forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

lucia ely 19 aug 2010 15:28:02

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de alle (Post 295176)
buna fetele! azi e zi de raport nu? vai dupa cateva zile bune vreo 10 in care m-am scaldat in fast food si dulciuri si sport mai deloc ..nu-i frumos ce am facut eu ...acum am revenit la dieta si cand ma gandesc k peste o saptamana iar am sa fiu plecata pt restante-iar pe fuga,iar mancat aiurea...off
acum am : - bust 94
- talie 86
-fund 97
-pulpa 60
- genunchi 41
-pulpa jos 37
-brat 30
si kg teoretic 62 dar nu inteleg de ce cateodata in timpul zilei imi arata cu 1kg in plus :(( si cantarul e nou...de azi am inceput disociata 3/3/3 poate asa reusesc sa ma descurc si cand nu voi avea confortul de acasa si timpul pt a gati chestii sanatoase.
felicitari pt kg pierdute fetelor..la cat mai multe

buna :*:*: ma bucur ca macar te-ai mentinut:)
pai iti arata cu un kg in plus pt ca stomacelu tau nu mai e gol:P doar ai mancat...ai baut apa...si asa mai departe ...
ai grija cu disociata 3-3-3 :| ....de ti-e greu mai bine mananca sanatos:) sa nu ti se intoarca kg cu bonus:*:*:*

happygirldiana 19 aug 2010 17:22:00

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna!am revenit si eu:D
Iulia eu sunt de parere ca ai slabit foarte bine.Nu stiu daca ai consultat nutritionisti sau endocrinologi(eu da,m-am interesat complet inainte de a incepe regimul)dar ei spun ca cel mai sanatos este sa se slabeasca 2 kg pe luna.Si tu ai slabit intreit.Nu zic ca nu e bine,e bine ca ai slabit si eforturile tale au dat roade dar,stii tu,incetul cu incetul se fabrica otetul.nu trebuie sa ne descurajam,Suntem oameni,organismul nostru raspunde diferit diferitelor situatii,o data scadem 500 de grame,altadata mai punem 500,deh,bem apa,uneori retinem mai multa decat trebuie si multe alte chestii.Ideea este ca nu trebuie sa ne asteptam dintr-odata la rezultate extraordinare pentru ca ne supunem psihicul unei mari presiuni.
Si mie mi se pare ca am dat jos prea putine(3 kg)de cand am inceput dar stau si ma gandesc apoi ca de fapt e bine cat am slabit,3 kg e ceva,intr-o luna,cu sport,dieta si..capul pe umeri.
Asadar bafta in continuare tuturor si eu zic sa nu va mai cantariti totusi atat de ddes,la o saptamana.
Felicitari tuturor slabutelor pentru toate toate toate kilele cu care au dat de pamant!!!

happygirldiana 19 aug 2010 17:47:31

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
nu e nimeni pe aici?:D

lucia ely 19 aug 2010 17:50:21

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
cum sa nu:P
pot lipsi?

happygirldiana 19 aug 2010 17:53:40

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 295383)
cum sa nu:P
pot lipsi?

am vazut ca nu zice nimeni nimic si bate vantul rau pe asici:P

lucia ely 19 aug 2010 17:59:19

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
macar nu e furtuna:)) ce faci?

happygirldiana 19 aug 2010 18:09:26

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 295388)
macar nu e furtuna:)) ce faci?

pai ma uitam pe net de niste biciclete eliptice sau statice.nu stiu sigur inca....as vrea sa iau una:Dsi mai stau pana la 7 jum,8 si ma pun pe sport!tu ce mai faci?

lucia ely 19 aug 2010 18:16:18

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 295399)
pai ma uitam pe net de niste biciclete eliptice sau statice.nu stiu sigur inca....as vrea sa iau una:Dsi mai stau pana la 7 jum,8 si ma pun pe sport!tu ce mai faci?


si eu imi iau bici:d da statica:D ...nu vreau eliptica:D vreau cu scaun:d cred ca rezist mai mult asa:d ca am si stepper:d si...in picioare fac zumba si tae-bo:D
eu fac curatenie:D ...deci nu prea stau in povesti vreau sa termin:)) am intalnire diseara=)) si nu cu ...:> ...aaa m-am certat putin cu :-" =)) poate deaia sunt asa bine dispusa:d ...
uneori asa as vrea ..sa pot renunta definitiv la el:-< ...da inca nu am gasit persoana care sa ma faca sa il uit:|

lucia ely 19 aug 2010 18:17:02

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
vezi ..ca merg fuguta ..si pana raspunzi eu vin inapoie:D
aaa si vezi de meniu meu in jurnal:D

happygirldiana 19 aug 2010 18:22:25

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 295406)
si eu imi iau bici:d da statica:D ...nu vreau eliptica:D vreau cu scaun:d cred ca rezist mai mult asa:d ca am si stepper:d si...in picioare fac zumba si tae-bo:D
eu fac curatenie:D ...deci nu prea stau in povesti vreau sa termin:)) am intalnire diseara=)) si nu cu ...:> ...aaa m-am certat putin cu :-" =)) poate deaia sunt asa bine dispusa:d ...
uneori asa as vrea ..sa pot renunta definitiv la el:-< ...da inca nu am gasit persoana care sa ma faca sa il uit:|

eu as vrea eliptica pentru ca lucrezi toti muschii cu aia,am citit acum mai multe despre ele.
ooofff...si nu mai esti cu :-"?sa renunti?pai ce ti-a venit?hai ca ma uit acum in jurnal


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:07:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO