forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Romana-Doresc sfaturi (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/romana-doresc-sfaturi-2310.html)

ema5288 18 ian 2010 21:10:57

re: Romana-Doresc sfaturi
 
spui ca ai inceput regimul pe 5, nu-i asa? deci in 13 zile ai slabit 4 kg? mie mi se pare ca e cam mult si cfred ca te infometezi!! ai grija pentru ca vei ajunge la un moment dat in care nu o sa mai slabesti cu aceasta dieta, si va trebui sa mai reduci din calorii. in cazul in care deja consumi prea putine nu vei mai avea de unde sa scazi. stiu ce spun, exact in aceasta situatie ma aflu eu acum, cand nu stiu ce sa fac pentru a mai slabi.

romana 19 ian 2010 00:36:29

re: Romana-Doresc sfaturi
 
:))Invatati-ma si pe mine cum fac sa-mi mut cursorul pe tabelul cu kilograme.fac cam 75 abdomene pe zi si mananc numai legume fierte,am incercat si cu lindaxa la sfatul endocrinologului,nu am slabit in schimb am avut dureri de ficat:))>:D<>:D<>:D<>:D<

Slabuta 19 ian 2010 00:41:27

re: Romana-Doresc sfaturi
 
Citat:

Anterior postat de romana (Post 66936)
:))Invatati-ma si pe mine cum fac sa-mi mut cursorul pe tabelul cu kilograme.fac cam 75 abdomene pe zi si mananc numai legume fierte,am incercat si cu lindaxa la sfatul endocrinologului,nu am slabit in schimb am avut dureri de ficat:))>:D<>:D<>:D<>:D<


Buna :)
Faci clic pe ticker si el te va duce la pagina profilului tau, acolo faci clic pe butonul despre mine si editeaza tot ce vrei tu :)

Slabuta 19 ian 2010 00:42:35

re: Romana-Doresc sfaturi
 
Citat:

Anterior postat de romana (Post 66936)
:))Invatati-ma si pe mine cum fac sa-mi mut cursorul pe tabelul cu kilograme.fac cam 75 abdomene pe zi si mananc numai legume fierte,am incercat si cu lindaxa la sfatul endocrinologului,nu am slabit in schimb am avut dureri de ficat:))>:D<>:D<>:D<>:D<


Romana, ai incercat sa iti faci un meniu pe http://calorii.slabute.ro/ ca sa vedem cam ce papi tu intr-o zi, cate calorii sunt, etc.?

romana 19 ian 2010 09:42:55

re: Romana-Doresc sfaturi
 
Ce am scris in meniu pentru data de 19 mananc in fiecare zi.nu am voie altceva.nu pot prajit sau cu ulei,otet.ulei doar cel la prima presa care nu imi place si faina neagra.nu stiam ca painea de secara ingrasa mai tare ca si cea alba.eu am trecut paine vel pitar dar consum franzela vel pitar nustiu daca e diferenta.si fac abdomene 75 in 3 serii.cand se mai incalzeste vreau sa fug seara.va multumesc inca odata pentru ca existati si pentru mesaje.asa ma motivez si eu daca stiu ca cineva ma supravegheaza.va tin pumni la toate care treceti prin aceasta incercare>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

romana 19 ian 2010 12:01:45

re: Romana-Doresc sfaturi
 
Am uitat sa spun ca mai mananc cateodata, dar rar poate 1 data la 2 sapt 2 oua,am voie lactate doar 40 % numai ca eu nu sunt prietena cu ele.legumele care le-am cris in dieta le fierb si 2-3 zile nu am treaba,imi iasa o supa in care pun vegeta, leustean sau tarhon,deci de infometat nu ma infometez pentru ca mananc cand doresc,iaurtul tot asa nu il mananc zilnic.Legumele le pun cate o bucata din fiecare deci ma gandesc ca bine am pus 100 gr pentru fiecare:D:-*>:D

romana 05 feb 2010 19:18:30

re: Romana-Doresc sfaturi
 
Azi am 1 luna de cand am inceput ,de la 105 care le aveam pe 5 ian am ajuns in 5 februarie la 97,1 deci aproape 8 kg.la mai multe:)):)):)):)):)):)):))

romana 06 mar 2010 21:04:27

re: Romana-Doresc sfaturi
 
in 5 feb la 2 luni de la inceperea curei am reusit sa dau jos 13 kg,din 5 ian pana in 5 feb 5 kg

Adella 12 apr 2010 10:28:06

Re: Romana-Doresc sfaturi
 
Citat:

Anterior postat de romana (Post 109507)
in 5 feb la 2 luni de la inceperea curei am reusit sa dau jos 13 kg,din 5 ian pana in 5 feb 5 kg

Buna ..felicitarile mele pentru kg pierdute:)>:D<>:D<>:D<
Ce mai faci?Cum mai merge dieta?:-*>:D<

ras_cristalin 07 mai 2010 20:09:14

Re: Romana-Doresc sfaturi
 
Wow, ce frumos ai slabit :)
Ce ai mai reusit in ultima vreme?
Mai treci pe aici macar sa schimbi tickerul ;;) sper ca esti bine :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:55:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO