forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

lucia ely 23 iul 2010 12:22:54

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 264775)
neatza fetelor,am si eu nevoie de linkul de la zumba va rog :*:*:*

Zumba - Slabute.ro :*:*

delilah 23 iul 2010 12:29:38

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 264770)
buna si bine ai venit:)
cum am eu scris te referi la semnatura?:)
nici start walking nu poti?

Nu prea pot sa fac nici un sport pt ca am un implant de tije in coloana,in urma unui accident rutier avut in februarie am avut coloana rupta,inca sunt in recuperare.Am incercat sa merg pe banda putin mai alert dar dupa 15 minute trebuie sa ma opresc pt ca nu mai pot respira,am avut si plamani strapunsi de coastele rupte si acum sunt si ei in refacere dupa ce au fost aspirati vreo zece zile.Eu fac 15 minute de mers,dar oare e suficient?

maria86 23 iul 2010 12:34:15

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
lucia nu e niciun video acolo :(

lucia ely 23 iul 2010 12:37:26

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de delilah (Post 264814)
Nu prea pot sa fac nici un sport pt ca am un implant de tije in coloana,in urma unui accident rutier avut in februarie am avut coloana rupta,inca sunt in recuperare.Am incercat sa merg pe banda putin mai alert dar dupa 15 minute trebuie sa ma opresc pt ca nu mai pot respira,am avut si plamani strapunsi de coastele rupte si acum sunt si ei in refacere dupa ce au fost aspirati vreo zece zile.Eu fac 15 minute de mers,dar oare e suficient?


imi pare rau pt ce sa intamplat:(
dc nu incerci sa faci 10 min dimineata ...inainte sa mananci nu 15 pana nu mai poti respira:) ...apoi 10 min pe la 4 sau dupa 2 ore dupa ce ai luat pranzu...si inca 10min pe la 8...dupa 2 ore dupa cina:)
nu e neaparat sa incepi acuma ...cu atatea ...sa incepi sa fac de 2 ori....apoi de 3 :) :*:*:*

lucia ely 23 iul 2010 12:42:07

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 264818)
lucia nu e niciun video acolo :(


era ...bine:D incearca acum http://forum.slabute.ro/gimnastica-p...tori-2431.html

maria86 23 iul 2010 12:50:16

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
eu una nu l vad,a dat iulia ieri un link si aparea

Flori V. 23 iul 2010 12:50:22

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 264830)

Lucia, filmuletele astea au fost sterse de pe youtube, de aia nu mai sunt postate.
A explicat si Slabuta :)

Flori V. 23 iul 2010 12:51:30

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 264839)
eu una nu l vad,a dat iulia ieri un link si aparea

Nu il vezi pentru ca nu este, a fost sters de vreo dpua saptamani. Eu lucram dupa filmuletele astea insa au fost sterse. Lucia ti-a dat probabil de la filmuletele ei. Si mai are si Yulyka niste filmulete zumba express;)

lucia ely 23 iul 2010 12:55:53

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 264843)
Nu il vezi pentru ca nu este, a fost sters de vreo dpua saptamani. Eu lucram dupa filmuletele astea insa au fost sterse. Lucia ti-a dat probabil de la filmuletele ei. Si mai are si Yulyka niste filmulete zumba express;)

fetelor:D scuze:D...
pai mie imi merge f naspa netu si nu pot sa fac dupa situri ca merge fff incet ...si eu mi-am downloadat filmuletele:| ...si nu stiam ca au fost sterse:">

Ciucik 23 iul 2010 13:12:36

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 264849)
fetelor:D scuze:D...
pai mie imi merge f naspa netu si nu pot sa fac dupa situri ca merge fff incet ...si eu mi-am downloadat filmuletele:| ...si nu stiam ca au fost sterse:">

Cred ca am facut o prostie... voiam sa te rog sa imi trimiti si mie filmuletele pe mail... se poate?


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:47:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO