forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Animis23 12 sep 2013 13:29:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari, Diana!

Ma bucur foarte mult pentru tine. Daca sunt toate asa de bine, o sa treci mai des si pe la noi? Mi-e foarte dor de tine!

Mult spor in pregatiri si sa fiti sanatosi si sa va iubiti! >:D<

happygirldiana 12 sep 2013 14:06:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
ROminelu, este vorba despre baiatul din pozele de pe facebook :P Daniel, colegul care mi-a facut avansuri timp de aproape doi ani, inca de cand m-am angajat aici :) ;))
Multumesc frumos pentru urari :-*
SIminel, multu mult de tooooot!Si da, o sa fiu mai des pe-aici pentru ca si mie mi-e dor de voi si mi-e dor sa stam de vorba ca acum ceva timp :)
Va pupacesc!

LOREDANA99 12 sep 2013 14:26:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1296972)
Va salut, iubitele mele slabute!
Uf, ca tare dor de voi imi era!Am fost prinsa pana acum cu acte si tot felul de zapaceli la serviciu dar acum s-au mai linistit apele, a venit toamna si totul se calmeaza aici. Se calmeaza de tot :))
Stiti de ce am venit acum,aici?Sa va dau o veste mare,mare, de tot!!!!!
Ghiciti ce? AM fixat data nuntii mele!A nuntii noastre! VOi fi miresica fix de ziua mea, pe 7 iunie 2014 cand voi implini 25 de anisori!
Chiar cred ca mi-am gasit sufletul pereche!Ne intelegem de minune, ma respecta, ma iubeste, ma rasfata si ma ocroteste iar eu chiar simt ca el este THE ONE!Suntem amandoi nebunei si chiar ne potrivim ca si caracter. Si....da, il iubesc!Da, il iubesc :)
Deja mi-am facut ordine in alimentatie si in programul de sport, chiar vreau sa fiu o mireasa frumusica si slabuta si nu as vrea sa il daram cand m-o lua in brate :)))
Nu stiu sa va explic in cuvinte cat sunt de fericita!Si cat de mult m-a schimbat. In bine. Iar acest llucru a fost observat si de parintii mei cat au fost in tara dar si la telefon, de cand au plecat. M-am schimbat complet, sunt mult mai vesela, mult mai binedispusa, cu pofta de viata si de....tot :)
Asa ca...pe cai ca se filmeaza :))
AM vorbit deja cu formatia de muzica, azi mergem la restaurant sa vedem ce disponibilitate au, daca nu au disponibil pe 7 iunie o sa facem la noi la restaurant, la hotel, dar data nu o schimbam.
Plutesc,fetelor, pluteeeeesc!!!!!
Va pup, va doresc o zi frumoasa si va las acum pentru ca mai am ceva treaba pe la birou pe aici. Pe curand!

Felicitari, draga mea! [*76*][*127*][*28*][*72*][*128*][*2*][*10*]

rommyna 12 sep 2013 14:43:36

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1296996)
ROminelu, este vorba despre baiatul din pozele de pe facebook :P Daniel, colegul care mi-a facut avansuri timp de aproape doi ani, inca de cand m-am angajat aici :) ;))
Multumesc frumos pentru urari :-*
SIminel, multu mult de tooooot!Si da, o sa fiu mai des pe-aici pentru ca si mie mi-e dor de voi si mi-e dor sa stam de vorba ca acum ceva timp :)
Va pupacesc!

Pai trebuie sa povestesti atunci...big time! Suntem in urma cu tot si ne-ai neglijat! :P >:)>:)>:) Asa ca te asteptam la confesiuni cu slabutele :)) :-*

diana87 12 sep 2013 14:52:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Vai scumpa mea cat ma bucur pt tine,in sfarsit esti fericita..meriti din plin si sa dea Domnul ca aceasta fericire sa fie pt totdeauna..imi era tare dor sa te citesc..o zi frumoasa in continuare Dienut scump...>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>: D<:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Twisty 12 sep 2013 15:51:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitarii [*2*][*10*][*18*]
Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult .;;)>:D<

Animis23 12 sep 2013 16:37:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Deci eu parca traiesc in buncar, nu am vazut nicio poza. Diseara am treaba :)) Dienush scump, ma bucur mult. :D

alexandra123 12 sep 2013 17:43:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Dianaaaa!!!! Cat ma bucur sa te gasesc aici, mai ales super happy si viitoare miresica pusa pe treaba! Pai asa da muultw schinbari pe la tine! Felicitari!!! Te pup si te astept sa mai vb.

anqutz 13 sep 2013 13:53:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari si sa fie intr-un ceas bun!!! >:D<

mutulica 13 sep 2013 13:57:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Diaaaaa...mamaaaa...ce vesti...ne dai jos...Felicitariiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa fie cu doamne ajuta!
Multa, multa dragoste si pluteste mai departe draga mea!:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:48:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO