forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Tina's diary (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/tinas-diary-3937.html)

happygirldiana 31 mai 2011 14:18:17

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 674147)

Nu stiu cum e turbo fire, il iau si pe ala... am deja 15 DVDuri cu sport, mi-l organizez si il pun acolo ca sa nu il pierd:))) ...am in plan ca de la anul universitar urmator sa vin deja mai slaba, incat sa fac acasa nu doar Insanity, ci sa combin in functie de...chef
:D

eu zic ca e superb!:D;;)iti da o stare de bine si oricat ai fi de obosita,cand auzi muzica aia antrenanta si pe Chalean cum canta si cum spune you're not tired,no,you're not,continui miscarile cantand:))mie una asa mi se intampla:))mi se pare alert,antrenant TF,nu prea ai timp sa iti tragi sufletul intre 2 miscari:D

Tina 31 mai 2011 14:18:25

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 674153)
Felicitari si spor....u`re lucky...Pe mine nu ma lasa inimioara, la propriu.:(

Si totusi esti de adimirat ca nu te ascunzi dupa o scuza ca asta... stiu oameni care nu fac sport din cele mai mai de...cacao scuze posibile, gen 'ma doare degetul nush care":-o. Oricum, sunt sigura ca inimioara ta e "mangaiata" de ex fizice, insa medicul iti va spune nivelul optim pt ea, asa ca nu te descuraja
>:D<

Tina 31 mai 2011 14:22:54

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 674161)

eu zic ca e superb!:D;;)iti da o stare de bine si oricat ai fi de obosita,cand auzi muzica aia antrenanta si pe Chalean cum canta si cum spune you're not tired,no,you're not,continui miscarile cantand:))mie una asa mi se intampla:))mi se pare alert,antrenant TF,nu prea ai timp sa iti tragi sufletul intre 2 miscari:D


Deci asta e sportul cu tipa aia...
b-), oricum deja sunt mult prea curioasa:)), si fiind sesiune ma apuca sportul oricand>:).... odata am inceput sa dansez la 12 noaptea:-s...doar o jumate de ora:D

riky 31 mai 2011 14:27:05

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 674162)
Si totusi esti de adimirat ca nu te ascunzi dupa o scuza ca asta... stiu oameni care nu fac sport din cele mai mai de...cacao scuze posibile, gen 'ma doare degetul nush care":-o. Oricum, sunt sigura ca inimioara ta e "mangaiata" de ex fizice, insa medicul iti va spune nivelul optim pt ea, asa ca nu te descuraja >:D<

:">..Saru`mana...incerc, ma zbat, renunt apoi o iau de la capat....Dar la vara o sa ma echilibrez, cand scap de stresul asta cu examene si medicina pe paine, si nopti nedormite....bla bla...eU ZIC CA ORICE E BINEVENIT , MISCARE SA FIE.... nu astept rezultate miraculoase, dar macar un kg doua si 1-2 cm in minus s-or vedea pana pe 10 iulie

happygirldiana 31 mai 2011 14:28:10

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 674166)

Deci asta e sportul cu tipa aia...
b-), oricum deja sunt mult prea curioasa:)), si fiind sesiune ma apuca sportul oricand>:).... odata am inceput sa dansez la 12 noaptea:-s...doar o jumate de ora:D

dap,asta e:))mi te si imaginez dansand noaptea:D
da un search pe youtube,vezi cum e turbo fire:)eu il am de foarte mult timp in pc dar....nu indrazneam sa il fac,mi se parea greu,am incercat o singura data 10 min,a scos untul din mine si am zis ca nu il mai fac pentru ca sunt jalnica:)))nu rezistam,nu ma sincronizam,ce sa mai,eram total pe langa:))si saptamana trecuta am studia bine filmuletul si incercam sa imi imaginez cum as face miscarile si m-am incumetat sa incerc.nu regret!ma simt superbine cand il fac:)nu ma satur de el,cred ca e pe cale sa devina o obsesie:)):>

happygirldiana 31 mai 2011 14:45:35

Re: Tina's diary
 
Eu am plecat,ne auzim si mai tarziu!pup>:D<

Tina 31 mai 2011 14:53:14

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 674187)
Eu am plecat,ne auzim si mai tarziu!pup>:D<


Pa pa!
>:D< Ma duc la invatat ca am avut o pauzaaaa

Tina 31 mai 2011 14:57:43

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 674171)
:">..Saru`mana...incerc, ma zbat, renunt apoi o iau de la capat....Dar la vara o sa ma echilibrez, cand scap de stresul asta cu examene si medicina pe paine, si nopti nedormite....bla bla...eU ZIC CA ORICE E BINEVENIT , MISCARE SA FIE.... nu astept rezultate miraculoase, dar macar un kg doua si 1-2 cm in minus s-or vedea pana pe 10 iulie

Riki, sigur or sa fie rezultate, ai putin de slabit, dar asta e mai greut, nu imposibil, uita-te la mine de cand ma lalai cu kg si sunt convinsa: dieta e baza, apoi restul

anqutz 31 mai 2011 15:17:47

Re: Tina's diary
 
Ca tot vb de puilates, ar trebui sa faceti cunsotinta cu antrenaorea la care merg acum la pilates. E al >:) de greu antrenamentul. E numai de tonifiere, fara cardio, si mi se pare cel mai dureros dintre toate.

Tina 31 mai 2011 15:35:03

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 674222)
Ca tot vb de puilates, ar trebui sa faceti cunsotinta cu antrenaorea la care merg acum la pilates. E al >:) de greu antrenamentul. E numai de tonifiere, fara cardio, si mi se pare cel mai dureros dintre toate.


Pai oricum si daca il fac acasa pe ala de pe dvd tot sunt constienta ca e greu, daca exexcuti corect, dar chiar nu ma atrage..:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:24:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO