forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Mamici sexy de Craciun (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/mamici-sexy-craciun-10678.html)

nicoleta100 30 nov 2011 11:01:55

Re: Mamici sexy de Craciun
 
micul meu dejun are 650kcal!:D

dorutza 30 nov 2011 11:10:36

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de Fl0r3ntina (Post 862957)
dorutza tu ieri ai avut doar mic dejun si pranz?:-o

din pacate da, am avut doar 2 mese..
am fost cu david la doctor de dimineata sa+l vada, ii curg mucii, apoi am ramas cu el afara ca a fost tare cald, si n-am apucat sa ppap mic dejun, am avut pranz si cina, habar n-am la ce ore... dar am reusit sa cantaresc ce-am papat cu cantarul de la mama...

dorutza 30 nov 2011 11:12:20

Re: Mamici sexy de Craciun
 
fetelor, eu o sa-mi modific kg pe parcursul saptamanii in fiecare zi, e mai motivant pt mine asa... plus ca conteaza unpic la calculatorul de calorii

si fetelor nu va suparati pe mine, dar eu cat am kg multe de slabit, merg ele si fara sa ma chinui sa pap foarte sanatos. stiu tot ce trebuie stiut pentru a papa sanatos dar inca nu pot.. vreau doar sa slabesc nu sa pap sanatos.. nu ma certati prea tare...
asa ca voi nr caloriile si voi face sport..
doar sub 60 kg trebuie sa ma chinui

MIRUTZA 30 nov 2011 11:18:04

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Neata!
Acuma am reusit si eu sa intru pentru ca aseara am fost plecata la o zi de nastere si ne-am intors tarziu acasa;;)

Ieri am papat binisor...dar se putea si mai bine. Astazi in schim mi-am propus sa fiu tare cuminte si sa fac si sport.

Nicoleta pufuletii au in general 200 kcal/ punga si punga are in medie 45 de grame.Tu ieri ai mancat o punga intreaga?:-/ Si ca sa stii ca si eu am papat ieri pufuleti:D (25 de grame).

Alina si eu am citit cartea lui Mihaiela Bilic si mi-a placut. Imi place ca in cartea ei, nu sunt lucruri interzise...poti manca orice...dar conteaza cantitatea. Daca e ceva caloric, ai voie o cantitate foarte,foarte mica.

lulus07 30 nov 2011 11:26:45

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Fetelor, adica dragi mamici
Intru si eu in discutia grupului vostru ca sa va spun ca va tin pumnii, si sa va urez multa, multa bafta in concurs!!! >:D< O sa va urmaresc cu interes si o sa incerc sa slabesc si eu alaturi de voi ;;) O sa mai intru sa va fac galerie :)
Va pupa cu drag
Mami (si Ilinca alaturi de mine)

dorutza 30 nov 2011 11:28:55

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de MIRUTZA (Post 863183)
Neata!
Acuma am reusit si eu sa intru pentru ca aseara am fost plecata la o zi de nastere si ne-am intors tarziu acasa;;)

Ieri am papat binisor...dar se putea si mai bine. Astazi in schim mi-am propus sa fiu tare cuminte si sa fac si sport.

Nicoleta pufuletii au in general 200 kcal/ punga si punga are in medie 45 de grame.Tu ieri ai mancat o punga intreaga?:-/ Si ca sa stii ca si eu am papat ieri pufuleti:D (25 de grame).

Alina si eu am citit cartea lui Mihaiela Bilic si mi-a placut. Imi place ca in cartea ei, nu sunt lucruri interzise...poti manca orice...dar conteaza cantitatea. Daca e ceva caloric, ai voie o cantitate foarte,foarte mica.

numai sa nu uiti sa treci meniul azi...
apropo tot vroiam sa intreb... sa ia in considerare punctele daca nu treci meniul intr-o zi dar il treci pana luni cand se preiau datele ???

MIRUTZA 30 nov 2011 11:42:59

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 863203)
numai sa nu uiti sa treci meniul azi...
apropo tot vroiam sa intreb... sa ia in considerare punctele daca nu treci meniul intr-o zi dar il treci pana luni cand se preiau datele ???

Eu am inteles ca trebuie trecute meniurile pana marti la ora 23:59;;) Deci esti libera sa il treci cand vrei:)

alinamar 30 nov 2011 11:43:45

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 863178)
fetelor, eu o sa-mi modific kg pe parcursul saptamanii in fiecare zi, e mai motivant pt mine asa... plus ca conteaza unpic la calculatorul de calorii

si fetelor nu va suparati pe mine, dar eu cat am kg multe de slabit, merg ele si fara sa ma chinui sa pap foarte sanatos. stiu tot ce trebuie stiut pentru a papa sanatos dar inca nu pot.. vreau doar sa slabesc nu sa pap sanatos.. nu ma certati prea tare...
asa ca voi nr caloriile si voi face sport..
doar sub 60 kg trebuie sa ma chinui

Dorutza, nu-ti modifica zilnic greutatea pt ca nu e ok pentru concurs..Cel putin asa era in concursul de asta vara.
In alaptare am avut mai multe pofte decat in sarcina...deci te inteleg! :)

Gea 30 nov 2011 11:43:47

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 863203)
numai sa nu uiti sa treci meniul azi...
apropo tot vroiam sa intreb... sa ia in considerare punctele daca nu treci meniul intr-o zi dar il treci pana luni cand se preiau datele ???

Cred ca e ok. m-am uitat acum pe panoul principal la grup si nu apare absolut nimic. nici meniuri, nici kg slabite, nici ore sport....

alinamar 30 nov 2011 11:48:16

Re: Mamici sexy de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de MIRUTZA (Post 863183)
Neata!
Acuma am reusit si eu sa intru pentru ca aseara am fost plecata la o zi de nastere si ne-am intors tarziu acasa;;)

Ieri am papat binisor...dar se putea si mai bine. Astazi in schim mi-am propus sa fiu tare cuminte si sa fac si sport.

Nicoleta pufuletii au in general 200 kcal/ punga si punga are in medie 45 de grame.Tu ieri ai mancat o punga intreaga?:-/ Si ca sa stii ca si eu am papat ieri pufuleti:D (25 de grame).

Alina si eu am citit cartea lui Mihaiela Bilic si mi-a placut. Imi place ca in cartea ei, nu sunt lucruri interzise...poti manca orice...dar conteaza cantitatea. Daca e ceva caloric, ai voie o cantitate foarte,foarte mica.

Si mie imi place cartea ei1 Pot sa zic ca mi-a schimbat oarecum viziunea asupra dietelor in general! A "umblat" un pic si la psihic :)

Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 863203)
numai sa nu uiti sa treci meniul azi...
apropo tot vroiam sa intreb... sa ia in considerare punctele daca nu treci meniul intr-o zi dar il treci pana luni cand se preiau datele ???

Important e sa ai toate meniurile salvate pana in ziua limita..luni sau marti habar nu am :-/


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:38:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO