forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/vreau-mai-aproape-slabute-jurnal-dumitritsa-4063.html)

dumitritsa91 06 iun 2010 11:20:57

Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa
 
buna fetelor:*
pt inceput vreau sa spun ca am evitat sa scriu un jurnal dar vad ca trebuie...
sunt o persoana cu multa ambitie dar cred ca trebuie sa-mi aminteasca cineva ca mi-am propus ceva:))
nu e neaparat o problema slabitul ci m-e-n-t-i-n-e-r-e-a...trebuie sa-mi gravez pe creier asta:))

inchei cu umorul meu negru...ideea e ca am slabit frumos cu SB 3,5 kg cu sb si am pus deja 2 inapoi:(
nu prea m-am tinut de sport...si am cam mancat de toate dupa:(

deocamdata as vrea f mult ceva care da rezultate rapide.stiu ca nu e o idee buna dar am un motiv "nobil"
si anume:iubitul meu pleaca in america peste 20 de zile...as vrea sa ma tine minte frumoasa(nu va explic de ce...sunteti fete;):">

asa ca pls ajutati-ma cu idei,sfaturi...orice:*:*>:D<

mvthebest 06 iun 2010 11:26:54

Re: vreau sa fiu mai aproape de slabute:)
 
Citat:

Anterior postat de dumitritsa91 (Post 211194)
buna fetelor:*
pt inceput vreau sa spun ca am evitat sa scriu un jurnal dar vad ca trebuie...
sunt o persoana cu multa ambitie dar cred ca trebuie sa-mi aminteasca cineva ca mi-am propus ceva:))
nu e neaparat o problema slabitul ci m-e-n-t-i-n-e-r-e-a...trebuie sa-mi gravez pe creier asta:))

inchei cu umorul meu negru...ideea e ca am slabit frumos cu SB 3,5 kg cu sb si am pus deja 2 inapoi:(
nu prea m-am tinut de sport...si am cam mancat de toate dupa:(

deocamdata as vrea f mult ceva care da rezultate rapide.stiu ca nu e o idee buna dar am un motiv "nobil"
si anume:iubitul meu pleaca in america peste 20 de zile...as vrea sa ma tine minte frumoasa(nu va explic de ce...sunteti fete;):">

asa ca pls ajutati-ma cu idei,sfaturi...orice:*:*>:D<

>:D<>:D<>:D<Bine ai venit
Felicitari pentru kg date jos...
Continua cu faza2 de la Sb si baga treptat alimentele si atunci nu te ve-i mai ingrasa...>:D<

codynutza 06 iun 2010 11:35:54

Re: vreau sa fiu mai aproape de slabute:)
 
Citat:

Anterior postat de dumitritsa91 (Post 211194)
buna fetelor:*
pt inceput vreau sa spun ca am evitat sa scriu un jurnal dar vad ca trebuie...
sunt o persoana cu multa ambitie dar cred ca trebuie sa-mi aminteasca cineva ca mi-am propus ceva:))
nu e neaparat o problema slabitul ci m-e-n-t-i-n-e-r-e-a...trebuie sa-mi gravez pe creier asta:))

inchei cu umorul meu negru...ideea e ca am slabit frumos cu SB 3,5 kg cu sb si am pus deja 2 inapoi:(
nu prea m-am tinut de sport...si am cam mancat de toate dupa:(

deocamdata as vrea f mult ceva care da rezultate rapide.stiu ca nu e o idee buna dar am un motiv "nobil"
si anume:iubitul meu pleaca in america peste 20 de zile...as vrea sa ma tine minte frumoasa(nu va explic de ce...sunteti fete;):">

asa ca pls ajutati-ma cu idei,sfaturi...orice:*:*>:D<

pentru inceput vreau sa-ti zic ca sigur te va tine minte frumoasa:-* ideea cu slabitul rapid e ca sunt sanse mari sa pui inapoi mai mult si nu stiu daca merita riscul.
cu toate acestea mai sunt 20 de zile asa cum ai zis si tu, si cred ca poti slabi vre 2 kg pana atunci. incearca sa faci sport, fiindca o sa te ajute foarte mult. eu iti recomand cardio sau aerobic.
ca si dieta rapida la mine a mers disociata. poate o poti incerca, dar trebuie sa fii foarte atenta la ce mananci dupa ca sa nu fie in van efortul:-*:-*
daca mai ai nevoie de sfaturi sunt aici;)

LicuriciColorat 06 iun 2010 11:43:18

Re: vreau sa fiu mai aproape de slabute:)
 
buna si bine ai venit
papa multe legume,lactate slabe si pui/peste la gratar
nu mai papa de toate
pune treptat in fiecare zi,un fruct,continua cum a zis Mira faza 2 de la SB,
si foarte important fa sport:)

dumitritsa91 06 iun 2010 16:44:08

:)
 
multumesc mult pt sfaturi:*
de maine sunt mai atenta la ce mananc...sb faza 2:D

Stefii58 06 iun 2010 16:54:42

Re: :)
 
Bafta cu dieta!
Si ai grija cu sportul.Trebuie sa faci si sport pentru a slabi/te mentine. :D

dumitritsa91 06 iun 2010 17:11:06

Re: :)
 
da:)
azi fac azi pillates;)pe la 7 asa.tu ce sport faci?

Allyah 06 iun 2010 18:53:19

Re: Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa
 
Salut. Vad ca avem cam aceleasi probleme :))
De maine ma apuc si eu d dieta si sport :>. Cam in 3 sapt vreau si eu sa slabesc cateva kg. Pe langa sb, la ce sport te'ai gandit? :D

Slabuta 07 iun 2010 20:26:33

Re: Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa
 
Citat:

Anterior postat de dumitritsa91 (Post 211194)
buna fetelor:*
pt inceput vreau sa spun ca am evitat sa scriu un jurnal dar vad ca trebuie...
sunt o persoana cu multa ambitie dar cred ca trebuie sa-mi aminteasca cineva ca mi-am propus ceva:))
nu e neaparat o problema slabitul ci m-e-n-t-i-n-e-r-e-a...trebuie sa-mi gravez pe creier asta:))

inchei cu umorul meu negru...ideea e ca am slabit frumos cu SB 3,5 kg cu sb si am pus deja 2 inapoi:(
nu prea m-am tinut de sport...si am cam mancat de toate dupa:(

deocamdata as vrea f mult ceva care da rezultate rapide.stiu ca nu e o idee buna dar am un motiv "nobil"
si anume:iubitul meu pleaca in america peste 20 de zile...as vrea sa ma tine minte frumoasa(nu va explic de ce...sunteti fete;):">

asa ca pls ajutati-ma cu idei,sfaturi...orice:*:*>:D<

Buna Dumitritsa :)

Ai tinut doar faza I SB?
Trebuia sa urmeze faza II si apoi III, asa se face, pentru ca daca revii la alimentatia de dinainte, te ingrasi, din pacate :(

Acum ce dieta vrei sa urmezi? :)
Sportul este obligatoriu :)

dumitritsa91 07 iun 2010 20:34:01

Re: Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa
 
Citat:

Anterior postat de Allyah (Post 211565)
Salut. Vad ca avem cam aceleasi probleme :))
De maine ma apuc si eu d dieta si sport :>. Cam in 3 sapt vreau si eu sa slabesc cateva kg. Pe langa sb, la ce sport te'ai gandit? :D

pai m-am gandit la zumba e super distractiv.
azi insa nu cred ca fac ceva...am mers pe jos pana la meditatii (30 de min)apoi m-am plimbat cu iubitul meu prin parc vreo 2h...e suficient
si am mancat cam putin :md:ceai cu paine integrala si miere...sa zicem pranz(pe la 6 seara) aune...mai putin de 100 de g
si pe la 8 am gustat gemul facut de mama si am mancat 15 cirese

acum vreau sa invat putin(sunt a 12a)


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:44:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO