forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-cui-ii-e-frica-cantar-concursul-slabute-toamna-2011-a-9755.html)

Anyya 19 iul 2011 12:23:20

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Merge:P...dar nu si cu citat :(:D...Da mi l-am setat ;;)

bst 19 iul 2011 12:55:39

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Ce faci Anyya? La fel de entuziasmata ca ieri? :P

Anyya 19 iul 2011 13:01:09

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 728134)
Ce faci Anyya? La fel de entuziasmata ca ieri? :P

Mai entuziasmata :)...acu imi amintesc de vara aceea cand am slabit 12 kg :x ce fericita eram,..am putut odata...mai pot inca o data :P,,tu?:)

bst 19 iul 2011 13:06:24

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Anyya (Post 728143)
Mai entuziasmata :)...acu imi amintesc de vara aceea cand am slabit 12 kg :x ce fericita eram,..am putut odata...mai pot inca o data :P,,tu?:)

Eu acum imi trag sufletul, am facut 25 de minute de fitness. Pot stoarce tricoul de pe mine :))
Imediat ma racoresc cu cateva feliute de pepene galben de la frigider:D

Fii optimista, vom fi din nou slabute ( sau, in cazul meu, voi fi pentru prima data in viata mea slabuta!!) ;;)

Anyya 19 iul 2011 13:34:44

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 728150)
Eu acum imi trag sufletul, am facut 25 de minute de fitness. Pot stoarce tricoul de pe mine :))
Imediat ma racoresc cu cateva feliute de pepene galben de la frigider:D

Fii optimista, vom fi din nou slabute ( sau, in cazul meu, voi fi pentru prima data in viata mea slabuta!!) ;;)

Vom fi ;;) va trece timpul de nici nu ne dam seama.numai ne trezit slabute :P...eu deseara merg vreo 2 ore cu rolele :X..apoi fac ceva abdomene nu stiu...ce exercitii imi recomanzi pentru brate? trebuie sa le subtiez...azi mai incerc putin tae bo :)...sa ma obisnuiesc cu exercitiile ;)

bst 19 iul 2011 14:12:31

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Anyya (Post 728189)
Vom fi ;;) va trece timpul de nici nu ne dam seama.numai ne trezit slabute :P...eu deseara merg vreo 2 ore cu rolele :X..apoi fac ceva abdomene nu stiu...ce exercitii imi recomanzi pentru brate? trebuie sa le subtiez...azi mai incerc putin tae bo :)...sa ma obisnuiesc cu exercitiile ;)

‪8 minute arms‬‏ - YouTube

Eu pe astea le fac de 2 zile. Folosesc si 2 flacoane de jumate de litru, pline cu apa. Deja simt ca am putina febra musculara la brate. Nu stiu daca sunt pentru subtiere, sau doar definire, dar deocamdata imi plac. Tot de la ei fac si exercitii pentru abdomen, picioare si fund... am o febra la picioare de de-abia urc scarile:D

Eu deseara am program de jogging.. nu rezist mai mult de 10 minute, dar e destul pentru inceput.

laurra 19 iul 2011 16:06:40

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna fetelor abia acum o jumatate de ora am ajuns si eu acasa.Am fost la cumparaturi si mi-am facut o groaza de nervi.Mi-am luat si un telefon pe puncte tanky ,n-am dat decat 5 lei in plus pe el si cand am ajuns acasa am descoperit ca nu merge.nu se mai deschide cand il bag in priza licareste si se incinge de zici ca acum ia foc.Trebuie sa-l duc inapoi poate imi da altul:((
Am mancat conform azi cu exeptia ciocolatei 70 % cacao cam vreo 50 grame.:P
Sunt obosita ,abia mai stau in picioare sport n-o sa mai fac ca am mers mult si ma dor picioarele..Claudia exercitiile aceea ...8 min le fac si eu sunt super.
Anna incearca cu sticlele cum face Claudia.

Anyya 19 iul 2011 16:45:38

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 728346)
Buna fetelor abia acum o jumatate de ora am ajuns si eu acasa.Am fost la cumparaturi si mi-am facut o groaza de nervi.Mi-am luat si un telefon pe puncte tanky ,n-am dat decat 5 lei in plus pe el si cand am ajuns acasa am descoperit ca nu merge.nu se mai deschide cand il bag in priza licareste si se incinge de zici ca acum ia foc.Trebuie sa-l duc inapoi poate imi da altul:((
Am mancat conform azi cu exeptia ciocolatei 70 % cacao cam vreo 50 grame.:P
Sunt obosita ,abia mai stau in picioare sport n-o sa mai fac ca am mers mult si ma dor picioarele..Claudia exercitiile aceea ...8 min le fac si eu sunt super.
Anna incearca cu sticlele cum face Claudia.

Ms fetelor!o sa fac si eu acele exercitii..pe langa ce mai tzopai prin casa....pe afara cu rolele,..eu as vrea tare mult sa imi subtiez mainile...seara ma fac cu crema antiicelulitica..ma infoliez..si stau asa 2 3 ore..chiar si mainile le infoliez..;)). pielea mie fffff fina pe picioare acum :x....Si eu am patit cu telefonu ceva in genu...mi-am cumparat un telefon din italia de pasti..si ca proasta..nu am sunat de pe el sa vad daca se aude...si cand am ajuns in romania am sunat...microfonul era stricat..am dat 285 d euro pe el...si lam trimis inapoi la reparat ca are 2 ani garantie..si mi l-au facut :)..

bst 19 iul 2011 17:00:53

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 728346)
Buna fetelor abia acum o jumatate de ora am ajuns si eu acasa.Am fost la cumparaturi si mi-am facut o groaza de nervi.Mi-am luat si un telefon pe puncte tanky ,n-am dat decat 5 lei in plus pe el si cand am ajuns acasa am descoperit ca nu merge.nu se mai deschide cand il bag in priza licareste si se incinge de zici ca acum ia foc.Trebuie sa-l duc inapoi poate imi da altul:((
Am mancat conform azi cu exeptia ciocolatei 70 % cacao cam vreo 50 grame.:P
Sunt obosita ,abia mai stau in picioare sport n-o sa mai fac ca am mers mult si ma dor picioarele..Claudia exercitiile aceea ...8 min le fac si eu sunt super.
Anna incearca cu sticlele cum face Claudia.

Salut Laura! Trebuie sa ti-l schimbe, doar sa mergi cat mai repede cu el.
Pai si mersul e sport, asa ca e ok;)
Eu azi am descoperit ca am bicicleta stationara acasa, tocmai ce am bagat 30 de min. Chiar incepe sa-mi placa miscarea, doar ca mi-e putin frica de febra. Deja o simt destul de puternic la picioare si la abdomen..

Fetelor, voi cum va ingrijiti pielea? Ca eu am la celulita...!!

Anyya 19 iul 2011 17:48:24

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 728423)
Salut Laura! Trebuie sa ti-l schimbe, doar sa mergi cat mai repede cu el.
Pai si mersul e sport, asa ca e ok;)
Eu azi am descoperit ca am bicicleta stationara acasa, tocmai ce am bagat 30 de min. Chiar incepe sa-mi placa miscarea, doar ca mi-e putin frica de febra. Deja o simt destul de puternic la picioare si la abdomen..

Fetelor, voi cum va ingrijiti pielea? Ca eu am la celulita...!!

Eu am facut ceva impachetari cu alge acasa..si acum continuii cu crema cum am zis..si infoliata..si se vede deja diferenta :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:40:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO