forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 30 aug 2010 19:47:27

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 308090)



Si eu la fel...
Este un obicei care cred ca cu greu vom scapa de el.
Eu una ma multumesc cel putin :)) ( prost spus , dar ma rog...:P )
ca fumez tigari slabe,cele mai slabe...dar iti dai seama ca nu e de mare folos pt plamanii mei :))

da...cu de-alea am inceput si eu...slabe,ba fumam si PM menthol.Acum numai K lung si Malr..lung(si imi plac mult desi de la astea tusesc foarte rau:((()

lucia ely 30 aug 2010 19:52:26

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308095)
da...cu de-alea am inceput si eu...slabe,ba fumam si PM menthol.Acum numai K lung si Malr..lung(si imi plac mult desi de la astea tusesc foarte rau:((()

si K ...PM sau ...Wh:| blue :|
alea lungi parca se termina asa incet..si nmi plac:|
da alea subtiri:| nmi plac deloc ...voua?:-?

Florea Andreea 30 aug 2010 19:56:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Eu am fumat mult timp K si preferatele mele erau Marl rosu...si cu greu am scapat de obiceiul asta...sper sa nu revin niciodata la el...desi ma mai bate gandul uneori si mi se face pofta...mai ales ca dupa ce m-am lasat mancam ca nebuna:-s...

happygirldiana 30 aug 2010 19:57:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 308110)


si K ...PM sau ...Wh:| blue :|
alea lungi parca se termina asa incet..si nmi plac:|
da alea subtiri:| nmi plac deloc ...voua?:-?

mie de-asta imi plac cele lungi..ca tin mai mult[*79*][*11*]slimsurile imi plac alea aromate dar nu fumez mereu,mai iau cate o tigara de-aia de fitza o data la 2-3 luni:)) sau pe la facultate cand mai fac schimb cu colegele :))
in rest...K,Marl sau Wi...ton(blue)ca mi-am amintit :)si Dun...hill e ok ;;)

happygirldiana 30 aug 2010 19:59:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 308123)
Eu am fumat mult timp K si preferatele mele erau Marl rosu...si cu greu am scapat de obiceiul asta...sper sa nu revin niciodata la el...desi ma mai bate gandul uneori si mi se face pofta...mai ales ca dupa ce m-am lasat mancam ca nebuna:-s...

mie cand nu fumez nu imi vine chef sa mananc,imi vine chef sa...fumez:)) adevarul e ca ddesi vreau sa ma las...imi si place sa fumez.desi stiu ca e cel mai prost obicei.si nesanatos

happygirldiana 30 aug 2010 20:06:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
fetelor,nu va dau afara!merg doar sa fac un Turbo Jam,un dusulet si ma intorc.ma asteptati? ;;)

lucia ely 30 aug 2010 20:19:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308142)
fetelor,nu va dau afara!merg doar sa fac un Turbo Jam,un dusulet si ma intorc.ma asteptati? ;;)


normal ca nu te astept:))>:)
ma bag si eu la sport>:)

ali_lumi 30 aug 2010 20:28:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308095)
da...cu de-alea am inceput si eu...slabe,ba fumam si PM menthol.Acum numai K lung si Malr..lung(si imi plac mult desi de la astea tusesc foarte rau:((()

Si eu am fumat slimsuri de cand ma stiu dar am inceput cu mentolate apoi unele mai tari , apoi incepuse sa ma doara in piept si le am lasat mai moale...

happygirldiana 30 aug 2010 21:41:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
am revenit,slabutele mele dragi!gata si cu sportul si cu dusul si ma simt atat de revigorata :x:x:x si binedispusa din cauza tipei care a inventat Turbo Jam-ul,e atat de haios si solicitant la un loc..[*culturism*][*abdomene*]
voi ce ati mai facut?

lucia ely 30 aug 2010 22:11:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 308318)
am revenit,slabutele mele dragi!gata si cu sportul si cu dusul si ma simt atat de revigorata :x:x:x si binedispusa din cauza tipei care a inventat Turbo Jam-ul,e atat de haios si solicitant la un loc..[*culturism*][*abdomene*]
voi ce ati mai facut?

bravo pt sport draga mea>:D<
eu am terminat cu sportu cu dushu:Dmai stau putin si la somn:D
ce planuri ai pe maine?:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:30:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO