forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/vreau-fac-parte-grup-jurnal-georgeta-3670.html)

Sibel H 29 apr 2010 13:48:33

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
.:)...Salut!scumpa...uitate sus cum ai intrat pe forum pe banda rosie..scrie jos in stanga cu galben Preferinte..apasa ,pe el...si intri la profilul ,tau..in stnga la preferinte ai o lista..care incepe ...cu ..profilul tau,EDITEAZATI DATELE ..apasa pe acesta care l-am scris cu majuscule si ai intrat la Editeazati datele..acolo completezi fiecare rubrica cu toate datele tale personale...pana jos..alegeti papusa ,cirecica...ce stiu eu ce iti place...si apoi apesi la final cand ai terminat toate campurile de completat...apesi Salveaza editarea ...sper ca am fost cat de cat explicita..daca nu poti sa ma mai intrebi..sant acum pe Forum...:x...:-*

Sibel H 30 apr 2010 09:06:27

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
...:) ...Buna dimineata!...sa ,ai o zi minunata....:x

silivasan georgeta 30 apr 2010 09:23:47

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
buna fetelor m-am trezit de dimineata si am spus ca nu mai deschid calculatoru,dar dupa cum vedeti m-ia fost dor de voi.nu pot sta mult intre voi ca copilu tot pe mine sta de nu pot face nimic.voi cum va descurcati?acum trebuie sa plecam taitai ca altfel nu dormim bine de amiaz.va pup si o sa revin.

ianna 30 apr 2010 12:54:36

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de silivasan georgeta (Post 171139)
buna fetelor m-am trezit de dimineata si am spus ca nu mai deschid calculatoru,dar dupa cum vedeti m-ia fost dor de voi.nu pot sta mult intre voi ca copilu tot pe mine sta de nu pot face nimic.voi cum va descurcati?acum trebuie sa plecam taitai ca altfel nu dormim bine de amiaz.va pup si o sa revin.



Buna Georgeta>:D<

si mie mi-era dor de tine, si vroiam sa stiu cum o duci cu dieta:Dtot astept sa-ti vad meniul. Probabil cand te lasa piticania ta ai sa ai timp sa ne detaliezi ce si cat ai papat.

pupici:-*

ianna 30 apr 2010 13:31:07

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
ti-a aparut tickerul deci numai 5 kg mai vrei sa slabesti?

de ce nu pui accent mai mult pe sport atunci? daca tot nu mai alaptezi...si asa te si modelezi frumos cu sportul;)

ianna 30 apr 2010 13:56:39

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
scumpa poti sa raspunzi la tine in jurnal, nu tre sa imi scrii mereu la profilul meu. eu oricum urmaresc cand mi se raspunde la mesaje:)

deci si eu sunt singurica cu piticu...nu are cine sa stea cu el in afara de mine:)) ...n-am aici nici bunici, nici pe mama si nici socrii:((...deci eu si doar eu. Insa eu l-am invatzat pe Edy sa se joace si singur...i-am luat ceva masinute mai mari...si le tot izbeste si se joaca cu el... :))asa imi permit sa mai stau si eu pe forum cand nu doarme;)

silivasan georgeta 30 apr 2010 14:06:26

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
cat timp are copilul tau?cand a fost de cateva luni a stat si copilul meu dar acum as vrea eu.i-am luat si calculator de juc dar ii trbuie al meu ii mai interesant.

ianna 30 apr 2010 14:16:10

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de silivasan georgeta (Post 171355)
cat timp are copilul tau?cand a fost de cateva luni a stat si copilul meu dar acum as vrea eu.i-am luat si calculator de juc dar ii trbuie al meu ii mai interesant.

pai e nascut in februarie 24 anul trecut ..deci un an si aproape 3 luni, nu?:))

calculatorul e interesant si ptr el dar am noroc ca la laptop nu ajunge ...doar la pc-ul lui taica`su:))...dar il tin inchis cand nu e acasa si nu mai e asa interesant. O perioada i-am dat o tastatura veche de pc si butona la ea foarte fericit:)) Acum am golit sertarele unde poate ajunge el sa le deschida si le-am umplut cu tot felul de jucarii si e foarte fericit ca-l las sa cotrobaie:D

maryg 30 apr 2010 14:37:32

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Buna Georgeta ! Bine te-am gasit in casutza ![*floare-tie*]
Iti doresc succes :) !

Daca am inteles eu bine,ai slabit...si de o perioada esti la stagnare ? De te-ai hotarat sa reincepi numaratoarea inversa ?>:D<

silivasan georgeta 30 apr 2010 19:29:26

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
iaana putem tine ziua de natere la copiii impreuna:).ii buna ideea cu sertarele ca si al meu are mania lor.iar eu momentan stau cu socrii,intr-una din camere iar lucrurile,(birou)il tin in garaj pana ne mutam la casa noatra.(sper ca repede),iar leptopu in brate .asta e.


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:08:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO