forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 09 nov 2011 19:13:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 840857)
Hello si aici >:D< :-*
De ce nu te arunci tu in fructe nu stiu...... sau bea repede niste apa........ sau intra pe forum....... orice numai sa nu papi ce nu trebuie.....
Lasa, e si maine o zi. Si sper sa fie una buna >:D< :-*

de PROASTA!:((:((:((

lonely 09 nov 2011 19:15:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 840860)
de PROASTA!:((:((:((

Haidi hai!!! x-(
Nu-i un capat de tara ........ maine e o noua zi. Cu sport si dieta Rina, da?
Pupici >:D< :-*

Animis23 09 nov 2011 19:31:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Fara afirmatii prea drastice, Diana draga! Fa-ti si tu de dimineata o punga cu alimente din care ai voie sa mananci. Si nu te mai atinge de alte lucruri. De unde ai scos tu covrigei etc.? Ca eu nu am asa ceva prin casa...;;)

lonely 10 nov 2011 08:01:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata >:D< :-*
Hai frumoaso! Sus, trezirea, ai treaba muuuuuuulta. Zi de proteine parca la tine si un sport mititel si dragalas ;))
O zi buna sa ai, si sa arunci kilogramele cat colo >:D< :-*

bebi 10 nov 2011 08:07:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!


Hai diana ca te asteptam la o~o)~o)si sa punem la cale o zi perfecta fara abateri si cu sport o gramada
:-*>:D<>:D<

Animis23 10 nov 2011 08:09:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Succes azi , ca maine e zi de cantar si trebuie sa recuperezi saptamana pe care ai pierdut-o :)) Pupici si o zi frumoasa si cu sport! :D

happygirldiana 10 nov 2011 08:48:15

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata, fete!Am ajuns si eu acasa:)Am dormit la iubi.Acum iau md, o para mare si un kiwi.AM proteine, da, sper sa fie ok.O sa mananc oua azi si legume.

Simi,incerc sa am succes, oriucm nu am ce sa recuperez saptamana asta, maine e deja cantarirea, tu ai slabit deja 800 de gr sapt trecuta, nu am nicio sanasa.Plus ca la mine cantarirea cica s-ar face la 8 zile, dupa vitamine:):D Maine deci, oricum nu iau in seama ce vad:)

Va salut pe toate, lonely, bebi, Simi>:D< Sa aveti o zi superba!
Eu pe la 10 ma bag la sport:)Azi vine si sorela si vreau sa fiu gata cu tot cand ajunge, ca trebuie sa le pregatin pachet iubitilor nostri parinti.Mai e atat de putin si vin acas....Aproape ca imi dau lacrimile cand ma gandesc cat de rar ii vad:)

Gata, am fugit sa salut si celelelate fete!

happygirldiana 10 nov 2011 08:57:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Suntem deja in 10 noiembrie.Asta e perioada in care ma apuca melancolia de sarbatori de iarna:))Anul trecut ascultam colinde in timpul asta, impreuna cu colegele de la camin:))Una peste alta, ador sarbatorile de iarna, nu pentru mese bogate si alte alea, ci pentru atmosfera lor, pentru caldura:)Abia le astept:):X:X Chit ca o sa fiu la serviciu......Atmosfera tot o sa o simt, desi nu o sa fiu acasa, in familie:(

iuanutza 10 nov 2011 09:03:46

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 841351)
Suntem deja in 10 noiembrie.Asta e perioada in care ma apuca melancolia de sarbatori de iarna:))Anul trecut ascultam colinde in timpul asta, impreuna cu colegele de la camin:))Una peste alta, ador sarbatorile de iarna, nu pentru mese bogate si alte alea, ci pentru atmosfera lor, pentru caldura:)Abia le astept:):X:X Chit ca o sa fiu la serviciu......Atmosfera tot o sa o simt, desi nu o sa fiu acasa, in familie:(

neatza scumpo, si pe mine ma apuca melancolia, plus ca s-a anuntat la tv ca de azi o sa inceapa sa fie si mai frig, tot la tv am vazut ca oamenii inca de pe acum incep sa cumpere ornamente de craciun...sfat:dimineata incearca sa nu mai combini fructele intre ele, adica doar un singur gen de fructe...ex.ora 09-2 banane, ora 11-3 kiwi, etc...intelegi scumpo?nu e o mare gresala daca le combini, insa e mai recomandat sa nu o faci, plus ca daca nu le combini, ele se vor digera mai usor astfel...o zi superba iti doresc dusa cu bine pan la capat!

happygirldiana 10 nov 2011 09:07:26

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de iuanutza (Post 841363)

neatza scumpo, si pe mine ma apuca melancolia, plus ca s-a anuntat la tv ca de azi o sa inceapa sa fie si mai frig, tot la tv am vazut ca oamenii inca de pe acum incep sa cumpere ornamente de craciun...sfat:dimineata incearca sa nu mai combini fructele intre ele, adica doar un singur gen de fructe...ex.ora 09-2 banane, ora 11-3 kiwi, etc...intelegi scumpo?nu e o mare gresala daca le combini, insa e mai recomandat sa nu o faci, plus ca daca nu le combini, ele se vor digera mai usor astfel...o zi superba iti doresc dusa cu bine pan la capat!

am bagat si asta la cap:)multumesc.deja am mancat dar nu o sa le mai combin:);)

dap, am vazut ca e mai racoare afara.nu imi place ca se racoreste si in casa si stam prost cu incalzirea, in rest ma incanta vremea.prevesteste sarbatorile:)

sa ai si tu o zi cat mai buna si cat mai usoara>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:02:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO