forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Niculae Roxana 10 dec 2011 21:54:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ma bag in pat Dia...te pup nb

ella 78 11 dec 2011 00:20:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 873512)
BORKED;;);;);;):>:>:>

Suuuperbaaaa,si ele la fel;)..imi place de mor stilul asta;;) si vreau sa dansez ca ele:>:)):)):)):)):)):))

happygirldiana 11 dec 2011 08:56:11

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!Eu sunt una dintre persoanele care lucreaza si duminica:d Sunt la serviicu, ma pregatesc sa iau md,, o banana, poate doua:"> Azi bag fructe.Doar fructe:D Sper sa rezist, sa fie ok:) Am nevoie de un sut in c*r:D:D:))Neaparat!Deseara ajung tarziu acasa, dar trebuie sa fac sport, am chef, nu am, fac.Macar 30 min bici....

Pe aici e cam liniste, cred ca nu o sa am bataie de cap astazi.

Zi frumoasa si duminica linistita tuturor!

feelix 11 dec 2011 09:02:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 873696)
Buna dimineata!Eu sunt una dintre persoanele care lucreaza si duminica:d Sunt la serviicu, ma pregatesc sa iau md,, o banana, poate doua:"> Azi bag fructe.Doar fructe:D Sper sa rezist, sa fie ok:) Am nevoie de un sut in c*r:D:D:))Neaparat!Deseara ajung tarziu acasa, dar trebuie sa fac sport, am chef, nu am, fac.Macar 30 min bici....

Pe aici e cam liniste, cred ca nu o sa am bataie de cap astazi.

Zi frumoasa si duminica linistita tuturor!

Buna dimi Dia ! Serviciu usor !:-*>:D<
Si eu tin zi de fructe. Sper sa putem duce cu bine aceasta zi.
eu am de dimi sa pap o para si 2 mere. MAi tarziu kiwi, gutuie, portocale si binenteles cativa samburi de nuca.;)
Spor in toate!
Cu sportul nu stiu ce o sa fac . O sa vad eu.

happygirldiana 11 dec 2011 09:06:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 873701)

Buna dimi Dia ! Serviciu usor !:-*>:D<
Si eu tin zi de fructe. Sper sa putem duce cu bine aceasta zi.
eu am de dimi sa pap o para si 2 mere. MAi tarziu kiwi, gutuie, portocale si binenteles cativa samburi de nuca.;)
Spor in toate!
Cu sportul nu stiu ce o sa fac . O sa vad eu.

Buna, Fely!Mie mi=e teama sa nu dau iama cand ajung acasa, pentru ca sunt constienta ca o sa fiu slabita, vad de acum.Ca de obicei la md luam terci de ovaz:d Chiar sper sa termin bine ziua asta.Si sa am energie si pentru ceva sport:-s
Fac pe cat posibil sa nu le combin la aceeasi masa, ca am inteles ca fructele nu se combina:DAcum,,,,Doamne ajuta si bafta tie!:-*

ella 78 11 dec 2011 12:03:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 873696)
Buna dimineata!Eu sunt una dintre persoanele care lucreaza si duminica:d Sunt la serviicu, ma pregatesc sa iau md,, o banana, poate doua:"> Azi bag fructe.Doar fructe:D Sper sa rezist, sa fie ok:) Am nevoie de un sut in c*r:D:D:))Neaparat!Deseara ajung tarziu acasa, dar trebuie sa fac sport, am chef, nu am, fac.Macar 30 min bici....

Pe aici e cam liniste, cred ca nu o sa am bataie de cap astazi.

Zi frumoasa si duminica linistita tuturor!

Ei, hai, maii ca ma faci sa intru la idei:P ieri vroiai bataie,azi vrei suturi>:)>:)>:)...ei nici chiar asa ca tu esti cuminte...si ai sa vezi ca ai sa faci si sport...gindeste pozitiv...mai ales ca de la carbo ar trebui sa ai energiee:-o...Duminica linistita si tie draguta mea:-*:-*:-*:-*>:D<

happygirldiana 11 dec 2011 12:11:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 873799)
Ei, hai, maii ca ma faci sa intru la idei:P ieri vroiai bataie,azi vrei suturi>:)>:)>:)...ei nici chiar asa ca tu esti cuminte...si ai sa vezi ca ai sa faci si sport...gindeste pozitiv...mai ales ca de la carbo ar trebui sa ai energiee:-o...Duminica linistita si tie draguta mea:-*:-*:-*:-*>:D<

sunt cuminte, promit:D am mancat pana acum o banana, 2 mere si pe la 1 asa urmeaza strugurii:d probleme o sa am cand mananc portocalele, probabil, ca prea sunt acide. dar merge. regleaza banana de la cina totul:)

nu sunt obisnuita sa fie asa liniste aici la hotel si aproape ca ma lua cucaiala:))

ella 78 11 dec 2011 12:15:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 873806)

sunt cuminte, promit:D am mancat pana acum o banana, 2 mere si pe la 1 asa urmeaza strugurii:d probleme o sa am cand mananc portocalele, probabil, ca prea sunt acide. dar merge. regleaza banana de la cina totul:)

nu sunt obisnuita sa fie asa liniste aici la hotel si aproape ca ma lua cucaiala:))

Esti singura:-/ ca io mi-as pune muzica si as dansa:D:D:D...mai asa dupa tejghea ca nici nu stii cine te filmeaza si te pune pe youtube:D

happygirldiana 11 dec 2011 12:17:27

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 873812)
Esti singura:-/ ca io mi-as pune muzica si as dansa:D:D:D...mai asa dupa tejghea ca nici nu stii cine te filmeaza si te pune pe youtube:D

dap, sunt singura, dar am camere de supraveghere si nregistreaza tot. Nu as vrea ca, atunci cand vrea sefu sa arunce o privire, sa ma vada zbantuindu-ma:)):))

ella 78 11 dec 2011 12:20:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 873813)

dap, sunt singura, dar am camere de supraveghere si nregistreaza tot. Nu as vrea ca, atunci cand vrea sefu sa arunce o privire, sa ma vada zbantuindu-ma:)):))

Da vina pe mineee;):)):)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:39:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO