forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Craciunitze sexy (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/craciunitze-sexy-10667.html)

SOAITA ADINA 10 dec 2011 11:09:12

Re: Craciunitze sexy
 
am o lene azi in mine de numa, e asa urat afara:((

pinksirena 10 dec 2011 11:11:15

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 873169)
am o lene azi in mine de numa, e asa urat afara:((

Si la mine ploua,dar azi nu ma las,vreau sa fac 120 de bici in doua sesiuni...deja mi-am facut o foaie si scriu in fiecare zi cat sport fac si vreau sa fie din ce in ce mai mult :D

SOAITA ADINA 10 dec 2011 12:06:39

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 873172)


Si la mine ploua,dar azi nu ma las,vreau sa fac 120 de bici in doua sesiuni...deja mi-am facut o foaie si scriu in fiecare zi cat sport fac si vreau sa fie din ce in ce mai mult :D

bv tie ptr sport, eu sunt cam lenesa azi poate de la vreme, acum ma pun sa fac papa ptr amiaz, apoi pana doarme fata fac gulas de porc cu spetle(niste macaroane traditionale aici in germania)...o sa pap si eu dar cu moderatie...:D

pinksirena 10 dec 2011 12:23:01

Re: Craciunitze sexy
 
Am terminat 50 de min de bici [*105*][*105*][*105*]...cred ca am cam exagerat cu sportul,azi sunt terminata...:(

SOAITA ADINA 10 dec 2011 13:01:08

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 873225)
Am terminat 50 de min de bici [*105*][*105*][*105*]...cred ca am cam exagerat cu sportul,azi sunt terminata...:(

poate sa exagerezi din dorinta mare de a slabi, eu zic sa fi constanta si cu sportu si cu mancarea, am exemplu clar in grupa 50-60 pe marinuta care facea ffff mult sport, bici, alerga..dieta si avea 49 kg, in 2 sapt ca nu o avut timp de sport si dieta mai asa....s-o ingrasat la 54.7 daca nu ma insel....de aia zis fi constanta si pe o perioada mai lunga de timp .

pinksirena 10 dec 2011 15:34:23

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de SOAITA ADINA (Post 873239)
poate sa exagerezi din dorinta mare de a slabi, eu zic sa fi constanta si cu sportu si cu mancarea, am exemplu clar in grupa 50-60 pe marinuta care facea ffff mult sport, bici, alerga..dieta si avea 49 kg, in 2 sapt ca nu o avut timp de sport si dieta mai asa....s-o ingrasat la 54.7 daca nu ma insel....de aia zis fi constanta si pe o perioada mai lunga de timp .

Sunt sigura ca am sa continui cu sportul mai ales ca sotzul "ma obliga" sa fac si nu ma lasa sa mai pap prostii,saracul e satul sa ma auda mereu ca sunt la dieta :P

sandra24 10 dec 2011 15:37:39

Re: Craciunitze sexy
 
iubitului meu chiar ii place sa ma vada preocupata de ce mananc...sa fac sport..nu il deranjeaza..pana la urma si el o sa se bucure de rezultatul final:))

sandra24 10 dec 2011 15:39:24

Re: Craciunitze sexy
 
ce mai ziceti?eu trebuie sa ma duc sa cumpar cate ceva de pe afara si mi-e o silaaaaaaaa...mama -mama...as sta in varful patului cu un ceai si o carte:D...dar cum azi sunt singura trebuie sa ma duc si la cumparaturi..sa fac si mancare...

pinksirena 10 dec 2011 15:39:34

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 873309)
iubitului meu chiar ii place sa ma vada preocupata de ce mananc...sa fac sport..nu il deranjeaza..pana la urma si el o sa se bucure de rezultatul final:))

Dar eu ii zic ca acuma nu ma mai iubeste ca inainte cand eram mai slaba :)):)):)) sau ma aude mereu ca ma fac grasa :D

SOAITA ADINA 10 dec 2011 17:16:00

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 873307)


Sunt sigura ca am sa continui cu sportul mai ales ca sotzul "ma obliga" sa fac si nu ma lasa sa mai pap prostii,saracul e satul sa ma auda mereu ca sunt la dieta :P

asa si sotul meu e satul, am atatea kg...am atatea...nu mai pap de azi, asta nu asta nu:)):))oricumacum arat mult mai bine fata de cand ne-am cunoscut ca aveam 77 kg:)):))saracu de el ce l-oi fi chinuit:)):)):)):)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:29:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO