forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Slabute Vintage de Craciun (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/slabute-vintage-craciun-10676.html)

nussa 20 ian 2012 15:57:34

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
salutare! mai e cineva pe aici? suntem pe locul 6!

mayya 21 ian 2012 09:46:48

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Buna dimineata,slabutelor,
Ma bucur ca este weekend si mai lenevesc pe net ..la tv fiindca nu am alte planuri de iesit in acest week(cine stie pana diseara )dar sunt usor racita am gatul inflamat (uscat si ma ustura cand inghit)...astazi vreau sa bucataresc ,sa fac curatenie si sa spal rufele...treburi de fete :).
Cu dieta merg inainte am o perioada grea am stagnat mult timp dar nu ma las fac sport cat pot in fiecare zi,la alimentatie ma chinui sa o echilibrez sa fiu pe linia normala(aici mai am multe de invatat) ,in prezent am adoptat stilul low-carb,dar sar in sus cu proteinile de fiecare data si nu e bine pentru rinichii mei ,dar in timp ma asez eu .Astazi nu m-am cantarit ca nici ieri nici azi inca nu am avut tranzit si o las pe maine sau luni mai bine,in schimb m-am masurat si am scazut cate 1.5 cm de la fund,solduri si coapse :).
Va pop fetelor si va doresc un weekend minunat :-*:-*:-*>:D<

nussa 24 ian 2012 22:38:24

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
salutare! cam pustiu pe aici! nu intotdeauna dam jos kg dar de la sport ne remodelam corpul si scadem in cm. bravo mayya! ma bucur pt tine. eu tin o dieta hiperproteica nici eu nu am un tranzit excelent dau putin jos( in kg dar am scapat de 2.5 cm talie, 3 solduri) dar am inceput dupa ce luasem de sarbatori fac sport in continuare. trebuie sa continuam!

anca2011 25 ian 2012 08:37:06

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
buna fetelor ! ce faceti?

nussa 25 ian 2012 10:45:37

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
buna, tuturor! felicitari celor care au reusit sa dea jos si celor care fac sport. o zi buna!

mayya 25 ian 2012 14:54:23

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Buna slabutelor,

Va salut cu drag,am trecut sa vad care e treaba aici,pe scurt eu mi-am modificat dieta cel putin pana imi revin cu raceala(de o saptamana,parca mai rau este),am bagat fructe in meniu si paine integrala(pentru colonul meu) nu imi place deloc cum stau cu tranzitul trec cate 3 4 zile fara sa ma duc la toaleta si cand ma duc trebuie sa beau ceaiuri la greu seminte in,tarate psyllium,apa calda pe stomacul gol,imi place sa tin low carb fiindca imi tine de foame bine si nu am pofte de dulciuri ,insa la capitolul tranzit m-a inebunit oricum sunt predispusa la asa ceva din todeauna am avut probleme.Asa ca pentru cateva zile,voi papa si fructe si paine integrala ,pe urma revin iar low carb:)

nicoleta1983 28 ian 2012 06:27:30

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Buna,slabutelor!Felicitari pt ambitia voastra!Ma bucur ca ati mai dat jos,ca sunteti mai bine!:>Eu am facut sport ,dar mai usor.Am o perioada la serviciu pe cat de aglomerata pe atat de stresanta.A trebuit sa fac niste alegeri pt ca aveam prea multe pe cap si riscam sa nu fac nimic bine.Acum sper sa reusesc.Trebuie.De slabit am mai slabit si pt ca am fost racita si n-am prea avut pofta .Acum incerc sa-mi introduc in alimentatie produse cu calorii negative cum e broccoli.Dupa saptamana viitoare vreau sa-mi cumpar 10 sedinte la sala sa vedem diferenta.Spor la treaba in continuare!

nussa 28 ian 2012 16:04:18

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
salutare tuturor! ma bucur nico pt ca vei merge la sala ,te sfatuiesc sa mergi la ore cu antrenor (adica un grup de aerobic /kangoo, etc) e mult mai bine . mayya fa-te mai bine si apoi tine-te de regim . capul sus toate avem diverse probleme facem cate o mica pauza dar ne reintoarcem cu forte proaspete,nu trebuie sa te chinui.felicitari fetelor!TREBUIE SA MERGEM MAI DEPARTE! SUCCES!

nussa 12 feb 2012 20:58:46

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
salutare!ce mai faceti?


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:53:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO