forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

GCM 24 ian 2012 18:28:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://i482.photobucket.com/albums/r...verse/ceai.jpg

happygirldiana 24 ian 2012 18:29:46

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Codris!Ce faci?>:D< Venisi acum, cand plec eu....Pe la 8 te mai gasesc pe aici?

GCM 24 ian 2012 18:41:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Da Frumoaso!!! abia pe la 17 am ajuns acasa, m-am imbolnavit cu sala, maine fac pauza. Vb pe la 8.[*128*]

happygirldiana 24 ian 2012 18:44:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 911721)
Da Frumoaso!!! abia pe la 17 am ajuns acasa, m-am imbolnavit cu sala, maine fac pauza. Vb pe la 8.[*128*]

perfect, pe mai tarziu!
ah, ai fost la sala!super!>:D< ma gandesc sa raman si eu maine dimineata la sala direct, sa vedem.

ella 78 24 ian 2012 21:03:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ciao,Dienuta>:D<>:D<...ce faci iubita:D..eu is rupta..ma dor ,nu,ma ustura talpile si asa as fi vrut sa dantui si azi...zumba:D,dar dorm pe mine de obosita:-o.Tu? esti la munca?Noapte usoara draga mea:-*>:D<

happygirldiana 24 ian 2012 21:10:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 911843)
Ciao,Dienuta>:D<>:D<...ce faci iubita:D..eu is rupta..ma dor ,nu,ma ustura talpile si asa as fi vrut sa dantui si azi...zumba:D,dar dorm pe mine de obosita:-o.Tu? esti la munca?Noapte usoara draga mea:-*>:D<

Salutare, Elluta!
Dap sunt la serviciu, de noapte. Si azi si maine noapte:D Cu rusii si cu dureri de burta:|
Lasa, tu, ca recuperezi maine cu zumbaiala;)Ce facusi astazi?

Niculae Roxana 24 ian 2012 21:13:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Eu mai am putin si plec si tu abia ai inceput tura de o ora....iar te doare burtica....off...saracuta....
Eu vad ca mie imi cam intarzie...trebuia sa-mi vina si mie de doua zile...dar...eu stiu ce se mai intampla.
Cand ma gandesc ca zilele astea nu voi mai putea vorbi cu voi....offf...pana vineri dimineata o sa-mi fie asa greu fara voi...chiar m-am obisnuit sa intru zilnic pe forum....dar...sper sa-mi faca in curand calculatorul...

ella 78 24 ian 2012 21:15:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 911851)


Salutare, Elluta!
Dap sunt la serviciu, de noapte. Si azi si maine noapte:D Cu rusii si cu dureri de burta:|
Lasa, tu, ca recuperezi maine cu zumbaiala;)Ce facusi astazi?

AM FOST CUMINTEEEEE!!!!:)):)):)):))..da,chiar sunt si imi e drag..acuu,astept si rezultatele sa se vada la burta..aa ti-am zis ca mi-am luat cintar nou? Daa si-mi arata cu 5 kile mai multx-(..maiculitaaa:-o..astept sfirsitul concursului si mut tikerul dupa cintarul cel nou:-s:((.

ella 78 24 ian 2012 21:17:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Pt durerea de burtica tu nu iei nimic?Eu mai iau paracetamol,mi-e frica de altele de cind cu gastrita si imi mai trece:)

happygirldiana 24 ian 2012 21:18:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Drag jurnal,
Azi am avut o zi conforma exceptand portcoala, clementinele si crenvurst-ul mancate pe plus in afara meniului:D Apa nu am baut deloc azi, lichide de fapt, doar o ciorbita luuuunga de vacuta.
Nici sport nu am facut, nu m-am simtit prea in stare.Dar de maine intru in forta in TJ iar de luni reiau Slim in 6, ca sa fie de inceput de saptamana.

Am luat pentru md maine terci de ovaz cu seminte de in. Ajung acasa, spal o serie de vase si maodihnesc ca o iau de la capat seara:)

La sala nu pot ramane maine dimineata pentru ca trebuie sa ma caute o ruda acasa, la 8 jum asadar...maine sar peste dar poimaine imi iau echipamentul la mine si cum ies din tura merg direct pe banda de alergare:)

Vreau sa trec peste orice tentatie, vreau sa merg inainte fara opinteli pentru ca vreau sa slabesc iar si sa ajung la 65 de kg.De acolo om vedea ce urmeaza. Doar ca vreau sa ma departez iar de pragul de 80:D Ca prea aproape sunt de el. Þrebuie sa ma mobilizez ceva mai bine, si o sa reusesc sa fac asta. Renunt la orice rontaiala in afara meselor si vreau sa renunt la gustarea 1, o sa iau doar gustarea a doua. As incerca sa mananc fructe la md, la fel ca la Rina, dar nu sunt sigura de aspectul asta, pentru ca nu ma incanta ideea de fructe la o masa.As incerca doar pentru ca am vazut ca ai ceva rezultate bune la cantar cu un astfel de md. Sa vedem.
Vreau sa maresc doza de sport neaparat, desi nu stiu cum o sa fac lucrul asta avand in vedere programul meu si oboseala in carte am intrat.Dar ma descurc. Trebuie.Trebuie sa o las incolo de leneveala chiar daca sunt obosita, chiar daca mi-e lene sa ma misc pe moment.Vorba aia:pofta vine mancand.:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:31:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO