forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Craciunitze sexy (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/craciunitze-sexy-10667.html)

LOREDANA99 10 feb 2012 12:14:39

Re: Craciunitze sexy
 
Fetelor, n ati mai trecut de mult in casuta noastra...ce faceti? cum stati cu dieta?

Andra La 10 feb 2012 19:07:21

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 928092)
incet si prost:(....

ei, de ce sa mearga prost ? nu cred. daca stau sa ma uit mai atent, ai slabit cel mai mult de la noi din grupa. si daca stau si ma uit pe evolutia celorlalte fete din alte grupe, putine sunt cele care au slabit mai multe kg. in definitiv a fost si perioada sarbatorilor si e greu sa tii o dieta acum, fara sa te abati si fara sa te descurajezi la un moment dat.

eu sincer, chiar am vazut o evolutie buna la nr tau de kg. nu esti mai multumita de tine acum decat erai cand a inceput concursul?

si sa stii ca te cert pt ca nu-mi place motto-ul tau din semnatura. nu vrei sa-l schimbi cu ceva mai incurajator, mai motivant?

sandra24 10 feb 2012 20:41:15

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Andra La (Post 933703)
ei, de ce sa mearga prost ? nu cred. daca stau sa ma uit mai atent, ai slabit cel mai mult de la noi din grupa. si daca stau si ma uit pe evolutia celorlalte fete din alte grupe, putine sunt cele care au slabit mai multe kg. in definitiv a fost si perioada sarbatorilor si e greu sa tii o dieta acum, fara sa te abati si fara sa te descurajezi la un moment dat.

eu sincer, chiar am vazut o evolutie buna la nr tau de kg. nu esti mai multumita de tine acum decat erai cand a inceput concursul?

si sa stii ca te cert pt ca nu-mi place motto-ul tau din semnatura. nu vrei sa-l schimbi cu ceva mai incurajator, mai motivant?

eu am un singur lucru sa-i reprosez Loredanei..ca nu vrea sa faca sport:))..glumesc..eh ne-am mai ingrasat,am mai slabit,important e ca am avut o experienta placuta si eu una pot spune ca am invatat multe..de la cantaritul caloriilor..pana la faptul ca m-am tinut de sport...cat de cat:d...si ca vrand nevrand cu acest concurs am stat mai mult pe site si am socializat mai mult cu voi,,cu celelalte fete...am citit mai multe informatii...eu am ramas cu ceva bun si voi urma acest drum si dupa concurs...vedeti ca daca se inchide subiectul asta va astept la mine in jurnal:P:P..la o barfa mika:) va poop

Andra La 11 feb 2012 12:58:42

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 933831)
eu am un singur lucru sa-i reprosez Loredanei..ca nu vrea sa faca sport:))..glumesc..eh ne-am mai ingrasat,am mai slabit,important e ca am avut o experienta placuta si eu una pot spune ca am invatat multe..de la cantaritul caloriilor..pana la faptul ca m-am tinut de sport...cat de cat:d...si ca vrand nevrand cu acest concurs am stat mai mult pe site si am socializat mai mult cu voi,,cu celelalte fete...am citit mai multe informatii...eu am ramas cu ceva bun si voi urma acest drum si dupa concurs...vedeti ca daca se inchide subiectul asta va astept la mine in jurnal:P:P..la o barfa mika:) va poop

Da, de luni inchidem concursul si ne mutam la tine in jurnal :)) va astept si pe la mine, desi jurnalul meu e cam singur acum, l-am cam neglijat.

LOREDANA99 11 feb 2012 14:58:17

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Andra La (Post 934370)
Da, de luni inchidem concursul si ne mutam la tine in jurnal :)) va astept si pe la mine, desi jurnalul meu e cam singur acum, l-am cam neglijat.

fetelor, fetelor...e drept, am slabit vizibil, dar in ultimul timp am cam fentat dieta...m am plistisit si eu, mai am cateva kg de dat jos si incep sa mi pierd elanul, mi e teama sa nu incep sa pun la loc, trebuie sa ma cumintesc...cu sportul asa este...pana nu mi iau un aparat n o sa fac, sunt prea lenesa...o fi din cauza vremii, astept primavara sa ma animez:)...voi in schimb sunteti foarte amitioase, nu va lasati cu una cu doua:P..o sa mi schimb statusul:P

LOREDANA99 11 feb 2012 16:21:50

Re: Craciunitze sexy
 
fetelor...mi am deschis jurnal:)... http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post934541


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:50:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO