forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Grupul -5 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/grupul-5-kg-307.html)

kikinutsza1995 15 iun 2010 23:10:33

Re: Grupul -5 kg
 
Fetelor a venit vara!pofta de mancare nu mai este asa mare de maine o sa renunt la paine dulciuri si mancare dupa ora 19 Aproape in ficare seara joc badminton cu fetele si sper sa dea rezultate.am 1.60 si vreo 53-54 nu stiu:-?? ca mi s-a stricat cantarul:)) in fine sper sa dea rezultate

andra_aly 15 iun 2010 23:13:14

Re: Grupul -5 kg
 
Citat:

Anterior postat de kiki1995 (Post 220809)
Fetelor a venit vara!pofta de mancare nu mai este asa mare de maine o sa renunt la paine dulciuri si mancare dupa ora 19 Aproape in ficare seara joc badminton cu fetele si sper sa dea rezultate.am 1.60 si vreo 53-54 nu stiu:-?? ca mi s-a stricat cantarul:)) in fine sper sa dea rezultate

Buna kiki. esti inca tinerica, deci trebuie sa ai grija ce papi. sa fie de ajuns astfel incat sa ai energie:D bravo pentru sport. ala e bun:) dar cu dieta ai mare girja sa nu iti dai peste cap de pe acum metabolismul:-s
ai grija de tine>:D<

cristina22008 16 iun 2010 19:37:28

Re: Grupul -5 kg
 
Si eu as mai avea de dat jos 5 kg. Ma alatur si eu voua ca tare greu imi este sa le dau jos, poate ma puteti ajuta cumva.

raicuraluca 18 iun 2010 16:55:12

Re: Grupul -5 kg
 
pff...voi va faceti probleme de pe la 13-14 ani:|, cand e cel mai usor de dat jos? Eu la varsta voastra , iubeam sportul ca pe ochii din cap. Nu rezistam o zis fara volei (practicam la echipa scolii,si apoi la un club sportiv). Mancam tot ce prindeam, si nu stiam ce sunt alea kg in plus. De cand cu invatatul mai intens , si renuntatul la sport (nu de tot), altele imi sunt problemele ;)). Ce n`as da sa intorc un pic timpul :-<
Deci , in concluzie va sugerez sa faceti sport. Cat mai mult. Aveti si timp si energia necesara!

raicuraluca 18 iun 2010 16:56:08

Re: Grupul -5 kg
 
Apropo , intru si eu in clubul -5. :| Macar atat de-as slabi si voi fi multumita ;))

tynna 19 iun 2010 12:11:35

Re: Grupul -5 kg
 
Buna fetele! :)
Ma alatur si eu voua la - 5 kg.:d
Am slabit din ianuarie pana acum aproape 7 kilograme prin sport, dar nu mai merge acum fara dieta.:(.
Ma gandeam sa incep SB, am inteles ca e foarte buna.

sunshine 19 iun 2010 14:12:25

Re: Grupul -5 kg
 
bine ai venit tyna! asa este, sport sport, dar fara dieta nu prea se poate.
SB este o dieta buna, uite aici un grup de fete care te pot indruma Dieta South Beach

Alice 22 iun 2010 09:16:52

Re: Grupul -5 kg
 
salutare fetelor !
cum va merge, ce rezultate aveti ?
despre mine pot sa spun ca am stagnat la 58 de kg, insa nu ma intristez, pentru ca vreau sa dau jos incet, cu prudenta cele 3 kg ramase :D
in ultima luna am mancat mai putina carne decat de obicei, daca pana acum carnea era baza mancarii, acum s-au schimbat lucrurile si ma simt mult mai bine . voi ce parere aveti?

spor la slabit !:-*

melisa 22 iun 2010 22:57:33

Re: Grupul -5 kg
 
buna fetelor!
ma numesc melisa si sunt noua pe aici:D
si as dori,daca se poate,bineinteles...sa ma alatur si eu voua si sa scapam impreuna de kilogramele in plus#:-s\
va pup>:D<

andra_aly 22 iun 2010 23:25:41

Re: Grupul -5 kg
 
Citat:

Anterior postat de melisa (Post 228886)
buna fetelor!
ma numesc melisa si sunt noua pe aici:D
si as dori,daca se poate,bineinteles...sa ma alatur si eu voua si sa scapam impreuna de kilogramele in plus#:-s\
va pup>:D<

Buna melisa. bine ai venit in gasca;)
ce plande bataie ai?;;)
mult succes:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:58:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO