forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Grasimea de sub fund (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/grasimea-sub-fund-3089.html)

Red_Rose 13 mar 2010 10:24:46

Re: Grasimea de sub fund
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 116485)
Red roze cum te numesti??? Apropo ai slabit 18 kg??????? wowwwww dar nu am vazut la tine poze cu atitea kg, pune si tu citeva ca sa se vada evolutia! Si in cit timp ai slabit asa frumos??? Si inca ceva imi poti da linkul la video cu pilates pe care il faci???

Nu am slabit tare frumos,am celulita inca si grasime tot :( intr-un an am slabit.Poze sint in albumul meu.Pe youtube scrie pilates sau abs workout si sint o multime de video de care vrei.
Eu iata ma enervez ca nu inetelg,burta s-a dus dar am masurat niste pantaloni care ii purtam la 60 kg si parca nu cad de pe mine,S-o fi marit muschii de la picioare?ca fac cardio si in timp ce fac picioarele sint in continua miscare si jos am vazut ca s-au intarit muschii dau sus nush:-s

selen3 13 mar 2010 10:27:01

Re: Grasimea de sub fund
 
ai slabit intr-un an atata?
cum?:)

Red_Rose 13 mar 2010 10:33:03

Re: Grasimea de sub fund
 
Da.Greu,cu stres ,cu yo-yo effect :D Dieta fara prajeli,dulciuri,paine si tot ce e rau pt sanatate,insa fac si exceptii caci nu sint de piatra insa odata am facut prea mare exceptie si m-am ingrasat 5 kg in noiembrie si pina acum din nou am slabit dar deja mult mai greu,doar dieta nu ma ajuta,fac si sport.Pt inceput s-au dus 10 kg fara probelem si fara sport insa dupa atita timp e mult mai greu de slabit si stagnarea apare mereu.Slabesc 1 kg si apoi iarasi stagnez 3 sapt :((

clauditza14 13 mar 2010 13:21:41

Re: Grasimea de sub fund
 
Sa speram ca voi slabi 7 kg..ms.red rose pt inkurajare dak continui dieta si cu cele 15 min de aerobic si 45 de tae bo kam in cat timp crezi k voi reusi??makar cele 7 kg :D?

Red_Rose 13 mar 2010 14:23:14

Re: Grasimea de sub fund
 
daca n-ai tinut niciodata diete si nici sport n-ai facut cred ca ft repede,eu doar cu dieta am dat jos 12 kg in 3,5 luni.

clauditza14 14 mar 2010 11:37:59

Re: Grasimea de sub fund
 
Pai nam mai tinut..am incercat:)))..nam reusit :D..exercitii am mai facut..abdomene si genoflexiuni..taebo si fitness nikiodata..sper s ai dreptate:D

Red_Rose 14 mar 2010 12:12:15

Re: Grasimea de sub fund
 
Incepe-o treptat cu sportul si cu dieta la fel ;)

clauditza14 14 mar 2010 21:42:25

Re: Grasimea de sub fund
 
Ms..App tu ce dieta ai tinut de ai slabit atata in 3,5 luni?

clauditza14 19 mar 2010 22:43:40

Re: Grasimea de sub fund
 
Pe aici chiar nu mai e nimeni cu problema asta sa ma ajute cu sfaturi ceva??

Slabuta 21 mar 2010 20:57:46

Re: Grasimea de sub fund
 
Citat:

Anterior postat de clauditza14 (Post 123625)
Pe aici chiar nu mai e nimeni cu problema asta sa ma ajute cu sfaturi ceva??

Care problema?
Daca e aceeasi pentru care ai deschis subiectul, ti s-au dat sfaturi pe prima pagina, ce altceva se mai poate spune? De la sine grasimea/kg in plus nu dispar :))

Incearca sa aplici ceea ce ti-au recomandat fetele timp de o luna si atunci tragi o linie de concluzie. ;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:44:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO