forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

IuliaMP 21 aug 2010 19:50:23

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 298058)
ce mai faceti fetelor???:-*

UIte oboseala mare! Astazi am fost toata ziua a serviciu si nu mai vine si la mine vacanta aia sau de fapt concediul.... Eu sunt obosita ... si abia astept sa ma odihnesc... Azi am fost de serviciu (control) la strand si dupa o zi de stat in soare am ametit si am mancat gogosi ca miroseau asa de frumos.... ufff!
Da is asa de obosita ... Pa!
Puteti sa ma certati ca merit din plin... si mai aveau si toping de ciocolata si sirop de capsuni...

yulyka 22 aug 2010 08:51:51

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
neata fetelor!!ce mai faceti???:-*
eu sunt ff fericita ca am slabit!!!:)in aceasta dimineata cantarul mi-a asatat 68.8:)

happygirldiana 22 aug 2010 10:10:56

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 298287)
neata fetelor!!ce mai faceti???:-*
eu sunt ff fericita ca am slabit!!!:)in aceasta dimineata cantarul mi-a asatat 68.8:)

Neata fetele slabutele!!!!sa aveti o duminica placuta!
yulyka,felicitari:*:*:*
maine sau marti ma cantaresc si eu,sunt asa curioasa ce rezultate o sa am....:> sa vaD cat am mai dat jos:D
va pupacesc fetele mele:-*>:D<

yulyka 22 aug 2010 10:31:54

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 298359)
Neata fetele slabutele!!!!sa aveti o duminica placuta!
yulyka,felicitari:*:*:*
maine sau marti ma cantaresc si eu,sunt asa curioasa ce rezultate o sa am....:> sa vaD cat am mai dat jos:D
va pupacesc fetele mele:-*>:D<

iti tinem pumnii sa dai jos cat mai mult>:D<>:D<

kloory 22 aug 2010 13:14:26

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
unde ma inscriu? tot aici? :-/

daca da...am 63 de kg si vreau sa ajung la 55. va pup si bafta. >:D<

kloory 22 aug 2010 13:33:14

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 298013)
Buna Klory bine ai venit printre nooi>:D<
cum te numesti de fapy?:D
ce dieta tii?ce sport faci...te astept in povesti draga mea>:D<

buna...ma numesc de fapt lory :)). tin o dieta bazata pe calculul caloriilor. nu depasesc 100-1200 kcal pe zi. am abonament la sala de fitness de 2 luni si o frecventez in fiecare zi sau daca nu de 4 ori pe saptamana unde fac mai mult banda, stepper si bicicleta toate cam 60 de minute, exercitii pt tonifierea musculaturii si sauna 15 sau 30 de minute, in functie de starea mea. beau 3-3.5 litri de lichide pe zi. beau ceai verde si ceai de slabit. nu mananc dulciuri. si totusi slabesc foooarte greu.. de la 17 ani ma confrunt cu aceasta problema. poate din cauza hipotiroidiei in faza incipienta cu care am fost diagnosticata dar care este tinuta in frau de tratament cu euthyrox [:(]. nu stiu ce sa mai fac. si cum fac o pauza de o zi doua ca sa imi fac si eu poftele (k stiti si voi cum este..la un moment dat clachezi si ai nevoie si de ceva "normal" de mancare) imediat pun pe mine [:((]. m`am inscris pe aces site deoarece este foooarte important sa ai sustinere, si sa lupti impreuna cu alte fete pt a ajunge la o silueta cu care sa te simti bine. nu neaparat sa te placa ceilalti. sper sa ajungem toate la ceea ce ne`am propus. va pup...si bafta [>:D<]

valentynavalentyna27 22 aug 2010 15:39:16

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
unde esti draga mea Lukia:-/
imi este dor de thu...:x
sper sa intri diseara pe mess..
io ieri nu am mai avut timp asa cum am zis ca intru sa vbm...
:-*:-*:-*:-*:-*>:D<

lucia ely 22 aug 2010 22:46:02

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de kloory (Post 298484)
buna...ma numesc de fapt lory :)). tin o dieta bazata pe calculul caloriilor. nu depasesc 100-1200 kcal pe zi. am abonament la sala de fitness de 2 luni si o frecventez in fiecare zi sau daca nu de 4 ori pe saptamana unde fac mai mult banda, stepper si bicicleta toate cam 60 de minute, exercitii pt tonifierea musculaturii si sauna 15 sau 30 de minute, in functie de starea mea. beau 3-3.5 litri de lichide pe zi. beau ceai verde si ceai de slabit. nu mananc dulciuri. si totusi slabesc foooarte greu.. de la 17 ani ma confrunt cu aceasta problema. poate din cauza hipotiroidiei in faza incipienta cu care am fost diagnosticata dar care este tinuta in frau de tratament cu euthyrox [:(]. nu stiu ce sa mai fac. si cum fac o pauza de o zi doua ca sa imi fac si eu poftele (k stiti si voi cum este..la un moment dat clachezi si ai nevoie si de ceva "normal" de mancare) imediat pun pe mine [:((]. m`am inscris pe aces site deoarece este foooarte important sa ai sustinere, si sa lupti impreuna cu alte fete pt a ajunge la o silueta cu care sa te simti bine. nu neaparat sa te placa ceilalti. sper sa ajungem toate la ceea ce ne`am propus. va pup...si bafta [>:D<]

imi pare rau ca ai probleme:(
iti doresc multa bafta si tie>:D<

scumpa mea (diana;)) ) iti doresc muult succes la cantar>:D<
vale tu sa intri:| da vezi ca eu is obosita si nush de stau mult:-<
Iulia de era o gogoasa:| hai ca mai zic:|
da gogosi nu suna bne:-s ....

nuti manuela 23 aug 2010 07:05:39

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Buna fetelor,
imi place ideea voastra cu divortul de kg in plus, ma inscriu si eu.... sper sa pot sa dau ceva jos.Eu momentan ma mentin la kg, dar de azi incerc sa mananc mai putin.Am uitat sa va spun ca nu pot renunta la paine si atunci imi fac singura niste chifle cantarite, pap cam 2 pe zi, ce pot sa fac e un aliment la care nu pot renunta.
va pup si va doresc succes!

lucia ely 23 aug 2010 09:05:28

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de nuti manuela (Post 298894)
Buna fetelor,
imi place ideea voastra cu divortul de kg in plus, ma inscriu si eu.... sper sa pot sa dau ceva jos.Eu momentan ma mentin la kg, dar de azi incerc sa mananc mai putin.Am uitat sa va spun ca nu pot renunta la paine si atunci imi fac singura niste chifle cantarite, pap cam 2 pe zi, ce pot sa fac e un aliment la care nu pot renunta.
va pup si va doresc succes!

buna nuti:*:*:*
si bine ai venit printre noi>:D< mai este o luna \:d/ din concurs:D
vroiam sa te intreb:D cam cate kcal mananci pe zi /de obicei?:D poate ar trebui sa faci sport mai mul...nu sa scazi din kcal:D:)
te astept cu vesti:*:*:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:32:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO