forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Grupul -5 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/grupul-5-kg-307.html)

luizacamy 17 apr 2010 08:45:11

Re: Grupul -5 kg
 
Continua!!! primele 2-3 saptamani sunt cele mai dificile!!! Organismul tau se adapteaza incet si sigur! Mult succes! nu renunta!

alina_neamt 18 apr 2010 07:20:46

Re: Grupul -5 kg
 
Ma alatur si eu voua...:):) Ma primiti nu??>:D<>:D< 5kg si as fi cea mai fericita!!!

felicia florentina 18 apr 2010 07:50:10

Re: Grupul -5 kg
 
Buna iubita..bine ai venit printre noi..eu tot 5 kg vreau sa slabesc..dar sunt sigura ca o sa reusim..poate.la inceput este un pik mai greu..dar o sa reusesti..eu sunt la a doua saptamana..si acum imi este muuult mai usor..succes..

UluceanuAnaMaria 18 apr 2010 13:45:07

Re: Grupul -5 kg
 
Buna fetelor >:D< Ma alatur si eu voua in lupta cu cele cateva kilograme nedorite, 5 la numar :) Va urez bafta >:D<

anqutz 18 apr 2010 16:15:35

Re: Grupul -5 kg
 
Hello! Si eu mai am cam 6 kg si vad ca merge greu. Cand ma vad pe la 52,51 uit de dieta si iar pun pe mine. :(

arriana 18 apr 2010 20:43:21

Re: Slabit 5 kg in 10 zile
 
Citat:

Anterior postat de puiuby (Post 59657)
buna slabutelor...eu de azi m am apucat de slabit...sala + dieta nicoletei luciu..wish me luck...spor la slabit

Buna.
si eu am tinut dieta nicoletei luciu,aproape 6 saptamani, si am slabit 8 kg.mie imi place compotul, si cu supa m-am obisnuit repede.as vrea sa mai tin, din nou, macar 2 saptamani.:)
Multa bafta!

lucy.lucy 19 apr 2010 17:20:41

Re: Grupul -5 kg
 
buna! as incerca si eu dieta nicoleta luciu dar eu nu prea mananc ciorba :">
si compotul trebuie baut in aceeasi zi tot? este cam mult ...apa nu mai trebuie sa bei?

luizacamy 20 apr 2010 09:21:00

Re: Grupul -5 kg
 
as vrea sa cred ca nu ti-ai propus sa slabesti 3kg intr-o luna!!!
pai poti sa incerci dieta Nicoletei Luciu dar daca te consideri pregatita s renunti la tot ca sa mananci doar legume fierte si compot de mere.... Te sfatuiesc sa o iei mai usor, este f posibil sa ai aceleasi rezultate fara a te infomete prea tare!!! Incearca sa reduci din caloriile consumate mancand fructe si legume verzi, renunta la dulciuri si garsimi!!!
dupa ce ai grija la alimentatie vreo 2-3 saptamani vei observa ca vei slabi putin 400-800 g apoi fie contuniu acesta dieta <mananci ce vrei tu> fie tii cura N Luciu <Nicoleta a facut si multa sala>.
Ciorba e doar de legume, fara sare sau alte condimente!!!
Compotul e din 5-8 mere fierte in 1.5- 2 litri de apa, fara zahar!!! ar fi bine sa bei compotul si sa mananci macar gelumele din ciorba!!! dar te asigur ca vei manca tot pentru ca te vei confrunta cu "foamea"!! Multa bafta!!!
eu am vrut sa tin dieta Nicoletei dar am obesrvat ca prin "cura de acomodare" asa cum am numit-o eu, am reusit sa slabesc 6kg in 7 sapt.
bafta!!!

Naiara 22 apr 2010 15:29:41

Re: Grupul -5 kg
 
Buna fetelor, sper sa ma primiti si pe mine ingrupul - 5 kg. Este exact ce-mi doresc , sper sa ma ambitionez si sa reusesc, cat de curand sa scap de kg in plus pe care le am . Ma bucur ca v-am gasit si sper sa ne motivam reciproc.
O zi buna !!!

Adriana2010 25 apr 2010 21:12:50

Re: Grupul -5 kg
 
fetele, am si eu o intrebare :D voi cum faceti cu meniul?..spre exemplu mi`am propus sa pap 1400 kcal pe zi pt a slabi....dar pap in jur de 1700 si consum 300 prin sport. E ok asa?...sau trebuie sa pap fix 1400, neluand in considerare arderile prin sport?


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:10:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO