forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

jess 13 apr 2013 21:42:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Seara buna domnita!
Ce mai faci dumitale? Cum stai cu silueta?:>
Sper ca iti amintesti de mine si nu par o ciudata cazuta de pe luna:D

happygirldiana 13 apr 2013 21:45:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1250611)
Seara buna domnita!
Ce mai faci dumitale? Cum stai cu silueta?:>
Sper ca iti amintesti de mine si nu par o ciudata cazuta de pe luna:D

Bueeeeeyyyyy, aparusi???? Cazuta de pe luna :))) Ce faci, fatuca? Unde umblasi pana acum? CUm sa nu imi amintesc de tine, ce-ai?
Ce sa fac, tu....Tocmai scriam mai sus ca...nu am silueta :)))
Tu ce mai zici?Cum mai esti? Cum stai cu toate cele?

jess 13 apr 2013 21:48:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1250613)


Bueeeeeyyyyy, aparusi???? Cazuta de pe luna :))) Ce faci, fatuca? Unde umblasi pana acum? CUm sa nu imi amintesc de tine, ce-ai?
Ce sa fac, tu....Tocmai scriam mai sus ca...nu am silueta :)))
Tu ce mai zici?Cum mai esti? Cum stai cu toate cele?

Ehhh, vin cu vesti noi:)) Am parasit taramul portughez si am aterizat pe cel romanesc:)) Am mai slabit un pic, dar azi m-a apucat nostalgia. Ma urc pe cantar si imi arata 53.5 kgx-( adica 1 kg in plus:-oEh, lasa ca vedem noi maine. Incerc sa tin si post, cred ca o sa ajung sa visez urda:))
Sport? Hm, minim 10 min pilates pe zi, maxim jumate de ora, ma rog au fost si exceptii de 1 ora, dar cam rar din pacate:D

happygirldiana 13 apr 2013 21:52:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1250617)
Ehhh, vin cu vesti noi:)) Am parasit taramul portughez si am aterizat pe cel romanesc:)) Am mai slabit un pic, dar azi m-a apucat nostalgia. Ma urc pe cantar si imi arata 53.5 kgx-( adica 1 kg in plus:-oEh, lasa ca vedem noi maine. Incerc sa tin si post, cred ca o sa ajung sa visez urda:))
Sport? Hm, minim 10 min pilates pe zi, maxim jumate de ora, ma rog au fost si exceptii de 1 ora, dar cam rar din pacate:D

he, he, gata cu Strainezia? :D Welcome back home! >:D< :* Desi...nici pe-aici nu prea ai ce face, asta-i crudul adevar....
Lasa tu, nu stii ca e relevant ce vezi dimineata la cantar?Goala si pe dinafara si pe dinauntru? Asa ca ia si te cantareste o data pe saptamana si gata!
Urda, urda si iar urda :)) EU tot nu am incercat-o :))
Hai ca e bine, cu sportul e bine. Macar te misti, nu stai degeaba :D Eu am facut un fund cat banita de-atata scaun la serviciu :)) :D

jess 13 apr 2013 21:56:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1250619)


he, he, gata cu Strainezia? :D Welcome back home! >:D< :* Desi...nici pe-aici nu prea ai ce face, asta-i crudul adevar....
Lasa tu, nu stii ca e relevant ce vezi dimineata la cantar?Goala si pe dinafara si pe dinauntru? Asa ca ia si te cantareste o data pe saptamana si gata!
Urda, urda si iar urda :)) EU tot nu am incercat-o :))
Hai ca e bine, cu sportul e bine. Macar te misti, nu stai degeaba :D Eu am facut un fund cat banita de-atata scaun la serviciu :)) :D

Stai ca nici pe taramul romanesc nu sunt acasa, sunt din R. Moldova:))
Lasa ca se duce el fundul, sanatate sa fie.
Eu imi iau urda de la tarani. Merg regulat la piata, in fiecare sambata si imi umplu punguta cu urda, branzica, mere (cele mai mari, deja ma cunosc vanzatorii:D) si legume. Ce nu fac eu pentru silueta mea:))
Incearca pilates, am si un site bun din care imi iau doza zilnica si care nu ma plictiseste

jess 13 apr 2013 22:01:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1250619)


he, he, gata cu Strainezia? :D Welcome back home! >:D< :* Desi...nici pe-aici nu prea ai ce face, asta-i crudul adevar....
Lasa tu, nu stii ca e relevant ce vezi dimineata la cantar?Goala si pe dinafara si pe dinauntru? Asa ca ia si te cantareste o data pe saptamana si gata!
Urda, urda si iar urda :)) EU tot nu am incercat-o :))
Hai ca e bine, cu sportul e bine. Macar te misti, nu stai degeaba :D Eu am facut un fund cat banita de-atata scaun la serviciu :)) :D

x-(x-(x-(Am scris un text mare si nu s-a trimis, pffffx-(x-(x-(
Ziceam ca nici pe taramul romanesc nu sunt acasa, sunt din R. Moldova:D
Lasa ca dam noi jos si sunculite si tot, sanatate sa fie. Incearca pilates poate iti place, eu imi iau doza zilnica de pe blogilatespunctcom, gasesc mereu ceva pe gustul meu si nu ma plictisesc, chiar ma relaxeaza. Chiar si pentru cei mai ocupati oameni din lume sunt filmulete de 6-10 minute foarte eficiente. Mergem pe "mai bine mai putin decat deloc:D"
Pentru mine e regula mersul la piata sambata. Imi iau urda, branzica proaspata, mere(cele mai mari, deja ma cubnosc vanzatorii:D) si legume cat incape. Ce nu fac eu pentru silueta:>

happygirldiana 13 apr 2013 22:06:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1250624)
x-(x-(x-(Am scris un text mare si nu s-a trimis, pffffx-(x-(x-(
Ziceam ca nici pe taramul romanesc nu sunt acasa, sunt din R. Moldova:D
Lasa ca dam noi jos si sunculite si tot, sanatate sa fie. Incearca pilates poate iti place, eu imi iau doza zilnica de pe blogilatespunctcom, gasesc mereu ceva pe gustul meu si nu ma plictisesc, chiar ma relaxeaza. Chiar si pentru cei mai ocupati oameni din lume sunt filmulete de 6-10 minute foarte eficiente. Mergem pe "mai bine mai putin decat deloc:D"
Pentru mine e regula mersul la piata sambata. Imi iau urda, branzica proaspata, mere(cele mai mari, deja ma cubnosc vanzatorii:D) si legume cat incape. Ce nu fac eu pentru silueta:>

moldovianca mica ;)) :*
eu inca nus tiu ce sport o sa fac, ori la liber, asa, ce am chef in ziua respectiva, ori pun iar la bataie un ditai planul pe care o sa mi-l lipesc pe frunte :))

jess 13 apr 2013 22:10:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1250629)


moldovianca mica ;)) :*
eu inca nus tiu ce sport o sa fac, ori la liber, asa, ce am chef in ziua respectiva, ori pun iar la bataie un ditai planul pe care o sa mi-l lipesc pe frunte :))

Abia astept sa ies la o tura de jogging:x
Acum n-am decat sa alerg la patuc, de un an tot zic sa ma culc la 10 sa prind somnul de frumusete:))
Pupici. Sa ai o seara frumoasa fara vizite la frigider:-*

happygirldiana 13 apr 2013 22:16:11

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1250630)
Abia astept sa ies la o tura de jogging:x
Acum n-am decat sa alerg la patuc, de un an tot zic sa ma culc la 10 sa prind somnul de frumusete:))
Pupici. Sa ai o seara frumoasa fara vizite la frigider:-*

Somn usor, scumpa mea!Sper sa ne auzim curand :) :*

happygirldiana 13 apr 2013 22:30:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ma retrag, noapte buna si vise dulci!Pe maine!


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:05:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO