forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

happygirldiana 18 aug 2010 18:32:37

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
[QUOTE=lucia ely;294063]
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 294062)


si eu imediat ma dau pe sport:D:)
trebuie sa fac macar cat am facut aseara:)
ce ai mancat la cina?:-?
apoi mergi la iubi?

am mancat i bucata de cod cu cateva legume si 2 linguri de salata de vinete:D
nup,nu ma duc la el,mergem la plimbarica,maine ma duc la el:>

happygirldiana 18 aug 2010 18:36:54

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
gata,am plecat!ca daca mai stau mult nu mai am timp si de sport si de dus si de plimbarica.:-*:-*:-*ne mai auzim!

IuliaMP 18 aug 2010 21:16:05

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Buna seara dragutelor!>:D<>:D<:-*
Mai sunteti pe aici? Eu am niste emotii pentru maine!!!! x-(Ufff... Nu sunt prea optimista dar o sa vedem... :-/Saptamana asta am suferit de foame! :(Adica am avut o senzatie ciudata de foame pe care nu am mai avut-o de mult timp. E posibil sa fie si din cauza stresului...:-/:-/:-/ Nu stiu ... Cert e ca am cam suplimentat portiile si cu greu m-am abtinut sa nu incalc principiile dietei. In schimb am incercat sa compensez cu ceva mai multa miscare. Astazi, spre exemplu, am facut programul de 3 mile Start Walking, dar si o plimbare in ritm alert de vreo 50 minute. Oricum maine e ora adevarului...:-s

lucia ely 18 aug 2010 21:20:34

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 294261)
Buna seara dragutelor!>:D<>:D<:-*
Mai sunteti pe aici? Eu am niste emotii pentru maine!!!! x-(Ufff... Nu sunt prea optimista dar o sa vedem... :-/Saptamana asta am suferit de foame! :(Adica am avut o senzatie ciudata de foame pe care nu am mai avut-o de mult timp. E posibil sa fie si din cauza stresului...:-/:-/:-/ Nu stiu ... Cert e ca am cam suplimentat portiile si cu greu m-am abtinut sa nu incalc principiile dietei. In schimb am incercat sa compensez cu ceva mai multa miscare. Astazi, spre exemplu, am facut programul de 3 mile Start Walking, dar si o plimbare in ritm alert de vreo 50 minute. Oricum maine e ora adevarului...:-s

buna :*:*:*
da maine iar zi de cantar,,,,avem 4 sapt \:d/ parca de cand am inceput concursu...si eu sunt la aceleasi kg:((
astept maine verdictu:D
bravo pt sport:*:*:*
:-s lasa ca incet incet iti revii:*:*:*

happygirldiana 19 aug 2010 10:14:46

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Neataaaa!!!!ce faceti slabutelor?voi dati raportul azi?eu nu il dau desi sunt convinsa ca am mai slabit,simt la haine,dar nu ma mai cantaresc la fiecare saptamana pentru ca nu e indicat,devine stress,obsesie si la un moment dat cantarul poate dezamagi...asa mi-a zis si o farmacista si nutritionista:Dla 2 saptamani cel putin o sa ma cantaresc:Doricum joia trecuta aveam 81.am mai dat eu ceva jos,simt asta:>nu va suparati pe mine,va rog;;):-*

happygirldiana 19 aug 2010 10:16:36

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
si vreau sa va intreb ceva:am niste peste proaspat,prins la undita.cum as putea sa il gatesc?aveti vreo sugestie?:D
si daca as pune niste tortellini cu branza la o ciorbita? ;;-)ce credeti?

lucia ely 19 aug 2010 10:24:05

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 294743)
si vreau sa va intreb ceva:am niste peste proaspat,prins la undita.cum as putea sa il gatesc?aveti vreo sugestie?:D
si daca as pune niste tortellini cu branza la o ciorbita? ;;-)ce credeti?


buna dia:*:*:*
nush cum sa gatesti pestele:D ...si nici de tortelini nu stiu
mie pestele imi place asa prajit si cu usturoi ...lamaie:D

ce faci azi?

lucia ely 19 aug 2010 10:27:35

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 294736)
Neataaaa!!!!ce faceti slabutelor?voi dati raportul azi?eu nu il dau desi sunt convinsa ca am mai slabit,simt la haine,dar nu ma mai cantaresc la fiecare saptamana pentru ca nu e indicat,devine stress,obsesie si la un moment dat cantarul poate dezamagi...asa mi-a zis si o farmacista si nutritionista:Dla 2 saptamani cel putin o sa ma cantaresc:Doricum joia trecuta aveam 81.am mai dat eu ceva jos,simt asta:>nu va suparati pe mine,va rog;;):-*

buna:)) eu cica vreau sa fac curat azi:D:))
inca nu m-am apucat:D
nu nu ma supar...:*:*:*
eu aveam sapt trecuta 69,5...si acum am 68,3:X

happygirldiana 19 aug 2010 10:35:47

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 294762)
buna dia:*:*:*
nush cum sa gatesti pestele:D ...si nici de tortelini nu stiu
mie pestele imi place asa prajit si cu usturoi ...lamaie:D

ce faci azi?

pai acum gatesc,apoi tre sa il iau pe iubitul meu sa mergem pana la spital sa luam pilulele lunare si apoi o sa merg la el...sport,bineinteles,azi,cat de mult pentru ca nu ies in oras(iubu e la serviciu deseara,sormea iese cu al ei iar prietena mea e plecata,restul amicilor fiind la mare:)))
tu?

happygirldiana 19 aug 2010 10:36:29

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 294772)
buna:)) eu cica vreau sa fac curat azi:D:))
inca nu m-am apucat:D
nu nu ma supar...:*:*:*
eu aveam sapt trecuta 69,5...si acum am 68,3:X

bravo,mult inainte!:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:30:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO