forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/vreau-fac-parte-grup-jurnal-georgeta-3670.html)

silivasan georgeta 28 apr 2010 19:41:22

Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
VA SALUT PE TOATE ,sunt o mamica a unui baitel minunat cum sunt toti copiii,si vreau sa ma alatur voua ,care am auzit de la slabuta c asunteti nemaipomenit de simpatice,si ma-ti putea ajuta si pe mine sa mai slabesc cateva kg.ce spuneti ma ajutati?va pup pe toate inru mai tarziu pe forum ca trebuie sa ne pregatim baita ,lapticu si sa spunem ingr-ingeras.va pup si o sa revin.:-*

Sibel H 28 apr 2010 20:18:10

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
:)...Salut!Bine ai venit! printre noi..sa-ti, traiasca micutul...intra pe forum la diete si citeste programul dietelor si vezi care dintre ele ti s-ar potrivi...s-au pentru care ai opta...completazati tickerul cu greutatea ta si spre ce greutate tinzi...Slabuta si toate fetele de pe forum te vor sustine in lupta ta impotriva kg.care te supara...si eu iti voi fi alaturi...>:D<

ianna 28 apr 2010 20:28:41

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de silivasan georgeta (Post 169082)
VA SALUT PE TOATE ,sunt o mamica a unui baitel minunat cum sunt toti copiii,si vreau sa ma alatur voua ,care am auzit de la slabuta c asunteti nemaipomenit de simpatice,si ma-ti putea ajuta si pe mine sa mai slabesc cateva kg.ce spuneti ma ajutati?va pup pe toate inru mai tarziu pe forum ca trebuie sa ne pregatim baita ,lapticu si sa spunem ingr-ingeras.va pup si o sa revin.:-*

Nu stiu daca am dat peste tine pe forum asa ca am sa iti urez aici in casutza ta BINE AI VENIT IN CLUBUL MAMICILOR>:D<

inainte sa ma arunc in sfaturi vreau sa stiu daca inca mai alaptezi si cate kg ai vrea sa dai jos. Apropo seteaza tickerul din profil cum trebuie ca sa se afiseze si la tine:D

te mai astept pe la noi si la tine in jurnal ;;)

silivasan georgeta 28 apr 2010 20:49:26

Am fost plinuta tot timpu
 
am revenit.am pus puiu la somn acum pot scrie linistita.vroiam sa spun ca am avut o viata tare aiurea din cauza ca am grasuta din adolescenta.de pe la 14-15 ani mananc dor cu portia,mai fac excepti de sarbatori.pe timpul sarcini cu foarte mare reusita am pus 25 kg.am fost disperata cand am ajuns acasa din spital cu 78kg.(avand 85 graiduta)NU am reusit in primul an sa dau jos decat 4-5 kg.dar acum m am reusit sa ajung la 60 kg si sunt tare mandra dar as mai vrea sa dau 5 kg sa am kg norm.sper ca ma veti sustine si incuraja ca sincer asa as vrea sa pot manca normal 2-3 fel de macare la o masa.dar nu vreau sa ajung cat GHITA.:((CA AS FI TARE SUPARATA.

jolye79 28 apr 2010 21:00:15

Re: Am fost plinuta tot timpu
 
Bine ai venit printre noi! Cat are bebe? Presupun ca nu mai alaptezi daca i-ai "pregatit" lapticul. Completeaza-ti tickerul, povesteste-ne cum ai ajuns la 60 kg si ce planuri ai in continuare. Multa bafta!

silivasan georgeta 28 apr 2010 21:52:51

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
jolye,nu pot spune ca am tinut o dieta doar am renuntat la paine de tot,nici macar o felie nu am gustat.in rest orce mancare gatita dar porti mici de vezi fundu la farfurie.,si fara mancat seara inainte de somn.asta a fost dieta mea de cand ii lumea asa am slabit si in adolescenta 15 kg din septembrie pana in sf lui oct.dar acum nu mai e asa usor.dar a mers.am mai mancat iar am facut pauza si tot asa.am avut nevoie de voi cred sa am din nou ambitie.pe mine painea ma ingrasa tare am incercat si cate o felie doua dar nu merge se depune repede.pupici

ianna 29 apr 2010 04:07:40

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de silivasan georgeta (Post 169496)
jolye,nu pot spune ca am tinut o dieta doar am renuntat la paine de tot,nici macar o felie nu am gustat.in rest orce mancare gatita dar porti mici de vezi fundu la farfurie.,si fara mancat seara inainte de somn.asta a fost dieta mea de cand ii lumea asa am slabit si in adolescenta 15 kg din septembrie pana in sf lui oct.dar acum nu mai e asa usor.dar a mers.am mai mancat iar am facut pauza si tot asa.am avut nevoie de voi cred sa am din nou ambitie.pe mine painea ma ingrasa tare am incercat si cate o felie doua dar nu merge se depune repede.pupici

vezi ca ti-am raspuns la intrebare pe pagina ta de profil (apesi in dreapta sus unde e numele tau de utilizator)

cat despre mancare... crezi ca poti sa ne dai structurat un exemplu de meniu de-al tau? Ce ai papat la mj...pranza si cina cu gustarile de rigoare;) Ca sa ne facem o idee mai clara de "mancare gatita".

elenutza20 29 apr 2010 07:16:05

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
bine te-am gasit [*129*][*117*][*1*] !!

si acum ti-cke-rul ! ti-cke-rul !! completeaza-l ca e "graitor", acolo se rezuma multe !!!

ti-a explicat Ianna mai sus!

Sibel H 29 apr 2010 08:06:59

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
...[*124*] .....Buna dimineata!sa ai parte de o ,zi minunata...cum, te mai simti? ..ce planuri ai pe azi? ...[*trandafiri*]

jolye79 29 apr 2010 09:18:44

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Buna dimineata! Vezi ca ti-a raspuns ianna in legatura cu tickerul (in cartea ta de oaspeti), daca tot nu e clar revino cu intrebarea aici si-ti povestesc pas cu pas. Ca la bebelusi! :) Intr-adevar, daca nu esti obisnuit cu calculatorul, este destul de complicat. Pupici!


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:30:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO