forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Sunt o cauza pierduta (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/sunt-cauza-pierduta-3391.html)

curly.light 01 mai 2010 09:54:09

Re: Sunt o cauza pierduta
 
EEi bine fetelor,cum ati citit si in mesajul meu anterios, ..m-am apucat de treabaa,,;;)
Dieta disociata(nu stiu inca exact in ce contine ,dar o sa va tin la curent,daca cineva e interesat:D) , sala de 2 ori pe saptamana ..
Si ,cel mai important pentru mine,motivatie!!
Intotdeauna am vrit sa slabesc,dar simt acum caa pot sa fac asta:D si sunt atat de fericiita :x am o stare de spirit foarte buna. . . Poate ma ajuta si soarele asta simpatic care a inceput sa treaca pe la noi ,ce ziceti ??;;)
Dar inca as avea nevoie de un grup de slabute care sa ma traga de manecuta ,in caz ca nu o sa fiu mereu la fel de optimista:"> multumesc tuturor celor care m-au incurajat ,va datorez aproximativ 99% la suta dn optimismul meu:X restul il las soarelui :X mie nimic, pentru ca eu eram cea care rununtasem la lupta ,tineti minte?;;) Acum nu-mi vine sa cred ca eram eu aia :)
multumeesc :x:x:-*:-*Sper sa am putere sa merg mai departe:x

mvthebest 01 mai 2010 10:12:12

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 172007)
EEi bine fetelor,cum ati citit si in mesajul meu anterios, ..m-am apucat de treabaa,,;;)
Dieta disociata(nu stiu inca exact in ce contine ,dar o sa va tin la curent,daca cineva e interesat:D) , sala de 2 ori pe saptamana ..
Si ,cel mai important pentru mine,motivatie!!
Intotdeauna am vrit sa slabesc,dar simt acum caa pot sa fac asta:D si sunt atat de fericiita :x am o stare de spirit foarte buna. . . Poate ma ajuta si soarele asta simpatic care a inceput sa treaca pe la noi ,ce ziceti ??;;)
Dar inca as avea nevoie de un grup de slabute care sa ma traga de manecuta ,in caz ca nu o sa fiu mereu la fel de optimista:"> multumesc tuturor celor care m-au incurajat ,va datorez aproximativ 99% la suta dn optimismul meu:X restul il las soarelui :X mie nimic, pentru ca eu eram cea care rununtasem la lupta ,tineti minte?;;) Acum nu-mi vine sa cred ca eram eu aia :)
multumeesc :x:x:-*:-*Sper sa am putere sa merg mai departe:x

>:D<>:D<>:D<Buna
Bravo pentru ca te-ai apucat de treaba. Tine-o tot asa:-*:-*:-*

Roxana 01 mai 2010 12:09:04

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Buna ! Ma bucur ca te ai apucat de treaba si sper sa ne dai vesti bune in curand ! :x

curly.light 01 mai 2010 15:44:00

Re: Sunt o cauza pierduta
 
multumeesc;;) :x:x bineinteles, astept ideei :"> cum sa pot slabi mai repede si mai frumos;;) de ex ,ati incercat vreodata sa beti dimineata apa cu miere si scortisoara?:-? am citit pe aici ca functioneazaa ,dar mie nu prea mi se paree adevarat . voi ce credeti ?:-? :-*

Sand 01 mai 2010 20:29:22

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 172229)
cum sa pot slabi mai repede si mai frumos;;)

Nu se poate. Ori repede si cu pielea lasata, ori lent si frumos. Alegerea ta.

Numai bine si succese!:)

ianna 01 mai 2010 21:10:54

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 172229)
multumeesc;;) :x:x bineinteles, astept ideei :"> cum sa pot slabi mai repede si mai frumos;;) de ex ,ati incercat vreodata sa beti dimineata apa cu miere si scortisoara?:-? am citit pe aici ca functioneazaa ,dar mie nu prea mi se paree adevarat . voi ce credeti ?:-? :-*


n-am auzit de asta ...dar mierea nu prea ma incanta decat ca usureaza tranzitu:))

LicuriciColorat 01 mai 2010 22:05:42

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 172229)
multumeesc;;) :x:x bineinteles, astept ideei :"> cum sa pot slabi mai repede si mai frumos;;) de ex ,ati incercat vreodata sa beti dimineata apa cu miere si scortisoara?:-? am citit pe aici ca functioneazaa ,dar mie nu prea mi se paree adevarat . voi ce credeti ?:-? :-*


nu n-am auzit de asa ceva,mai degraba de apa calduta cu lamaie sau otet de mere dimineata....desi eu nu as recomanda ca nu e foarte sanatos pt somac.....am incercat si eu de cateva ori sa beau apa calduta pe stomacul gol dimineata dar.....brr.....e naspa:))
in legatura cu slabitul rapid n-ai nici o sansa,da slabesti da in niciun caz frumos poate doar cu niste vergeturi albe si urate si piele lasata.

curly.light 02 mai 2010 17:55:23

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 172434)
Nu se poate. Ori repede si cu pielea lasata, ori lent si frumos. Alegerea ta.

Numai bine si succese!:)

lent si frumos,evident:"> multumesc,sand>:D<

curly.light 02 mai 2010 17:56:42

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 172484)
nu n-am auzit de asa ceva,mai degraba de apa calduta cu lamaie sau otet de mere dimineata....desi eu nu as recomanda ca nu e foarte sanatos pt somac.....am incercat si eu de cateva ori sa beau apa calduta pe stomacul gol dimineata dar.....brr.....e naspa:))
in legatura cu slabitul rapid n-ai nici o sansa,da slabesti da in niciun caz frumos poate doar cu niste vergeturi albe si urate si piele lasata.

Bine,am acceptat ideea ca rabdarea e cheiaa problemei melee:)) ma gandeam daca nu pot fi putin accelerate lucrurilee:-" daca nu ,nicio problema.oricum nu renunt:D multumesc de raspuns>:D< ;;)

curly.light 02 mai 2010 17:58:30

Re: Sunt o cauza pierduta
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 172447)
n-am auzit de asta ...dar mierea nu prea ma incanta decat ca usureaza tranzitu:))

Am renuntat la miere ,dieta pe care o incep de maine nu imi permitee nimic dulce:)) asaa ca ,renuntam la smecherii si ne punem pe treaba:">
Si partea draguta e ca abia asteept :x
multumesc pt raspuns:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:48:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO