forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-ii-6853.html)

loralin 07 nov 2010 10:55:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 394066)
http://www.gustos.ro/forum/userpix/1...7a9493_1_5.jpg

Buna dimineata! S-a trezit si rata :P
Pupici Lora >:D< :-* Alinush, bravo mamica :-*>:D<
Eu am aflat acum ca trebuie sa ma duc la o aniversare cu pizza si am anuntat ca n-o sa pap :D Sper sa nu se streseze foarte tare din pricina mea :-s Daca au apa, fructe si ceva legume eu sunt multumita, oricum o sa mananc inainte acasa ;)

Buna dimineata surioara!>:D<:-*Sigur vei gasi o scapare ...insa o portie mica de pizza, in cazul in care nu au altceva ,o anihilezi cu o sedinta prelungita de belly;)!

Alina82 07 nov 2010 11:00:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Eh deci sport ai facut din plin Lora zilele astea:DSporuri la treburi sa termini cat mai repede k sa mai ai timp si de stat cu noi la povesti:)Ma bucur mult pt tine k esti aks si k primesti complimente din plin:-*
Sherpika neatza scumpa...eh las k si de papi o bucata de pizza nu e foc...o scoti cu sport...:-*

sherpika 07 nov 2010 11:01:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 394084)
Buna dimineata surioara!>:D<:-*Sigur vei gasi o scapare ...insa o portie mica de pizza, in cazul in care nu au altceva ,o anihilezi cu o sedinta prelungita de belly;)!


:)) Deja le-am spus ca nu mananc si cum ei sunt si medici, inteleg care e treaba cu dietele si ma suporta si ma sprijina cu ce si cat pot :) Si cu siguranta au si altceva, respectiv tort =)) dar le-am spus ca pap fructe, legume si oricum, am mai zis cred, o sa pap inainte ceva si acasa si bag apa multa :))

sherpika 07 nov 2010 11:05:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Surioara meaaaaaaa!!! Vezi ca am mai pus niste pozulici la albumul "separat" si o s-o vezi si pe "nepotica" Kittylica cu "mamica" ei ;;)

claudiam 07 nov 2010 11:06:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
buna fetelor, eu am fost la un botez aseara si am mancat aperitivul si sarmalutele:Do fi bine. si am mers 2 ore cu Vladut ...sper sa nu fi stricat mult cu petrecerea>:D<

loralin 07 nov 2010 11:07:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 394097)
:)) Deja le-am spus ca nu mananc si cum ei sunt si medici, inteleg care e treaba cu dietele si ma suporta si ma sprijina cu ce si cat pot :) Si cu siguranta au si altceva, respectiv tort =)) dar le-am spus ca pap fructe, legume si oricum, am mai zis cred, o sa pap inainte ceva si acasa si bag apa multa :))

Bine ca nu au la alternative inghetata:)):)):))!!!!!!!!

sherpika 07 nov 2010 11:07:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 394094)
Eh deci sport ai facut din plin Lora zilele astea:DSporuri la treburi sa termini cat mai repede k sa mai ai timp si de stat cu noi la povesti:)Ma bucur mult pt tine k esti aks si k primesti complimente din plin:-*
Sherpika neatza scumpa...eh las k si de papi o bucata de pizza nu e foc...o scoti cu sport...:-*


Cred ca tre' sa fac acusica sport, daca vreau sa nu raman restanta azi :-s
Mai stau sa-mi termin cafeluta, de papat am papat, asa ca o sa fac sportul "cu noaptea-n cap" azi =))

sherpika 07 nov 2010 11:08:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de claudiam (Post 394102)
buna fetelor, eu am fost la un botez aseara si am mancat aperitivul si sarmalutele:Do fi bine. si am mers 2 ore cu Vladut ...sper sa nu fi stricat mult cu petrecerea>:D<


Neatza Claudia! >:D< :-* Daca ai si dansat, au mai iesit din sarmale ;)

sherpika 07 nov 2010 11:09:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 394104)
Bine ca nu au la alternative inghetata:)):)):))!!!!!!!!


:-s Asta nu stiu, dar cum nu e sezon, s-ar putea sa nu aiba, ca daca au :(( vin acasa si pana dimineata bag sport :)) :)) :))

claudiam 07 nov 2010 11:09:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
daaa, am jucat un pic.
uff si ce placintele erau pe masa, cred ca le-am si visat azi noapte:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:00:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO