forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-iii-10845.html)

monica1111 24 ian 2012 18:09:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Fetelor de maine incep faza 2\:D/ si o sa adaug 50g portocala cu 30 de min inainte de pranz:)) E ok nu?
Mama deja mi'a umplut fructiera (se pare ca ea inca nu stie ce inseamna treptat=)))...dar nu o sa ma scap o sa mananc exact cat trebuie:D
Cu cantaritul stau cam prost....cantarul meu nu prea merge sio decat sa ma demoralizez vazand cine stie ce numar X_X mai bine astept pana dau pe la farmacie sa ma cantaresc la un cantar d'ala mai bun:D

silviadm 24 ian 2012 18:20:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de monica1111 (Post 911698)
Fetelor de maine incep faza 2\:D/ si o sa adaug 50g portocala cu 30 de min inainte de pranz:)) E ok nu?
Mama deja mi'a umplut fructiera (se pare ca ea inca nu stie ce inseamna treptat=)))...dar nu o sa ma scap o sa mananc exact cat trebuie:D
Cu cantaritul stau cam prost....cantarul meu nu prea merge sio decat sa ma demoralizez vazand cine stie ce numar X_X mai bine astept pana dau pe la farmacie sa ma cantaresc la un cantar d'ala mai bun:D

faci bn s adaugi treptat asta sg ...si eu ma apuc de sb ;;)de maine cred ca incep am vaz ca mai sunt fetele care vor s se apuce sper ca tot de maine vor...
cantarul:-/in situatia asta sunt si eu:-Jte poti lua dupa cm:Psau te uti in oglinda:Deu in mai imi cumpar cantar nou:)):))pana atunci imi voi indeplini misiunea cu dieta si minutele de sport ce mi leam propus:x;;)bafta monica

LOREDANA99 24 ian 2012 19:03:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 911703)
faci bn s adaugi treptat asta sg ...si eu ma apuc de sb ;;)de maine cred ca incep am vaz ca mai sunt fetele care vor s se apuce sper ca tot de maine vor...
cantarul:-/in situatia asta sunt si eu:-Jte poti lua dupa cm:Psau te uti in oglinda:Deu in mai imi cumpar cantar nou:)):))pana atunci imi voi indeplini misiunea cu dieta si minutele de sport ce mi leam propus:x;;)bafta monica

ne apucam de maine:D? eu mi am stabilit deja meniul:
md> alune de pamant si iaurt de baut
pranz> varza cu carne slaba
cina> probabil un ou fiert, ceai...mai adaptez:D

SOAITA ADINA 24 ian 2012 19:15:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 911670)
s incep si eu cu voi?
;;);;);;)nush cate kg am ...e scris 50 dar:-/nush nu mai am cantar de anul trecut sau anul asta:-??nush kte kg am dar sunt dispusa...ma primiti ...ca s ne motivam:-/

fetelor ma alatur si eu la slabit cu sb de maine.....ca m-am ingrasat putin si vreau sa reaiau dieta...numa ca nu prea am ambitie nu stiu ce-i cu mine:D, dar daca o tin cu voi poate poate:x

SOAITA ADINA 24 ian 2012 19:16:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
incepeti cu faza 1???

danielaslim 24 ian 2012 19:22:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 911755)
incepeti cu faza 1???

da cred ca fetele vor sa inceapa cu faza 1..intra pe forumul de la SB faza 1 ca acolo sunt multe fete care incep de maine sau tin deja:D

SOAITA ADINA 24 ian 2012 19:30:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 911758)
da cred ca fetele vor sa inceapa cu faza 1..intra pe forumul de la SB faza 1 ca acolo sunt multe fete care incep de maine sau tin deja:D

mss...vb eu maine dimi cu ele:D,

silviadm 24 ian 2012 19:30:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 911755)
incepeti cu faza 1???

da cu faza 1...mi se pare si corect...;)oke atunci de maine PE ARS CALORII;;)

silviadm 24 ian 2012 19:33:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 911742)
ne apucam de maine:D? eu mi am stabilit deja meniul:
md> alune de pamant si iaurt de baut
pranz> varza cu carne slaba
cina> probabil un ou fiert, ceai...mai adaptez:D

loredana eu consider ca ai prea putine calorii pe toata ziua;)incearca sal faci mai complex caci si alunele nu ai voie prea multe;)
acus voi scrie meniul meu de maine:P

silviadm 24 ian 2012 19:43:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
MD:200ml lapte degresat+120gomleta de albus de oua simplu;)(pt ca nu am nimiksunca slaba sau altceva)
pranz :100piure de conopida si 100piept de curcan la cuptor:x
seara 200salata +80branza ceva slaba(asta tre sami cumpar in timpul zilei:">)
gustare1-2 ma decid maine;;)
habar nam dak sunt combinatii bune...:-/o sami mi'l studiez putin:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:22:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO