi buna azi sa pot face sport deseara.Nu promit.
Pt azi in meniu am asa: la md lapte degresat cu 4 linguri fulgi de ovaz, la pranz am un activia de baut si 2 rosii, la cina am 2 oua fierte si cca 100 gr de sunca de pui iar la gustari 3 portocale, sa vedem cum le repartizez. Cred ca e destul de putina mancare dar nu am avut chef de pachete aseara:D:D Si multa apa intre mese, cred ca beau mai mult de 2 litri pe zi de cand cu caldurile astea, iar transpiratia e pe masura:))

Pupici pentru toata lumea!Sa aveti o zi minunata!

bebelusha 13 iul 2012 09:52:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna scumpa..multumesc de urari si iti doresc un sf de saptamana frumos.pup

happygirldiana 13 iul 2012 09:54:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 1090904)
Buna scumpa..multumesc de urari si iti doresc un sf de saptamana frumos.pup

Multumesc frumos, Bebe!>:D<:-*

rommyna 13 iul 2012 09:55:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata blondina frumoasa!:-*:-* Zi frumoasa!


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:07:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO