forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-ii-6853.html)

Ana92 10 nov 2010 17:07:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 398345)
las anuta...ca eu in adidasi..:))asta ar insemna sa merg in slapi??:)):))

la nevoia de ciocate ca nu am vazut treapta si m-am dus ca sania pe genunchi si tuchi era in spatele meu si urla ca un disperat de spaima ca nu putea sa ma prinda:)):)):)):)):)):)):)):))ce mai ca la Stan si Bran:)):)):))

Alina82 10 nov 2010 17:08:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 398343)
ioiiii...tuh ,imi dau lacrimile la naiba...ce sensibila sunt.Asa ma bucur ca v-am cunoscut,ca ma intelegeti:x.a sti ca nu ma las,nu vreau...pentru ca stiu ca pot trebuie doar sa am mai multa vointa

multumesc muuullttttt :x:x:x>:D<>:D<>:D<:x:x

:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<
Doar stii k te ube mult....asa sa faci sa nu te lasi...ce naibii doar nu ne-au facut pe noi niste kg in plus....sau o ciocolata....sau mai stiu eu ce alte chestii....doar suntem Batman si Wonderwoman....asa k noi suntem tari...putem orice dak vrem:D

Ana92 10 nov 2010 17:08:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
si eu m-am recompensat azi dimineata cu 35 min cu Leslie asta asa ca bonus ca am slabit!

Alina82 10 nov 2010 17:09:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 398350)
Fluturica fluturica..dar o vedem la miss bikini>:)in curand:x

Nu ma duc fara voi:x>:D<

Ana92 10 nov 2010 17:09:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 398356)


:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<
Doar stii k te ube mult....asa sa faci sa nu te lasi...ce naibii doar nu ne-au facut pe noi niste kg in plus....sau o ciocolata....sau mai stiu eu ce alte chestii....doar suntem Batman si Wonderwoman....asa k noi suntem tari...putem orice dak vrem:D

:((:((:((:((:((si pe mine cui ma lasati?eu cine sunt???:-s:-s:-s

BooBoolina 10 nov 2010 17:10:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 398348)


Dak te incalzeste cu ceva sa stii k e trecatoare faza cu cazaturile:))deci eu pana akm vreo 2-3 ani una 2 eram pe burta:))ba pe scari...ba pe strada k gaseam eu o groapa=))dar de 2-3 ani nu am mai cazut...nici makr o data:))si nu k as fi facut eu ceva in sensul asta dar pur si simplu akm park am invatat si eu in sfarsit sa stau pe picioarele din dotare:)):)):))
Si eu mai stau nitel sa se aseze mancarea in burta si poi ma bag la turbo jam :Dtu de nu te lasa piciorul stai linistita...akm nah dak ai buba tre sa astepti sa treaca:-*

La mine e cronica treaba deja,lumea se fereste sa imi dea lucruri de valoare in mana,pana acum din cate imi amintesc am stricat un aspirator,un calcator masa de calcat,am spart farfurii,pahare,am distrus vreo cateva tigai,am talentul in a distruge chestii doar printr-o simpla atingere....ah si faza cea mai tare,tata nu ma lasa sa imi iau permis pt A pt ca "abia sti sa mergi pe propriile picioare"...deci...:">:">:">:">:">.

Ana92 10 nov 2010 17:10:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 398359)


Nu ma duc fara voi:x>:D<

oricum tu castigi si tre sa te duci ca altfel slabim de intram 3 in bikini:)):))

BooBoolina 10 nov 2010 17:11:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 398360)
:((:((:((:((:((si pe mine cui ma lasati?eu cine sunt???:-s:-s:-s

pot sa zic??:">:">:">:">:">pot???:">:">:">:">mi rusine...:">:">:">

Ana92 10 nov 2010 17:11:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 398362)
La mine e cronica treaba deja,lumea se fereste sa imi dea lucruri de valoare in mana,pana acum din cate imi amintesc am stricat un aspirator,un calcator masa de calcat,am spart farfurii,pahare,am distrus vreo cateva tigai,am talentul in a distruge chestii doar printr-o simpla atingere....ah si faza cea mai tare,tata nu ma lasa sa imi iau permis pt A pt ca "abia sti sa mergi pe propriile picioare"...deci...:">:">:">:">:">.

:-oesti in zodia racului cumva??:-/

Alina82 10 nov 2010 17:12:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 398351)
la nevoia de ciocate ca nu am vazut treapta si m-am dus ca sania pe genunchi si tuchi era in spatele meu si urla ca un disperat de spaima ca nu putea sa ma prinda:)):)):)):)):)):)):)):))ce mai ca la Stan si Bran:)):)):))

:)):)):)):)):)):))
asta mi-a adus aminte de o faza de akm vreo 8-9 ani cand coboram cu mama si eu zapauca k de obicei zbrrrrrr o iau pe burta pe trepte....am aterizat in fund si radeam asa de tare k nu puteam sa ma ridic dar radeam infundat fara zgomot...la un moment dat imi dau seama k nu o aud pe mama...si cand ma intorc mama ramasese blocata pe scari cu mana la gura si ochii iesiti in afara...cans a vazut k misc...mai sa lesine si imi zice credeam k nu mai respiri:)):)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:47:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO