forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

lonely 10 nov 2011 16:43:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Hello >:D< :-*
Adevarul e ca nici eu n-am ales o dieta pentru ca nu suport constrangerile. De nici un fel. Fac tocmai invers cand imi spui "N-ai voie" Deh, copil mic :))
Chiar daca mananc zilnic cam aceleasi feluri de mancare o fac pentru ca vreau eu nu pentru ca asa trebuie la dieta ;))
Ramai la hipocalorica daca te-ai invatat cu asta, spor la miscare si o seara placuta. Maine dimineata astept raportul la cantar :) Va fi pe minus, stiu eu, pentru ca saptamana asta n-ai mai avut caderi masive ;))

lonely 11 nov 2011 06:48:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata Daiana >:D< :-*
Hai la cantar, la cafea si la o zi buna de slabit. Sper sa ai parte de-o scadere buna azi ca sa te motiveze in drumul reinceput. >:D<
O zi faina sa ai >:D< :-*

mutulica 11 nov 2011 07:20:06

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata. Sa ai o zi cit mai frumoasa!!!!!!
http://www.italiaromania.com/public/...D-MORN%7E1.JPG

Animis23 11 nov 2011 07:23:11

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata! Am venit sa te imping de la spate ca maine-poimaine te ajung. O sa te enervez pana sunt sigura ca esti pusa pe treaba bine de tot :D O zi super si sa ne zici ce zice cantarul! Pupici!

bebi 11 nov 2011 07:47:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimi diana!

Te asteptam la raport slabuto:>Succes cu hipocalorica sa te ajute sa scapi de kg de care mai ai nevoie
:-*>:D<>:D<

happygirldiana 11 nov 2011 09:52:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!Astazi zi de cantar.M-am cantarit, mi-a aratat cu -100 gr.Nu cred prea mult ce spune pentru ca nu am avut tranzit, ma simt balonata si acum.Dar merge si asa, slabesc eu, incet incet:)Cert e ca sunt cuminte, am spus:)

Sunt la serviciu acum, ingheta la receptie:)
Va doresc o zi frumoasa>:D<

Simi, pana deblochez eu cantarul, cred si eu sa ma ajungi:">:(( Felicitari pentru scadere:-*

happygirldiana 11 nov 2011 10:08:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Nu pot sa nu recunosc ca sunt dezamagita de scadere, pentru ca sunt...Dar asa imi trebuie, pana la urma cat sa fi si scazut in conditiile in care luni si marti am avut 2 zile proaste?De miercuri m-am pus pe picioare cum trebuie.Dar e timp pana vineri si sper sa misc bine cantarul....Vad ca se duc greu acum kg:|

vera37 11 nov 2011 10:11:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neatza diana! de ce nu incerci tu sa ramai la hipocalorica, ca cu ea ti-a mers cel mai bine :)>:D< si ai posibilitatea sa-ti faci tu meniul dupa cum simti tu si simte si organismul :-*

happygirldiana 11 nov 2011 10:59:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 842585)
neatza diana! de ce nu incerci tu sa ramai la hipocalorica, ca cu ea ti-a mers cel mai bine :)>:D< si ai posibilitatea sa-ti faci tu meniul dupa cum simti tu si simte si organismul :-*

buna, Veruta!~>:D< M-am hotarat, da, raman la hipocalorica, mi-e mai bine asa:)si in plus, chiar avem rezultate cu ea:)

alinamar 11 nov 2011 13:21:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 842674)


buna, Veruta!~>:D< M-am hotarat, da, raman la hipocalorica, mi-e mai bine asa:)si in plus, chiar avem rezultate cu ea:)

Foarte bine faci ca ramai la hipocalorica!
Ce mai faci Diana? Ce a patit tickerul tau? Mi e pare mie sau arata mai mult acum? Vrei sa tii pasul cu mine? :)) :))
te pup!


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:41:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO