forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   "Slabute" la 40 de ani (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/slabute-40-ani-1043.html)

rodica2010 09 sep 2010 12:13:25

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 321251)
intra in albumul meu ,am putine poze ,dar e ceva .Azi mi-am luat un aparat de fotografiat si sper sa fac mai multe poze acum.

Pai nu-i decat minunea aia de pisicuta!Ai in alta parte?Cum pot sa ajung la ele?

crissa08 09 sep 2010 14:28:41

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 321262)
Nu trebuie musai sa fie scumpe ci doar pe corpul tau.Nici eu nu ma arunc la toale scumpe ca sper sa le arunc repede.:)) Te admir f. tare pt. ceea ce ai realizat.Daca-as reusi si eu performanta ta ar fi ceva.Fac si eu cu tine cum fac alte fete cu mine!:))Oricum,voi sunteti cele mai bune prietene ale mele si in fiecare zi abia astept sa mai palavragim impreuna.;)>:D<

Nu scumpe, ca am salariul redus!!!
Maine o sa-mi caut ceva, daca ploua, ca daca va fi timp frumos voi pleca pana la tara.
La sfarsitul lunii ajung si in Bucuresti.
Imi trebuie macar iinca o pereche de pantaloni, niste bluze, vreun pulovar (la astea nici nu m-am uitat, dar exclus sa le mai port pe cele de anul trecut!)
Nu te mai smiorcai, ca si tu ai slabit!
Pupici

crissa08 09 sep 2010 14:31:23

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de damo (Post 320986)
Pai daca nu sesizezi inseamna ca nu-i simti, si asta e important:).
Eu nu prea pot sa port haine foarte sexi:(, mai mult din vauza serviciului:(.
Asa ca grasa sau slaba ma imbrac tot in negru, gri, bej:(...dar sincer, nici nu prea sint tipul. Eu nu pot, dara daca mi-ar fi permis as veni la servici numai in blugi. Lasa, recuperz in timpul liber ;)
Saptamina asta imi pun mari sperante in Mr.C, de'abia astept sa vina duminica.
Pupici si-o zi buna:-*

Mie nu-mi plac hainele inchise la culoare, acum am zis sa tin 6 sapt doliu dupa cumnata mea, eu de felul meu port colorat si ..sport!
Asa, imblanzeste-l de tot pe Mr. C...fi cuminte, mai ai 3 zile!
Pupici

damo 09 sep 2010 16:10:31

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 321264)
pacat ca nu te poti imbraca cum vrei dar poti fi sexi si in haine mai serioase ,;),important e sa reusesti sa ajungi la greutatea dorita.

:) da, in fond cred ca ai dreptate, si a fi sexy tine tot de atitudine...iar daca sintem niste sexy slabe e si mai bine;)
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 321523)
Mie nu-mi plac hainele inchise la culoare, acum am zis sa tin 6 sapt doliu dupa cumnata mea, eu de felul meu port colorat si ..sport!
Asa, imblanzeste-l de tot pe Mr. C...fi cuminte, mai ai 3 zile!
Pupici

Uite ca iar mi-am adus aminte de cumnata ta. Scuza-ma ca ma bag si eu, mi se pare c-ai spus ca era foarte tinara. A fost bolnava, accident:(? Pare incredibil sa te duci la virsta asta:(...
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 321251)
intra in albumul meu ,am putine poze ,dar e ceva .Azi mi-am luat un aparat de fotografiat si sper sa fac mai multe poze acum.

Si eu am incercat sa-ti vad pozele, dar n-am reusit. Trebuie cumva sa fim prietene, adica sa am autorizatie ca sa-ti vad pozele? Chiar nu stiu cum functioneaza:-/

damo 09 sep 2010 16:11:34

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 321262)
Oricum,voi sunteti cele mai bune prietene ale mele si in fiecare zi abia astept sa mai palavragim impreuna.;)>:D<

Ce frumos:x...iti multumim:-*

rodica2010 09 sep 2010 16:35:46

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 321517)
Nu scumpe, ca am salariul redus!!!
Maine o sa-mi caut ceva, daca ploua, ca daca va fi timp frumos voi pleca pana la tara.
La sfarsitul lunii ajung si in Bucuresti.
Imi trebuie macar iinca o pereche de pantaloni, niste bluze, vreun pulovar (la astea nici nu m-am uitat, dar exclus sa le mai port pe cele de anul trecut!)
Nu te mai smiorcai, ca si tu ai slabit!
Pupici

Pe la voi nu sunt magazinele cu 12 ron.orice produs? Eu mi-am luat de acolo o minunatie de pulovar si o fusta.;) Cand am fost in Valcea mi-am luat o pereche de blugi f.misto cu 25ron.si am primit de la fata mea un sacou englezesc.;) Maine seara plec iar in Valcea si nu stiu daca voi mai avea timp sa mai intru pe forum.:(Sper sa va gasesc mai slabute macar cu un kg.:-*>:D<

crissa08 10 sep 2010 10:32:26

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 321681)
Pe la voi nu sunt magazinele cu 12 ron.orice produs? Eu mi-am luat de acolo o minunatie de pulovar si o fusta.;) Cand am fost in Valcea mi-am luat o pereche de blugi f.misto cu 25ron.si am primit de la fata mea un sacou englezesc.;) Maine seara plec iar in Valcea si nu stiu daca voi mai avea timp sa mai intru pe forum.:(Sper sa va gasesc mai slabute macar cu un kg.:-*>:D<

Buna ziua! Dimineata a trecut deja!
Sunt si pe aici niste magazine la 15 lei, le stiu si pe cele din Buc.
Azi ploua, asa ca ramane pe luni sa umblu prin magazine.
O sa plec si eu din oras si o sa am abatere din motive de struguri...
Cred ca duminica dupa amiaza mai intru pe forum.
Drum bun si tie!
Cand te mai plimbi asa prin tara, sa vi si la Tg-Jiu:))

crissa08 10 sep 2010 10:38:25

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Hello Damo!
Cumnata mea avea un tratament pt un rinichi, care din cate am inteles a cedat, apoi a intrat in coma, si-a revenit, parea ca va fi ok si a facut stop cardio-respirator. Suna cam aiurea pt 24 de ani...Ne-a surprins pe toti. No comment...
Scriam mai sus ca vad ca sunt pe mentinere sapt. asta, o las asa, pt ca plec la tara dupa amiaza si am strugurii-preferatii mei la indemana. Sunt naturali si au proprietati destule, nu prea sunt recomandati in dieta mea...pe faza de slabire.
Cam ploua, dar eu am treaba sub un acoperis, m-a apucat vrednicia sa fac niste zacusca si niste magiun fara zahar. Nu avea rost sa ma chinui la bloc, la aragaz. Si la tara am aragaz, apa in casa, etc, chiar daca e doar o casa batraneasca si in varful dealului!
Succes duminica cu MR.C.:))
:-*

crissa08 10 sep 2010 10:39:41

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Alynutzule ce mai faci? Sti ca tu ai fost prima persoana cu care am ,,vorbit" pe forum?
Pupici

damo 10 sep 2010 12:21:08

Re: "Slabute" la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 321681)
Maine seara plec iar in Valcea si nu stiu daca voi mai avea timp sa mai intru pe forum.:(Sper sa va gasesc mai slabute macar cu un kg.:-*>:D<

Drum bun si distractie placuta:)! Si asa sa fie, duminica sa ne "auzim" cu un kg mai putin;;)!
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 322587)
Hello Damo!
Cumnata mea avea un tratament pt un rinichi, care din cate am inteles a cedat, apoi a intrat in coma, si-a revenit, parea ca va fi ok si a facut stop cardio-respirator. Suna cam aiurea pt 24 de ani...Ne-a surprins pe toti. No comment...
Scriam mai sus ca vad ca sunt pe mentinere sapt. asta, o las asa, pt ca plec la tara dupa amiaza si am strugurii-preferatii mei la indemana. Sunt naturali si au proprietati destule, nu prea sunt recomandati in dieta mea...pe faza de slabire.
Cam ploua, dar eu am treaba sub un acoperis, m-a apucat vrednicia sa fac niste zacusca si niste magiun fara zahar. Nu avea rost sa ma chinui la bloc, la aragaz. Si la tara am aragaz, apa in casa, etc, chiar daca e doar o casa batraneasca si in varful dealului!
Succes duminica cu MR.C.:))
:-*

Crissa, pare incredibil la 24 ani..imi pare sincer rau:(!. Ne ridicam si mergem inainte:-*!
Stii ce-mi plac mie casele batrinesti, cum erau odata! Iar de struguri sa nu-ti para rau. Acum e sezonul lor, deci asta e perioada buna sa-i mincam. Eu sint putin fixata cu fructele in perioada lor, adica in iunie/iulie maninc cirese, iulie/august caise si piersici, sept/oct struguri, iarna banane si portocale, etc. Si eu maninc mult struguri saptaminile astea, e adevarat ca ingrasa, dar au atit de multe alte efecte benefice ca merita "eforul";). Sa vedem duminica cum Mr.C apreciaza acest "efort":D! pupici la toate :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:11:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO