forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Impreuna vom reusi! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/impreuna-vom-reusi-10670.html)

andreea nicol 28 nov 2011 18:53:47

Re: Impreuna vom reusi!
 
azi am mancat peste:d putin din cateva feluri de mancare de peste...mere,banane si acum desi e cam tarziu dar mi`a facut pofta sormea:d putin lapte cu fidea:d
Da,sunt la liceu,clasa a 11-a stiinte sociale....cam greu cu istoria asta:))) Insa engleza imi place foarte mult:d

Un Pai Roz 28 nov 2011 18:56:32

Re: Impreuna vom reusi!
 
Ma bucur ca iti place :) :-*
off, nici nu mai stiu cum e sa tii dieta, cred ca am papat numai prostii in ultimul timp, o sa ma inspir si eu din meniurile voastre :)
Laptic cu cacao, cum ati spus si voi, e perfect pentru ceva bun. Cand am tinut O luna fara dulciuri imi faceam si inghetata singura, din iaurt si fructe, mmmmm....

gmesu 28 nov 2011 19:03:09

Re: Impreuna vom reusi!
 
Buna fetele! vreau doar sa va salut si sa va urez multa ambitie! Putem reusi :*

andreea nicol 28 nov 2011 19:07:30

Re: Impreuna vom reusi!
 
Multumim:* sigur ca putem reusi ,avem nevoie doar de ambitie si autocontrol,lucruri care uneori ne lipsesc fiecaruia din diverse motive... dar concursurile ambitioneaza pe oricine:d macar asa sa ne mobilizam si noi:d

jessik 28 nov 2011 19:09:26

Re: Impreuna vom reusi!
 
oare e ok cu tikerul meu..? sa fiu sigura.. eu de abia m-am trezit.. azi vreau sa mananc lapte cu cereale, orez cu pui, si peste cu slalata la cina.. la gustare nu stiu,,:D

Rocsanna25 28 nov 2011 19:20:16

Re: Impreuna vom reusi!
 
Toate avem greutatea setata!!! Suntem bine!!!

La mine a fost asa:

MD: nuci, banana, grapefruit
P: iaurt, branza
C: tocana legume (fara cartofi, doar ceapa, morcov, ardei, conopida, brocoli, pasta de tomate cu putin ulei masline, sare, piper)- o voi manca pe la 6 jumate!
Iar de o sa-mi mai fie foame...obisnuiesc sa adorm pe la 1-2, o sa mai mananc un mar/morcov/para.

andreea nicol 28 nov 2011 19:38:54

Re: Impreuna vom reusi!
 
Cofeina nu ar trebui consumata deoarece reduce efectul eforturilor tale de a scapa de celulita, retinand grasimea in organism. Cofeina poate fi folosita doar daca exista ca ingredient in cremele anticelulitice.


Daca stiam asta cand beam cafea cik pt ca "slabeste" :))

jessik 28 nov 2011 19:39:15

Re: Impreuna vom reusi!
 
de fapt m-am cantarit si am 66, 4. mai pot schimba?

diagio 28 nov 2011 20:13:37

Re: Impreuna vom reusi!
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 861122)
de fapt m-am cantarit si am 66, 4. mai pot schimba?


cred ca inca poti schimba tickerul....din ce am inteles pana azi la ora 00.00 .

diagio 28 nov 2011 20:15:55

Re: Impreuna vom reusi!
 
apropo de mancat azi balarii....si eu am dat cu batul in balta la cina....am bagat sunca afumata, ca sa imi iasa pe urechi, bat-o vina :((


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:21:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO