forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Craciunitze sexy (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/craciunitze-sexy-10667.html)

LOREDANA99 30 ian 2012 17:44:48

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 917926)
eu am de ales intre rasol de crap si sarmalute..sa vedem ce aleg:D..painea la mine ..hmm nu prea pot fara...mai des mananc insa painite wasa din faina integrala..deci tot e bine..fata de inainte cand mancam paine alba la greu

am gasit pe site reteta de "burger dietetic de porc"...oare merge facut pe hartie de copt la cuptor fara ulei, nu se lipste? sunt in pofte:D...pana si dulce as manca:-s

Slabuta 30 ian 2012 17:46:05

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 917935)
am gasit pe site reteta de "burger dietetic de porc"...oare merge facut pe hartie de copt la cuptor fara ulei, nu se lipste? sunt in pofte:D...pana si dulce as manca:-s

100% merge :)
Incearca cu incredere.

LOREDANA99 30 ian 2012 17:58:19

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 917936)
100% merge :)
Incearca cu incredere.

merci, voi incerca:)

Andra La 31 ian 2012 12:34:15

Re: Craciunitze sexy
 
Buna fetelor,

Am terminat cu nebunia de inceput de an de la birou si sper ca in aceste ultime 2 saptamani sa dau jos cele 1.5 kg si sa ajung iarasi la 74. De asemenea, imi propun sa trec mai des pe aici pt ca am neglijat concursul in ultima vreme.

Pup,

sandra24 31 ian 2012 13:14:21

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Andra La (Post 919003)
Buna fetelor,

Am terminat cu nebunia de inceput de an de la birou si sper ca in aceste ultime 2 saptamani sa dau jos cele 1.5 kg si sa ajung iarasi la 74. De asemenea, imi propun sa trec mai des pe aici pt ca am neglijat concursul in ultima vreme.

Pup,

Bun plan:D..te asteptam cu drag..si dupa concurs la mine in jurnal.poop

Andra La 05 feb 2012 14:08:11

Re: Craciunitze sexy
 
Hello, ce mai faceti?

Cum v-a mers saptamana? Eu cred ca am mers pe mentinere, vedem maine dimineata. Sunt si in acea perioada a lunii de ieri asa ca stau in casa la caldurica si miscare zero :) Bun, mi-am facut azi dimineata mbs, ca aveam o pofta nebuna (n-am mai mancat de vreo juma de an). ok, si am bagat in calculatorul de calorii: mamaliga, telemea, branza de vaci si smantana. si a dat mai mult de 700 de calorii portia, ceea ce mi-a taiat pofta pt viitor :)) bun, ramane sa vedem cum ma incadrez pt restul zilei in 700 calorii :)

LOREDANA99 05 feb 2012 14:17:39

Re: Craciunitze sexy
 
:P
Citat:

Anterior postat de Andra La (Post 925563)
Hello, ce mai faceti?

Cum v-a mers saptamana? Eu cred ca am mers pe mentinere, vedem maine dimineata. Sunt si in acea perioada a lunii de ieri asa ca stau in casa la caldurica si miscare zero :) Bun, mi-am facut azi dimineata mbs, ca aveam o pofta nebuna (n-am mai mancat de vreo juma de an). ok, si am bagat in calculatorul de calorii: mamaliga, telemea, branza de vaci si smantana. si a dat mai mult de 700 de calorii portia, ceea ce mi-a taiat pofta pt viitor :)) bun, ramane sa vedem cum ma incadrez pt restul zilei in 700 calorii :)

Tot ce este bun este imoral, ilegal sau ingrasa:P

SOAITA ADINA 06 feb 2012 08:38:25

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 925572)
:P
Tot ce este bun este imoral, ilegal sau ingrasa:P

superb citatu :)):)):)) si asta e adevaru ..............>:)>:)

Andra La 06 feb 2012 21:22:50

Re: Craciunitze sexy
 
da, asa e. si mai ales ingrasa :)) pana la urma m-am descurcat ieri. am mai micsorat portiile in restul zilei si gata. mi-a dat bine cantarul azi dimineata asa ca sunt happy :) la voi cum merge?

LOREDANA99 07 feb 2012 09:36:41

Re: Craciunitze sexy
 
Citat:

Anterior postat de Andra La (Post 927639)
da, asa e. si mai ales ingrasa :)) pana la urma m-am descurcat ieri. am mai micsorat portiile in restul zilei si gata. mi-a dat bine cantarul azi dimineata asa ca sunt happy :) la voi cum merge?

incet si prost:(....


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:38:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO