forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 22 mar 2021 23:14:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Cafea cu lapte
Pranz - miel la gratar, dulceata de ardei iute, paine, jumatate de felie de tort, am sarbatorit-o pe soacra mea
Cina - ciorba de miel, usturoi verde
Sport - 36 de minute Les Mills.

happygirldiana 23 mar 2021 09:57:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Azi cred ca am avut maximul de calorii arse la un workout scurt de 35 de minute. 190 de calorii, Les Mills body attack 106. Simti ca iti dai ultima suflare :))) Iar la final plutesti ca un fulg :)):)):)) Curand incerc si body combat, pentru prima data. Attack am mai facut anii trecuti.
Deseara raport complet.
Zi buna!

happygirldiana 24 mar 2021 02:00:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Dimineata - cafea cu lapte, neindulcita
Pranz - ciorba de fasole, miel la gratar, paine
Cina - omleta cu sunca si cascaval, castraveti murati, 2 linguri de perlute de branza cu smantana
Sport - 36 de minute Les Mills. Maine cred ca incerc varianta mai lunga a acestui workout, si anume BA106, cred ca e o adevarata provocare sa fac 55 de minute, in conditiile in care dupa 36 sunt terminata :)))

happygirldiana 24 mar 2021 23:31:55

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Dimineata - o cafea cu lapte, fara zahar
Pranz - un triunghi mic de quesadilla, ramas de la pachetul copilului, muschi de porc, castraveti murati, paine
Cina - ciorba de miel, usturoi verde
Sport - Les Mills BA- 36 de minute, iar maine sigur fac ceva mai usureanu pentru ca ma zapaceste febra , la gambe, coapse si piept, in special, iar azi nu am mai reusit sa dau tot ce pot la workout.
Maine, probabil, va fi Zumba sau poate mai fac cu Jillian cate ceva.

lidiuta 25 mar 2021 08:30:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Faci sport intens!:)E bine ca organismul tau rezista la asa ceva. O zi buna!

happygirldiana 25 mar 2021 09:01:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Lidi, cele mai "linistite", ca sa zic asa, ma plictisesc. Imi trebuie muzica antrenanta, la maxim, topaiala :)))
Dar azi cred ca va fi zumba, sa imi las oleaca picioarele sa se refaca.
Zi buna si ție!

happygirldiana 25 mar 2021 19:09:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Cafea cu lapte neindulcita
Pranz - supa de pui cu galusti
Cina - legume la cuptor cu pulpa de pui si sos de usturoi cu iaurt.
Sport - 48 minute Zumba si 30 minute 30 days Shred Level 1.

happygirldiana 26 mar 2021 17:32:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ceai negru cu lapte, neindulcit, de dimineata
Pranz - pulpa de pui, legume la cuptor; 1 vafa cu iaurt si miere
Cina - inca nu stiu.
Sport - 30 minute Les Mills Body Combat si o intindere la piciorul drept :-s Super tare si Combat-ul, dar fiind prima data cand il fac, nu am stiut miscarile si nu prea mi-a iesit :)) Dar e super antrenant :x

happygirldiana 27 mar 2021 08:55:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Aseara ciorba de miel am avut, pana la urma, ultima :))
Pentru azi, o cafea cu lapte de dimineata.
Pranz - peste cu putin mujdei si castraveti murati
Cina - paste cu sos de rosii si ciuperci.
Sport - ceva body attack sau punch, kick and jam de la turbo jam, sunt nehotarata acum :))

happygirldiana 29 mar 2021 14:25:46

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Sunt racita si abia ma tin pe picioare, de dimineata m-am trezit slăbită si am simtit nevoia sa mananc ceva, asadar azi postul meu intermitent s-a dus. Pana azi nu am simtit nevoia de mic dejun, am fost foarte bine asa, azi nu stiu ce a fost.
Am avut copilul racit, din nou, i-a trecut, dar am luat si eu si se pare ca la mine e un pic mai insistenta raceala si mai cu colti. Oricum, din a doua zi, de regula, sunt mult mai bine.
In weekend mancat bine, mancat frumos, sport am avut saptamana trecuta 7 din 7. Azi ma sare randul, ca nu am reusit nici macar sa spal vasele, dar sa fac sport..
Ma pun pe picioare repede, musai, ca vreau sa imi reiau body attack 106 pana cand il stapanesc 100%, inca iau pauze cand il fac.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:33:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO