forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

rainbow 25 ian 2012 21:04:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 913023)


alegi sportul in functie de zona ta de confort. daca simti ca nu esti ok inca cu filmuletul al doilea, mai fa o saptamana prim aparte, sau asa cum ai zis, alterneaza, fa altceva:)

eu nu stiu de ce nu simt la muschi deocamdata, fie nu am facut prea corect, fie mi s-a obisnuit organismul de saptamana trecuta cand am avut o febra de zile mari!:))

da, e cam greu cu dieta si sport in timp ce si lucrezi, mai ales daca ai un program haotic....dar ne descurcam, incet incet ne descurcam:)
seara frumoasa sa ai!

o saptamana,2..vad eu.
da..am un program haotic.lucrez 12/24/12/48.pare un program ok.,si este..dar nu am timp sa iau mesele cum trebuie.asa cum fac cand sunt acasa,ca acum
sper k nu te`am deranjat si plictisit cu povestile mele!
>:D<>:D<>:D<

happygirldiana 25 ian 2012 21:06:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 913027)

o saptamana,2..vad eu.
da..am un program haotic.lucrez 12/24/12/48.pare un program ok.,si este..dar nu am timp sa iau mesele cum trebuie.asa cum fac cand sunt acasa,ca acum
sper k nu te`am deranjat si plictisit cu povestile mele!
>:D<>:D<>:D<

eeei, cum sa ma plictisesti?:P esti binevenita aici:)
stiu cum e cu asa program.eu lucrez 2 zile, 2 nopti si 2 le am libere dar tot e aiurea, ca lucrez 12 ore. cand ajung acasa seara e cam dificil cu sportul, cu ordinea in casa, cu pachet, dusuri si altele. mereu sunt in criza de timp....

rainbow 25 ian 2012 21:12:43

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 913032)


eeei, cum sa ma plictisesti?:P esti binevenita aici:)
stiu cum e cu asa program.eu lucrez 2 zile, 2 nopti si 2 le am libere dar tot e aiurea, ca lucrez 12 ore. cand ajung acasa seara e cam dificil cu sportul, cu ordinea in casa, cu pachet, dusuri si altele. mereu sunt in criza de timp....

da,.e nasol si programul tau.:(
si eu cand sunt la munca,ma trezesc la 5,la 6 plec..la 7 tre sa fiu pe baricade.am zile cand nici nu apuc sa mananc la munca(asta in campanii)..si ajung acasa pe la 7jumate seara moarta de oboseala si mai fa sport atunci.somn.a 2a zi,ma invart,ma sucesc..tre sa ma bag la somn k la 7 seara iar la munca pana dimi.dorm toata ziua aproape.a2a zi ma pregatesc pt urm zi de munca..si uite asa un haos total:((

happygirldiana 25 ian 2012 21:18:55

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 913044)

da,.e nasol si programul tau.:(
si eu cand sunt la munca,ma trezesc la 5,la 6 plec..la 7 tre sa fiu pe baricade.am zile cand nici nu apuc sa mananc la munca(asta in campanii)..si ajung acasa pe la 7jumate seara moarta de oboseala si mai fa sport atunci.somn.a 2a zi,ma invart,ma sucesc..tre sa ma bag la somn k la 7 seara iar la munca pana dimi.dorm toata ziua aproape.a2a zi ma pregatesc pt urm zi de munca..si uite asa un haos total:((

cam asa e si programul meu. trezire la 6, la 7 jum plecare, ajung acasa la 8 jum seara, fac sport, spal vase, pregatesc pachet, fac dus, mai dorm peste noapte 5-6 ore, a doua zi la fel. apoi imi urmeaza turele de noapte, cand sunt acasa dimineata si in loc sa ma odihnesc pentru turele de noapte imi fac de lucru cu curatenie, gatit, sport, etc....cateodata ma simt ca o baba ca nu am mai iesit intr-un club sa ma distrez de nu mai stiu cand.....sau nu neaparat club. inainte mai faceam petreceri, iesiri...acum..nimic. mai raman cateodata cu iubi in oras, dupa serviciu, dar iti dai seama ca trebuie sa tai ceva de pe lista cu treburi din seara respectiva, ca nu e timp pt tot...

rainbow 25 ian 2012 21:35:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 913052)

cam asa e si programul meu. trezire la 6, la 7 jum plecare, ajung acasa la 8 jum seara, fac sport, spal vase, pregatesc pachet, fac dus, mai dorm peste noapte 5-6 ore, a doua zi la fel. apoi imi urmeaza turele de noapte, cand sunt acasa dimineata si in loc sa ma odihnesc pentru turele de noapte imi fac de lucru cu curatenie, gatit, sport, etc....cateodata ma simt ca o baba ca nu am mai iesit intr-un club sa ma distrez de nu mai stiu cand.....sau nu neaparat club. inainte mai faceam petreceri, iesiri...acum..nimic. mai raman cateodata cu iubi in oras, dupa serviciu, dar iti dai seama ca trebuie sa tai ceva de pe lista cu treburi din seara respectiva, ca nu e timp pt tot...

cunosc sentimentul!nici eu n`am mai iesit intr`un club de vre`o 4-5 ani.cam asa.:)):))
dar,dak muncim amandoi(al meu sot munceste o zi cu o zi,e ospatar si munceste de pe la 9 pana...)..nu ne mai arde de nimic.
hai ca vorbim mai tarziu.pe la 10 jumate ajunge acasa ,ca si-a gasit undeva unde e un program mai bun si la 10 inchid. zice k ii e foame:))..asa k tre sa ii pregatesc ceva;;)

happygirldiana 25 ian 2012 21:40:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 913076)

cunosc sentimentul!nici eu n`am mai iesit intr`un club de vre`o 4-5 ani.cam asa.:)):))
dar,dak muncim amandoi(al meu sot munceste o zi cu o zi,e ospatar si munceste de pe la 9 pana...)..nu ne mai arde de nimic.
hai ca vorbim mai tarziu.pe la 10 jumate ajunge acasa ,ca si-a gasit undeva unde e un program mai bun si la 10 inchid. zice k ii e foame:))..asa k tre sa ii pregatesc ceva;;)

ok!spor la treaba!
bine macar ca el lucreaza.iubitul meu nu mai lucreaza, ca s-au facut restructurari la noi....am lucrat impreuna, dar acum am ramas doar eu aici....sper sa isi gaseasca si el ceva cat mai curand ca vrem sa ne mutam impreuna....
te pup!

GCM 25 ian 2012 21:45:43

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
O noapte cat mai scurta si usoara,,,,fug la somn ca dimineata canta cucu, eu ma scol si fug la lucru :)))

happygirldiana 25 ian 2012 21:46:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 913094)
O noapte cat mai scurta si usoara,,,,fug la somn ca dimineata canta cucu, eu ma scol si fug la lucru :)))

iar esti matinala:)nnoapte buna!ne mai auzim maine!>:D<

Animis23 25 ian 2012 22:29:46

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Sa ai o tura usoara, eu intru iar la invatat. Pupici!

happygirldiana 25 ian 2012 22:31:49

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 913143)
Sa ai o tura usoara, eu intru iar la invatat. Pupici!

Multumesc Simi!Spor la treaba si concentrare maxima!


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:29:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO