forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 04 iun 2012 19:50:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Multumesc pentru felicitari, fetelor, dar nu prea le merit:">:))

Animis23 04 iun 2012 20:10:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Pai mai bine o treci pe asta ca zi de carbo si nu o mai faci pe urmatoarea. Ca o felie de tort se simte. Legat de kg si pantaloni - sportul mai sigur te face sa incapi din nou in acei pantaloni, mai degraba decat kilogramele. Nu te mai stresa atat! Bucura-te de cantarul ala, nu te mai gandi la tort, fa sport!!! si zambeste! Te pup!

niculina04 04 iun 2012 20:51:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1059046)
Iubitele mele, cantarul m-a rasfatat azi dar eu tot nu am scapat de prostul obicei:acela de a ceda chiar in ziua in care am scadere:))Astazi iar nu am meniu de Rina.Ca si ieri de altfel....A facut sor'mea un tort si am zis initial ca iau doar o lingurita.Dar lingurita s-a tranformat intr-o ditai felia!:))Asa ca...nu stiu ce sa fac: maine reiau de la proteine sau continui cu amidonuri?De data asta nu stiu daca ma mai iarta cantarul.Nu stiu dar trebuie sa ma opresc, sa imi vad de Rina ca altfel am mierlit=o!Azi cand am mers la hotel sa mai iau cativa banuti din salariu am constat ca m-am ingrasat foarte mult fata de astavara.Adica....am 5 kile in plus aproape fata de anu trecut si efectiv nu mai intru in blugii 3/4 de astavara.Au o taliuta asa mica:x:x Si bineinteles ca m-am suparat, ca am facut tambalau ca sunt grasa:))Trebuie sa ma ambitioneze mai mult chestia asta, nu sa ma faca sa mananc tort:)):))Asa ca acum o sa intreb fetele la Rina ce sa fac, sa reiau sau sa continui cu amidonuri maine.Promit sa fiu cuminte pentru ca imi e prea bine cu dieta asta:x:x

Astazi...ooo,Doamne, ce zi lunga:))Parca sunt libera de 2 zile, mi s-a parut ca am facut atat de multe.....Am facut de toate numai sport nu.Am picioarele in pioneze....Am carcei, sunt cusute de carcei, nu pot sa merg si ma dor groaznic talpile.Carcei la interval de 3-4 minute....As vrea sa fac macar bicicleta dar nu stiu cum....Sa vad, as avea timp.Am si gleznele umflate din cauza ca m-am cam suprasolictiat ieri la sport si am stat cam mult pe tocuri in ultima perioada.....

Acum sunt pe aici, ma invartesc, mai citesc, mai ascult o muzica:)Numai ce am terminat de spalat un munte de vase dupa tortul ala...

Felicitari ambitioasa mica,dai cu ambitia inainte sa intri bine in blugi aia:-*............eu dupa o zi de trebaluit reusi sa fac 50 min de fitness si ma simt ca o pustoaica indragostita:)):))dupa ce spalai toate vasele ,inainte gatii,facui si un pic de ordine dupa doar ca bagai cam multa carne de vita la gratar din aia seaca rau:(si o salata enorma cu ea,parca as mai face ceva:-/:)):))ciudata mai sunt#:-s..............Dienush o seara frumoasa >:D<

Creatsa 04 iun 2012 21:12:15

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://sms.latestsms.in/wp-content/u...pictures24.jpg

happygirldiana 04 iun 2012 22:06:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1059078)
Pai mai bine o treci pe asta ca zi de carbo si nu o mai faci pe urmatoarea. Ca o felie de tort se simte. Legat de kg si pantaloni - sportul mai sigur te face sa incapi din nou in acei pantaloni, mai degraba decat kilogramele. Nu te mai stresa atat! Bucura-te de cantarul ala, nu te mai gandi la tort, fa sport!!! si zambeste! Te pup!

Buna,Simi!>:D<
Se simte tortul,clar, dar o tin de proteine azi si main am amidon.Dar promit sa fiu cuminte iar de maine.Si de cantar chiar ma bucur:x;))Pupici, merci de vizita, maine sunt la tine in vizita:D Mi-e dor de tine, sincer, dar chiar nu prea am avut timp sa stau pe aici.Mi-e tare doir de voi fetelor....
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1059141)
Felicitari ambitioasa mica,dai cu ambitia inainte sa intri bine in blugi aia:-*............eu dupa o zi de trebaluit reusi sa fac 50 min de fitness si ma simt ca o pustoaica indragostita:)):))dupa ce spalai toate vasele ,inainte gatii,facui si un pic de ordine dupa doar ca bagai cam multa carne de vita la gratar din aia seaca rau:(si o salata enorma cu ea,parca as mai face ceva:-/:)):))ciudata mai sunt#:-s..............Dienush o seara frumoasa >:D<

Nu ma las eu asa usor, trebuie sa intru neaparat in blugii aia:x
Si tu esti fata ocupata:-*Sa ai o seara superba!:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de Creatsa (Post 1059172)

Noapte buna, Creatsa!>:D<

Animis23 04 iun 2012 22:27:07

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Si mie mi-e dor de tine. Suntem femei ocupate :)) ce sa-i faci? Noapte buna!

Prapadeala 04 iun 2012 22:37:43

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Eu zic sa continui cu amidon si o sa fie ok :)

in rest cum mai esti?

Ti-am zis ca am incercat si eu sa-mi descarc lesmills, dar am o parola la fisier. Tu ti-ai descarcat torrentul? Avea parola? sau poti sa imi zici cum se numea torrentul?

Animis23 05 iun 2012 08:30:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata! Tu ce planuri ai azi? :D >:D<:-*

happygirldiana 05 iun 2012 08:32:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata, fetelor!Sunt in picioare si eu, cu chiu cu vai:))STati sa nu uit: Simi, ai dreptate, femei ocupate:-j:))
Miha, eu cand am descarcat fisierele nu erau arhivate si nici parole nu aveau.Le-am luat de pe un site rusesc:D:D:">

Asa, azi e ultima zi libera.Am in program pachete, sport, dus, creme, masti, etc:);))Ieri nu am facut sport din cauza picioarelor, azi sunt ceva mai bine, desi talpa dreapta e foarte rau...Am niste bataturi ffoarte mari si dureri groaznice!Dar fac eu cumva sa nu mai sar peste sport:)

Mai tarziu ma duc in oras sa imi prelungesc abonsamentul la telefon, ca ieri a fost inchis si apoi incep bucataritul: habar nu am ce mananc azi la amidon.Dar un lucru stiu sigur: o sa fiu cuminte:">

Cam asta va fi ziua mea:D Apropo de ziua mea, mai sunt 2 zileeeeee:x:x Pacat ca sunt la serviciu...:-<

Pupci si zi frumoasa va doresc!

happygirldiana 05 iun 2012 08:33:49

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1059335)
Neata! Tu ce planuri ai azi? :D >:D<:-*

Neata si aici, Simi:-*
Cum spuneam , azi am sport in program, indiferent de starea picioarelor mele, trebuie sa gatesc pentru serviciu si pentru acasa, trebuie sa fac o iesire in oras (desi habar nu am cu ce ma imbrac, ca nimic nu mi se mai potriveste).Si de-abia astept masajul, cremele si toate bibilelile astea;))


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:14:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO