forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

yulyka 23 aug 2010 22:30:35

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de nuti manuela (Post 298894)
Buna fetelor,
imi place ideea voastra cu divortul de kg in plus, ma inscriu si eu.... sper sa pot sa dau ceva jos.Eu momentan ma mentin la kg, dar de azi incerc sa mananc mai putin.Am uitat sa va spun ca nu pot renunta la paine si atunci imi fac singura niste chifle cantarite, pap cam 2 pe zi, ce pot sa fac e un aliment la care nu pot renunta.
va pup si va doresc succes!

buna nuti!!!pai aratane si noua un meniu de-al tau zilnic si vedem cum te putem ajuta:)

nuti manuela 24 aug 2010 07:05:07

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
draga Ely>:D<
Pe zi mananc cam 1500-1700 kcal, fac si miscare cam de 3-4 ori pe saptamana merg la sala (recomand la toate fetele din gasca ) eu ma simt f bine plina de energie, dar la mine e varsta si mici probleme de sanatate.In momentul asta am tot 68 kg si as vrea sa ajung la 65 kg la final de concurs:P.
Numai bine iti doresc!;):x

lucia ely 24 aug 2010 08:40:37

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de nuti manuela (Post 300037)
draga Ely>:D<
Pe zi mananc cam 1500-1700 kcal, fac si miscare cam de 3-4 ori pe saptamana merg la sala (recomand la toate fetele din gasca ) eu ma simt f bine plina de energie, dar la mine e varsta si mici probleme de sanatate.In momentul asta am tot 68 kg si as vrea sa ajung la 65 kg la final de concurs:P.
Numai bine iti doresc!;):x

muult succes iti doresc nuti>:D< te astept pe aici sa ne spui cum mananci>:D< bravo pt sport>:D< numai bine iti doresc si tie!!! si tuturoro fetelor!

lucia ely 24 aug 2010 11:54:02

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna fetelor>:D<
c faceti?;;) nu mai venit in vizita pe la mine?:(

valentynavalentyna27 24 aug 2010 19:36:12

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 300456)
buna fetelor>:D<
c faceti?;;) nu mai venit in vizita pe la mine?:(

]

fetelor ce faceti?:-w
cam bate vantul pe aki...:-<
o lasati pe Lukia singurik... nu e corect...:P

lucia ely 24 aug 2010 19:43:10

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 301077)
]

fetelor ce faceti?:-w
cam bate vantul pe aki...:-<
o lasati pe Lukia singurik... nu e corect...:P

valentyna ...:-w ce faci si tu?:-? ca nu ai mai trecut pe la mine de nici nu stiu cand:-w
sa faci bne sa te apuci de treaba>:D< ca imediat incepe scoala...si ...;;)
pupici scumpa o seara frumoasa>:D<

happygirldiana 25 aug 2010 08:01:03

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=184

Neata slabutelor!!!ce faceti?v-ati trezit?haideti la cafea.eu m-am trezit,doar ce am terminat de executat o mila de Start Walkin,de inviorare,asa si acum stau un pic pe aici pe forum,pana se fierb cele 2 oua pe care vreau sa le pap si pana se faace cafeluta:X va doresc sa aveti o zi frumoasa si racoroasa sau calduroasa,depinde cum vreti:-s
si sa faceti sport,nu uitati:-*>:D<[*abdomene*][*banda*]

lucia ely 25 aug 2010 08:39:05

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 301505)
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=184

Neata slabutelor!!!ce faceti?v-ati trezit?haideti la cafea.eu m-am trezit,doar ce am terminat de executat o mila de Start Walkin,de inviorare,asa si acum stau un pic pe aici pe forum,pana se fierb cele 2 oua pe care vreau sa le pap si pana se faace cafeluta:X va doresc sa aveti o zi frumoasa si racoroasa sau calduroasa,depinde cum vreti:-s
si sa faceti sport,nu uitati:-*>:D<[*abdomene*][*banda*]

buna scumpa>:D<
multumesc de cafea>:D< eu acum m-am trezit ...si nervoasaX( am herpes x( ca am avut febra si n-am baut apa:((
suna bne ce mananci :X eu mananc la md un iaurt:D
si mai tz nu stiu:D
si no sa uit de sport:*:*:*
>:D<

alinush Vl 25 aug 2010 11:59:10

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna fetelor!!!ce mai faceti???cum va mai merge??:-*

IuliaMP 25 aug 2010 21:28:04

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Salut!
Cam multa liniste pe aici! Ce mai faceti dragutelor! Nu mai zumzaiti ca niste albinute harnicute! Sau va ganditi ca vacanta se termina acusi.... si iarasi scoala... (Mai vreau si eu scoala si vacanta!!!)
Eu mi/am revenit si de la inceputul saptamanii am fost foarte cuminte! Mi-am respecat dieta si am facut si sport in fiecare zi! Imi place mult Start Walking / cum zicea cineva cred ca e singurul sport la care ma pricep si eu!!!
Deci albinutelor va astept ca ma cam plictisesc singurica pe aici!


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:39:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO