forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-iii-10845.html)

Polux 03 iul 2014 10:08:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Nu mai intra nimeni?
Adina cum stai cu licenta?

Elena, evolutia ta e extraordinara! Bravo! Mai ales ca te simti bine din toate punctele de vedere!

Pup!:-*

elene94 03 iul 2014 10:46:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Multumesc! :D
Da, pentru mine deja e ceva firesc, nu ma mai gandesc asa de mult la asta...

Prapadeala 03 iul 2014 10:47:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Sunt si eu pe aici

Andreea, ai mai ajuns pe la sala? Te-ai acomodat?

ADINAadinutza 03 iul 2014 11:56:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 1356198)
Adina cum stai cu licenta?

Cu licenta.. am o stare de parca nu imi mai amintesc nimic din ce am invatat. Sper sa fie doar o impresie de-a mea si sa reusesc sa-mi concentrez toate fortele la examen. Sunt cam stresata :-s tu ce mai faci? cand te angajezi ca antrenoare de aerobic acum ca ai diploma? :D

Polux 04 iul 2014 10:26:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de ADINAadinutza (Post 1356215)
Cu licenta.. am o stare de parca nu imi mai amintesc nimic din ce am invatat. Sper sa fie doar o impresie de-a mea si sa reusesc sa-mi concentrez toate fortele la examen. Sunt cam stresata :-s tu ce mai faci? cand te angajezi ca antrenoare de aerobic acum ca ai diploma? :D

Stai linistita, iti garantez ca e doar o impresie.:D

Asa am patit eu sambata, aveam impresia ca au disparut toate informatiile. Si am luat 10.:D Bafta! O sa vezi ca o sa ai de dat de baut!

Caut ceva part time acum, 1-2 ore, dar nu am gasit ce am vrut. Oricum o sa mai fac cursuri de perfectionare in toamna, dar as vrea un pic de experienta pana atunci, sa pot aplica la sali mai mari.

Polux 07 iul 2014 11:25:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 1356212)
Sunt si eu pe aici

Andreea, ai mai ajuns pe la sala? Te-ai acomodat?

Buna Miha,

Mai mult decat atat, acum fac eforturi as ma limitez doar la o sedinta pe zi, nu 2.
Gritul ramane preferatul meu, apoi Body step, body pump, metabolic, body combat.

Tu ai terminat t25, am vazut. Bravo! Si felicitari pentru rezultate, esti o mamica uber sexy!:D

WhiteAngel 07 iul 2014 14:17:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Gata fetelee am terminat si eu cu bacul, acum vacanta, relax :x mai stau cateva zile acasa sa ma mai relaxez si apoi abonament la sala :x

Polux 08 iul 2014 09:19:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1356485)
Gata fetelee am terminat si eu cu bacul, acum vacanta, relax :x mai stau cateva zile acasa sa ma mai relaxez si apoi abonament la sala :x

Bravo, felicitari!:-*

Ieri a fost ultima zi?

Relaxeaza-te cateva zile, meriti!

WhiteAngel 08 iul 2014 13:44:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 1356540)
Bravo, felicitari!:-*

Ieri a fost ultima zi?

Relaxeaza-te cateva zile, meriti!

Vineri a fost ultima :D si duminica am aflat rezultatele
Ohhh se pare ca nu am timp sa ma relaxez .. Ne mai tot cheama pe la scoala pt diverse foi, diplome .. Trebuie sa imi pregatesc si dosarul pt sapt viitoare sa ma inscriu la facultate .. Mai am de colindat

Polux 09 iul 2014 09:32:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1356563)
Vineri a fost ultima :D si duminica am aflat rezultatele
Ohhh se pare ca nu am timp sa ma relaxez .. Ne mai tot cheama pe la scoala pt diverse foi, diplome .. Trebuie sa imi pregatesc si dosarul pt sapt viitoare sa ma inscriu la facultate .. Mai am de colindat

La ce facultate te inscrii? Bafta multa! Ai si examen sau doar pe baza de dosar?


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:05:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO